פולימאת מכריזה על שותפות אסימון אבטחה ראשונה עם חברת ההשקעות קנאביס

7 לעבור פולימאת

פרויקט בלוקצ’יין אחד שמנסה לחבר בין עולם ניירות הערך להשקעה לנכסי בלוקצ’יין, Polymath, הודיע ​​זה עתה כי החלו בשותפות אסימון האבטחה הפרטית הראשונה שלהם עם 7Pass. 7Pass היא “חברת השקעות היברידית המתמקדת בשוק הקנאביס החוקי העולמי המתפתח” על פי הודעה רשמית לעיתונות. מכיוון שאסימוני האבטחה עדיין מעטים מהיום, הודעה זו ושחרור אסימוני האבטחה הצפויים עשויות להתגלות כמבהירות למדי לאן אסימונים כאלה עתידים להגיע בעתיד..

7 לעבור פולימאת

מה זה 7Pass?

על פי שלה אתר רשמי, 7Pass “תספק כלי השקעה המשתרע על מגוון הזדמנויות השקעה מתעוררות בתחום הקנאביס.” במילים אחרות, זו חברה שמבקשת לאפשר למשקיעים לקבל חשיפה לשוק הקנאביס המתהווה והמאושר על ידי המריחואנה..

מאז מדינות קולורדו וושינגטון בארה”ב חוקי קנאביס פנאי וגם רפואי (במידה שישנן חנויות קמעונאיות שמוכרות באופן גלוי מוצרי מריחואנה) ועם ההודעות הבאות על מדינות אחרות בארה”ב שהחלו להוציא את ההפללה ולהכשיר חוקיות של מריחואנה פנאי כמו קליפורניה, מומחים בתעשייה ציפו כי תחום זה עשוי לייצג שוק של מאה מיליארד דולר ומעלה.

בעוד שפורשי קנאביס חוקיים טוענים כי זמינותו תוביל לכך שהמשתמשים שלו יעברו לסמים קשים יותר, או לעלייה בשיעור הפשיעה, עד כה יש לכך לא הוכח כנכון. מדינות שעשו לגליזציה של מוצרי קנאביס לא ראו הבדלים משמעותיים בשיעורי הפשיעה, ובמקום זאת רואים צורה חדשה של הכנסות ממס לשימוש בין היתר בפרויקטים ממשלתיים..

מטבע קריפטוגרפי של קנאביס

קרא: מטבעות קריפטוגרפיים & תעשיית הקנאביס: שני שווקים חמים העובדים יחד

מספר מטבעות קריפטוגרפיים הקשורים לקנאביס הופיעו בשנים האחרונות, כגון PotCoin ו בודבו, אך עד כה לא השפיעו משמעותית על הענף בכללותו. מקרה שימוש פוטנציאלי אחד לעסקי מריחואנה חוקיים הוא שמספר בנקים אינם מעוניינים לעבוד בתוכו, ולכן השימוש בשירות קריפטוגרפי נראה כדרך הגיונית לעקוף את הצורך הזה..

באשר ספציפית ל- 7Pass, החברה מורכבת מאנשים בעלי ניסיון בתעשיית הקנאביס, ובעלי “היסטוריה של בניית הצלחה וניהול מגוון רחב של עסקים בתחומי הבנקאות, השירותים הפיננסיים, השיווק והטכנולוגיה.”

Polymath ו- 7Pass

Polymath מתכוונת לשחרר אסימון אבטחה תחת תקן שנקרא ST-20 שתואם לחלוטין להכיר את הלקוחות שלך בדרישות נגד הלבנת הון. אך כמקובל בניירות ערך שלא נבדקו יחסית, הגישה לטוקנים אלה תהיה כמעט בוודאות מוגבלת למשקיעים מוכרים בלבד. במילים אחרות, רק העשירים יוכלו לרכוש בשלב זה.

בעבר עשינו קטע על Polymath ועל מה מדובר, אותו תוכלו לקרוא כאן. בחלק זה מצאנו מספר נקודות המצביעות על כך ששוב, רק משקיעים מוכרים יתקבלו בברכה להשתתף. לכן החדשות הללו לגבי אסימוני 7Pass המוגבלות למשקיעים מוסמכים אינן מפתיעות.

מדריך פולימאת

קרא: מדריך למתחילים לפולימאת: הפיכת מניות לאסימונים

אם כבר מדברים על השותפות באופן כללי, מנכ”ל פולימאת, טרבור קוברקו, אמר:

“Polymath גאה להכריז כי הפלטפורמה שלנו תתמוך באסימון האבטחה הפרטי הראשון בשותפות עם 7Pass. פולימאת תמיד הייתה בחזית תעשיית אסימוני האבטחה, כולל חוד החנית בתקן ST-20 וכעת תומכת בהצעת אסימון האבטחה הראשונה (“STO”). השותפות עם 7Pass על אסימון האבטחה שלהם היא אבן דרך משמעותית עבורנו במסע שלנו להציג את היכולות של הפלטפורמה שלנו ואת הפוטנציאל שלה לשפר את האבטחה, היעילות, האחריות והאחריות של שוק ניירות הערך הקיים. “

שותף מנהל בכיר של 7Pass, פרנסיסקו טרנר אמר על השותפות:

“Polymath היא מובילה ברורה בייעול יצירת אסימוני אבטחה, ומציעה פלטפורמה גמישה וניתנת להתאמה אישית שהופכת STOs לנגישים יותר ומורכבים פחות עבור יזמים ומנפיקים כאחד. העבודה איתם מאפשרת לנו ליצור אסימון אבטחה אידיאלי עבור תחום הקנאביס החוקי העולמי, ובכך לפתוח שוק של מיליארדי דולרים רבים למשקיעים וחדשנים מוכרים ברחבי העולם. “

האם אסימונים ביטחוניים באמת מגיעים?

אמנם השקעה מסוימת זו עשויה להיות מוגבלת למשקיעים מוסמכים בלבד, אך נראה כי בלתי נמנע שברגע שנכסי בלוקצ’יין מסוג זה יהפכו לנפוצים, בסופו של דבר הם יהפכו לנגישים יותר למשקיעים קמעונאיים נפוצים או כביכול. ברגע שזה יקרה, אימוץ נוסף של השקעות מסוג זה אמור לעלות די מהר.

בכל הנוגע ל- Polymath ו- 7Pass באופן ספציפי, החברה לא הצהירה על תאריך שחרור מדויק למועד שבו אסימונים אלה יהיו זמינים בשוק הפתוח, ובמקום זאת רק הצהירה כי החלו בתהליך השקת אסימון האבטחה באמצעות הרשמי שלהם כיום. שׁוּתָפוּת.

השאלה היחידה היא, מתי ה- SEC האמריקאית תשחרר את אחיזת הברזל שלהם ותאפשר לאנשים נורמליים להשתתף באסימונים ביטחוניים?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me