מדריך למתחילים למטבעות: סקירה מלאה

סקירה של Coinhouse

מטבעות היא בורסה המאפשרת למשתמשים לרכוש קריפטוגרפיה באמצעות כרטיס האשראי שלהם. זוהי בחירה מצוינת עבור אלה שרוצים להתחיל להשקיע בקריפטו ולכן עליהם לבצע את ההחלפה הראשונית שלהם באמצעות מטבע פיאט. Coinhouse מציע תשלום בכרטיסי אשראי או חיוב או בהעברה בנקאית, עם כל עסקאות החיוב ביורו. זה מבטיח שירות מכובד, עמלות נמוכות ואספקה ​​מיידית. לחברה זו משרדיה בפריז, צרפת.

סקירה של Coinhouse

היתרון הגדול ביותר של Coinhouse בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות רבות אחרות הוא שאתה יכול לרכוש את Bitcoins או Ether שלך באמצעות מטבע הפיאט שלך. באופן ספציפי, אתה משתמש בהעברה בנקאית, כרטיס חיוב או כרטיס אשראי. זה הופך את עולם המטבעות קריפטוגרפיים לנגיש יותר.

בנוסף, Coinhouse מספק את הקריפטו שרכשת באופן מיידי, כך שלא תצטרך לחכות עד לסיום העסקה. הוא גם שקוף, ומוכר תמיד במחיר השוק הנוכחי ביורו בתוספת העמלה שלו, שניהם מפורטים בבירור בדף הבית..

Coinhouse גם בולט עם המוניטין שלה ואת התאימות. כדי לבצע רכישות, עליך לאמת את תעודת הזהות שלך, דבר ההופך את חילופי הדברים לתואמים לתקנות ברוב התחומים. הבורסה תואמת את התקנות נגד הלבנת הון (AML) ו- Know Your Customer (KYC). בנוסף, יש לה מוניטין חזק בגלל המיקום הפיזי שלה בצרפת, La Maison du Bitcoin.

בקר ב- Coinhouse

מה זה La Maison du Bitcoin?

La Maison du Bitcoin היא חנות הקריפטו שמאחורי Coinhouse וכן מיקומה הפיזי. אתה יכול לבצע שם את העסקאות שלך באופן אישי תמורת העמלות המפורטות לעיל. ניתן גם לקבוע פגישות עם יועצים שם או להשתתף באחד האירועים או הכנסים. המיקום נמצא ברחוב דה קייר 35 בפריס, והוא מאפשר סחר של 250 מטבעות קריפטוגרפיים בתוך דקות.

La Maison du Bitcoin

מי יכול להשתמש ב- Coinhouse?

כדי להשתמש ב- Coinhouse, עליך לחיות באזור SEPA או להיות תושב צרפתי שיש לו אישור שהייה צרפתי. כזכור, יש 34 מדינות באזור SEPA, כולל בריטניה, שוויץ, שבדיה, ספרד, סלובניה, סלובקיה, סן מרינו, רומניה, פורטוגל, פולין, נורבגיה, הולנד, מונקו, מלטה, לוקסמבורג, ליטא, ליכטנשטיין. , לטביה, איטליה, אירלנד, איסלנד, הונגריה, יוון, גרמניה, צרפת, פינלנד, אסטוניה, דנמרק, צ’כיה, קפריסין, קרואטיה, בולגריה, בלגיה ואוסטריה. אם אתה אזרח מאחת ממדינות SEPA אך גר מחוץ לאזור, אתה עדיין יכול להצטרף ל- Coinhouse אם יש לך חשבון בנק באזור ולהשתמש רק בהעברות בנקאיות לעסקאות עם Coinhouse..

איך אתה קונה ומוכר Crypto ב- Coinhouse?

קנייה ומכירה של ביטקוין או אתר ב- Coinhouse עוקבים אחר תהליכים דומים מאוד. כדי לקנות את המטבע שבחרת, השתמש בפלטפורמת Coinhouse כדי להתחיל עסקה למכירות. תזין את פרטי הבנק שלך, יחד עם הכמות ביורו שתרצה למכור. המערכת תציג באופן אוטומטי את הסכום המקביל ב- ETH או ב- BTC. לחץ על “אשר”, ותראה קוד QR ומחרוזת אלפאנומרית ארוכה, כתובת הארנק.

אתר Coinhouse

כעת תוכל לפתוח את ארנק הצפנה ולחץ על “שלח”. לארנקי טלפון תוכלו לסרוק את קוד ה- QR; אחרת, העתק והדבק את הכתובת האלפאנומרית שקיבלת. (אתה יכול לשלוח לעצמך את הכתובת בטלפון בדוא”ל כדי להבטיח שתעתיק אותה כהלכה). אם העמלות לא מתווספות אוטומטית, זכור לכלול אותן. הזן את הכמות שהציגה פלטפורמת Coinhouse ולחץ על “שלח”. לאחר שהכתובת תקבל את הכספים, Coinhouse תבצע את העברת SEPA. זכור שעליך לשלוח BTC לכתובות ציבוריות של Bitcoin ו- ETH לכתובות ציבוריות של Ethereum.

