סקירת טרניון: המרת מטבעות מטבעות עם אפשרויות פיאט ומסחר בשוליים

סקירת Exchange Ternion

Ternion Exchange היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה שיש לה אפשרויות רבות להציע.

שלא כמו כמה בורסות שמתמקדות אך ורק בהיבט יחיד של מסחר בקריפטו, כמו מסחר בשוליים ממונפים, Ternion Exchange מכסה את שני הבסיסים עם אפשרויות פיאט והפקדות קריפטו.

הם מורשים באסטוניה ו מציעים תאימות מלאה עם פיקדונות פיאט ומשיכות.

יש הרבה חילופי קריפטו שם בחוץ. עולם המטבעות הקריפטוגרפיים צומח במהירות. אם אתם מחפשים בורסה שתציע לכם הזדמנויות להרוויח הן מסחר ניתן למסחר והן מסחר בשוליים, שווה ללמוד בטרניון בורסה..

לפני שתחליט כיצד ברצונך להשתמש בבורסה, מומלץ להבין את ההבדל בין החלפת מטבעות לבין מסחר בשוליים כדי להרוויח. אנו נסתכל על כל הדרכים בהן ניתן לסחור בקריפטוסים, אך ראשית, בואו נסתכל על Ternion Exchange.

דף הבית של טרניוןדף הבית של טרניון

בורסת טרניון

הדרך הבסיסית ביותר לקנות קריפטוסים היא עם מה שמכנה Ternion Exchange מסחר הניתן למסירה.

אתה יכול להפקיד מטבעות או קריפטו של פיאט, ואז לסחור ישירות עם בעלי קריפטו אחרים כדי להשיג את האסימונים שאתה רוצה להחזיק. קל להפקיד מטבע פיאט באמצעות SWIFT או SEPA, או אפילו כרטיס אשראי, ואז להתחיל להרכיב את תיק הקריפטו שלך..

אם ברצונך לשער על תזוזת מחירי האסימונים, גם טרניון בורסה מכסה אותך במסחר ממונף. כאשר אתה משתמש במינוף, תפריש כמות קטנה של מטבע פיאט או קריפטו, ואז תשתמש בסכום כסף גדול בהרבה כדי לסחור איתו..

מטרת המסחר הממונף היא להחזיר תשואה הרבה יותר גדולה על ידי שימוש בכסף רב יותר ממה שיש לך ולבנק את הרווחים מהעמדה. לדוגמה, אם יש לך רק 500 דולר ארה”ב, אך אתה רוצה לסחור עם גודל מיקום של 10,000 דולר, מסחר ממונף יאפשר לך לעשות זאת.

מסחר ניתן למסירה

מסחר אפשרי הגיוני לכל מי שרוצה להשקיע בקריפטוסים לטווח הרחוק. כאשר אתה קונה או מוכר אסימונים עם פלטפורמת המסחר המסירה של טרניון בורסה, אתה תהיה מוגבל לשימוש בכספים שיש לך בהפקדה בבורסה, ותו לא.

טרניון בורסה לא קונה או מוכר נכסים ישירות. במקום זאת, הבורסה משמשת כמסלקה לעסקאות סוחר לסוחר. הנכסים הדיגיטליים שאתה קונה ב- Ternion, תקבל את המפתחות הפרטיים לאסימונים, או את היכולת למשוך מטבע פיאט באמצעות SWIFT או SEPA.

סחר באינטרנטממשק המסחר ברשת של טרניון

אם בכוונתך להשתמש במטבע פיאט עם טרניון, תצטרך לעבור תהליך אימות מזהים שכל בורסה מכובדת שעוסקת במטבע פיאט משתמשת בו. כל נתוני הלקוחות מוצפנים היטב. לרוב, האימות לוקח עד 30 דקות.

עבור עסקאות קריפטו לקריפטו, תהליך משיכת הנכסים הדיגיטליים הוא פשוט מאוד. לאחר שקונים את האסימונים ואישור העסקה, תוכלו להעביר אותם לכל ארנק חומרה או תוכנה שבבעלותכם.

מסחר בשוליים

אם אתה רוצה לשער על כיוון מחירי האסימון, אך אינך צריך להעביר את הקריפטו בפועל שאתה סוחר בו, מסחר בשוליים הוא הדרך ללכת. Ternion Exchange מאפשר לסוחרים להשתמש במינוף של עד פי 100 על זוגות אסימוניים מסוימים, מה שאומר שאתה יכול להשתמש פי 100 מסכום הכסף שיש לך בהפקדה בחשבונך.

