אתריום וביטקוין מובילים את היום הירוק למטבעות מובילים בתוך ראלי קריפטו חריף

מטבעות מטבעות ירוקים בולניים

ב -6 במאי, מרבית המטבעות המובילים בקריפטו-אקונומי ראו עליות חריפות ביום, שכן ההתקדמות המוסדית האחרונה של חברות גדולות כמו Fidelity ו- eTrade ודיווחים סביב עתידים אפשריים של אתרים (ETH) בארה”ב עוררה לכאורה גל נוסף של אופטימיות – וכך לקנות לחץ – בשווקי הצפנה.

את’ר הוביל את האישום לאחר ש- CoinDesk פרץ דיווח לפנות בוקר, לפיו מקור אנונימי בוועדת הסחר העתידית בסחורות אמריקאיות (CFTC) אמר כי הרגולטורים מוכנים להאיר את ההצעה לעתיד אתרים מכובד. “אנו יכולים להרגיש בנוח עם נגזרת אתר הנמצאת בסמכותנו,” הגיב המקורב.

מטבעות מטבעות ירוקים בולניים

מבקרי הדיווח הציעו שכן הרבה מהומה על שום דבר, בטענה כי עדיין סביר להניח שיעבור זמן מה לפני שהושק באמריקה מוצר עתידי אתרי כלשהו. אך המשקיעים זמזמו ללא קשר ושפכו לאתר לאורך כל הערב, מה שגרם למחיר ה”גז “של רשת את’ריום לעלות ב -11% והגיע לתקופה של עד 180 דולר..

מחירי קריפטו

עלייה במחירי הקריפטו

וזינוק האתר התפשט במהרה למטבעות מובילים אחרים.

מחיר הביטקוין (BTC) הלך בעקבותיו, צבר ערך של כ -250 $ ואז ריחף סביב רף 5,900 $ עם תחילת 7 במאי. XRP, לומן כוכבי (XLM) ומזומן ביטקוין (BCH) עלו כולם סביב שלושה אחוזים ביום, ל -0.301 דולר, 0.0973 דולר ו -290.60 דולר בהתאמה..

המרוויחים הגדולים יותר היו Litecoin (76.11 $), EOS (4.90 $) ו- ADA של Cardano (0.0668 $), שכולם צברו כחמישה אחוזים ביום.

החריגים בפרויקטים הגדולים של הקריפטו-אקונומיה לאותו יום היו אסימון החליפין של בינאנס, BNB, ששקע באחוז אחד ל -21.52 דולר, כמו גם היצרן הקשור (USDT), אשר צנח פחות מאחוז אחד והגיע ל -0.974 דולר..

קשירה מצידה הסתבכה בשערורייה חדשה, שכן לשכת היועץ המשפטי לממשלה של ניו יורק האשימה את ביטפינקס בהלוואות ממאגרי המזומנים של קשירה כדי לסייע בהסתרת כספים של 850 מיליון דולר שנתפסו מהבורסה על ידי רשויות החוק בשנת 2018..

עם זאת, הדרמה של השערורייה ההיא כנראה לא פגעה באופטימיות הגוברת שנאספה סביב הזרימה המתמדת של הכותרות החיוביות שפגעו בקריפטו-כלכלה מאוחר..

מתחיל להרגיש הרבה כמו שוורי?

הדברים מסתכלים מעלה ומעלה במיוחד עבור שני הכלבים המובילים של המטבע הקריפטוגרפי, ביטקוין ואתר.

בחזית הטכנית בונים בשני הפרויקטים נוקטים צעדים לבביים לעבר העתיד. טיוטת הצעה לשיפור הביטקוין (BIP) עם “כללי הוצאות המבוססים על חתימות Taproot, Schnorr וענפי מרקל” זה עתה נוצר מאת פיטר ויל. וה מפרטי קוד לשלב הראשון של מעבר הוכחת המימוש של אית’ריום (PoS) יכול להיעשות כבר בחודש הבא.

הצעת טיוטת BIP של Taproot ו- Schnorr יצאה היום, כמו תמיד @pwuille מספק עבודה מדהימה, מזל טוב. https://t.co/M3Vhhgow1n

אם אתה עדיין לא מבין את הטכנולוגיות האלה, התחל כאן להבנה טובה יותר של שנור & שורש! https://t.co/3zQCdA5Y5v pic.twitter.com/3ygDoCDRw0

– גוסטבו ג’י פלורס א ‘(@GustavoJ_Flores) 6 במאי 2019

בחזית האימוץ נראה שהדברים תופסים קיטור גם כן.

על פי הדיווחים, תחנת הכוח המקוונת eTrade של מתווך מקוון מתכוננת להציע שירותי סחר בביטקוין ואתר. נֶאֱמָנוּת, המנהל כיום נכסים בשווי של כ- 7.5 טריליון דולר, מתכונן גם להקל על סחר בביטקוין למוסדות.

לפיכך, זרוע הקריפטו של החברה, Fidelity Digital Assets, יכולה בסופו של דבר להתגלות כמשחק-משחק בשילוב עם פלטפורמות מקורבות כמו Bakkt ו- ErisX בכל מה שקשור ללקיחת bitcoin ו- ether mainstream – לא רק בארה”ב אלא גם בזירה הבינלאומית..

אם אי פעם אושר, הנפקת עתיד אתרים בארה”ב רק תעורר עניין מוסדי נוסף במרחב הקריפטו. אם אישור כזה יקרה בקרוב, נותר לראות. אך ברור שדרך העלייה המפתיעה של פלטפורמות כמו Bakkt ו- ErisX הנ”ל, כי ההשתתפות העיקרית במוסדות בנגזרות קריפטו וקריפטו מתחילה לכאורה רק.

בינתיים, בעלי העניין בקריפטאובר ימשיכו להתבונן במחירי הביטקוין והאתר כאשר הם מגיעים לסכום של 6,000 $ ו- 200 $ בהתאמה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me