כמות המינוף בפועל בה ניתן להשתמש על זוג אסימונים נתון תשתנה, ואין זה בהכרח רעיון חכם להשתמש במינוף פי 100 (עוד על כך בהמשך). הרבה יותר קל לזכות במסחר בשוליים, שכן סוחרים שלא צריכים להפקיד או למשוך מטבע פיאט צריכים רק לספק מידע בסיסי בכדי להתחיל לסחור..

חברת Ternion Exchange מציעה מגוון פלטפורמות מסחר גם כן. זו תכונה נהדרת ובאמת מבדילה את החברה מבורסות אחרות שמאלצות משתמשים להשתמש בפלטפורמת מסחר קניינית שאולי לא קלה לשימוש כמו פלטפורמות סטנדרטיות בתעשייה..

להלן פלטפורמות המסחר ש- Ternion Exchange מציעה:

  • מסוף מסחר באינטרנט
  • MT5 נייד לאנדרואיד / IOS
  • WEB MT5
  • MT5 לחלונות
  • REST API / WebSocket

לקוחות מוסדיים יכולים לבחור בפלטפורמות הבאות:

  • PrimeXM
  • FIXAPI

מדוע לבחור בפלטפורמת מסחר רגילה?

אם אינך צריך להפעיל הרבה הזמנות בו זמנית ולבצע ניתוח טכני עמוק של תרשימים עדיף להשתמש במסחר בסיסי באינטרנט.

אבל עבור ספקולנטים מקצועיים תכננו תחנות מסחר חזקות יותר עם הרבה תכונות. מי שחדש בעולם המסחר הממונף אולי לא ידע הרבה על פלטפורמות כמו MT5.

עד שהגיע הקריפטו, המסחר הממונף ביותר הוגבל ל- FOREX, ואז הוא הפך פופולרי לבורסות, וכעת הוא מותאם גם לקריפטו.

MetaTrader 4MetaTrader

עמלות בורסה טרניון

דמי החליפין בטרניון הם בקנה אחד עם שאר הענף, ולסוחרים ממונפים הם אטרקטיביים יותר ממתווכי CFD בלבד..

להלן כמה מהעמלות הבסיסיות ב- Ternion Exchange (אנא בדוק עם החברה לגבי נתוני העמלות הנוכחיים):

  • עמלת סמן: הבורסה משלמת 0.03% הזמנת יצרן מגבלה בעת ביצועה
  • עמלת טייקר: הבורסה גובה 0.08% עבור הזמנות טייקר
  • דמי החלפה: דמי החלפה חלים רק על מסחר בשוליים בבורסה ומחויבים ארבע פעמים ביום בשעות – 00.00, 6.00, 12.00 ו- 18.00 (UTC)

פיקדון / משיכה של פיאט כפופים למגבלות על סמך רמת האימות שיש לחשבון. אנא עיין באתר Ternion Exchange עבור המידע העדכני ביותר על מגבלות החשבון.

דמי הפקדת פיאט

העברה בנקאית (SEPA) 10 אירו + 0.1%
העברה בנקאית (SWIFT) 30 אירו + 0.1%
ויזה / מאסטרקארד 4.5%

גבולות

לא אומתאימות 1 *אימות 2
פיקדון פיאט: יומי

יַרחוֹן

אסור 1000 דולר

7000 דולר

ללא הגבלה
פיקדון קריפטו: יומי

יַרחוֹן

ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה
נסיגה לפיאט: יומי

יַרחוֹן

אסור 5000 דולר

25000 דולר

ללא הגבלה
נסיגה מקריפטו: יומי

יַרחוֹן

ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה

סיכום

טרניון בורסה יצרה מודל עסקי טוב לבורסה שיספק את הצרכים של כמעט כל סוחר קריפטו או משקיע. תשלומי הפיאט מורשים באסטוניה, מה שמסייע להעניק לה יותר אמינות מאשר מרכזיות שאינן נושאות רישיון כלשהו..

אחד החלקים הטובים ביותר בטרניון הוא שיש לו כל כך הרבה אפשרויות לסוחרים בחשבון אחד בלבד. הוא תומך בפיקדונות ובמשיכות Fiat ומציע גם שירות מסחר קריפטו לקריפטו קל לגישה. סוחרים מוסדיים עשויים גם למצוא חן בעיניו כי טרניון מציעה מגוון אפשרויות מקצועיות, וזה לא הדבר הנפוץ ביותר למצוא בשוקי הקריפטו..

כל סוחר יכול להזמין חברים ולקבל תגמולים באמצעות תכנית שותפים. אין צורך ברישום נוסף, קודי הזמנה ניתנים באזור הפרטי.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על Ternion Exchange או להירשם לחשבון, עיין באתר על ידי לחיצה ממש כאן. לא משנה מהן השקעות הקריפטו שלך או יעדי הספקולציות שלך, סביר להניח כי Ternion יכול לעזור לך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me