זכור כי לא ניתן לבטל עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים. מסיבה זו, עליך תמיד לאשר שאתה שולח כספים לכתובת הנכונה לפני שתלחץ על “שלח”. אתה גם לא יכול לשחזר קריפטו שנשלח בטעות לכתובת לקבלת סוג אחר של מטבע. ככזה, תמיד אשר שבחרת את הכתובת המתאימה לקריפטו שלך (ETH או BTC) והעתקת והדבקת אותה בדיוק.

אגרות מטבעות

Coinhouse אכן גובה עמלה בין אם תבחרו לקנות או למכור את המטבע הקריפטוגרפי שלכם. עם זאת, זה מופיע בבירור באתר האינטרנט. בעת כתיבת שורות אלה עמלת הקנייה עמדה על 4.9 אחוזים ודמי המכירה היו 3.9 אחוזים. יש גם אפשרות להשלים את העסקאות במצב לא מקוון ב- La Maison du Bitcoin, שם יש תשלום נוסף של 9.90 €. מי שיעשה מעבר קריפטו יצטרך לשלם עמלה של 5 אחוזים מהקריפטו שהוחלף.

סוג עסקה באינטרנט לא מקוון (La Maison du Bitcoin)
לִקְנוֹת 4,90% 4,90% + 9,90 €
מכירה 3,90% 3,90% + 9,90 €

ללקוחות פרימיום עמלות נמוכות יותר עבור מרבית העסקאות. על כל העסקאות בכרטיסי בנק, באופן מקוון או לא מקוון, עמלת 3.9 אחוזים. על עסקאות העברת בנקאות עמלה של 2 עד 3.9 אחוזים, ועל מכירות עמלה של 2 עד 2.9 אחוזים. העמלות עבור העברות בנקאיות כוללות הפחתה הדרגתית של 0.06 אחוז מהעמלה שלך על כל 50,000 € בעסקאות מצטברות. למכירה יש הפחתה הדרגתית דומה של 0.03 אחוז לכל סף 50,000 שאתה פוגש.

סוג עסקה באינטרנט לא מקוון (La Maison du Bitcoin)
קנה (כרטיס בנק) 3,9% 3,9%
קנה (העברת SEPA) 3,9% עד 2% * לא
מכירה 2,9% עד 2% ** 2,9% עד 2% **
Crypto-Switch לא 5% מה- Cryptocurrency עבר

זכור כי ישנם ביטולים מינוריים שגובים ביטקוין בגין כל עסקה, המכונים עמלות כרייה. אלה משתנים בהתאם לעומס הרשת, אך אתה תמיד יכול לראות את העמלות האלה בעמלות ביטקוין. כדי לקבל את עמלתך, הכפל את הנתון באתר הרשום לסאטושי לבייט במשקל העסקה שלך, שתראה כשתתחיל בעסקה.

מהם לקוחות פרימיום?

כדי להיות לקוח פרימיום, עליך להשקיע יותר מ- 30,000 € או שהשקעת יותר מזה בעבר (נתון שניתן לצבור על פני עסקאות שונות). חשבונך חייב להיות מאומת על ידי צוות הקונפורמיות של Coinhouse, ועליך לשלם אגרה שנתית בסך 349 €.

כלקוח פרימיום, אתה מקבל עמלות מופחתות, כמו גם קו תמיכה טלפוני ספציפי, גישה למידע הקריפטו וידע של צוות המומחים של Coinhouse, סטטוס עדיפות לפגישות ב- La Maison du Bitcoin, ומובטחת גישה לאירועי VIP ולכנסים פרטיים..

איך מטיינהאוס משיג את שעריו?

התעריפים שהחיובים ב- Coinhouse מבוססים על שווי השוק בפועל, כך שתוכל לקבל תמיד מחיר הוגן. בזמן כתיבת שורות אלה, BTC אחד היה 7,535.90 € ו- ETH אחד היה 579.77 €. כשאתם משלמים בכרטיס בנק, שער החליפין מתקבע בעת אתחול העסקה ומובטח למשך 30 דקות. עבור העברות בנקאיות, זה מתוקן כאשר חשבון הבנק של Coinhouse מקבל את ההעברה. זה בדרך כלל תוך 96 שעות מרגע הוצאת ההעברה.

כמה זמן נמשכות עסקאות?

לרוב העסקאות המבוססות על העברה בנקאית ייקח שלושה עד ארבעה ימים להגיע ל- Coinhouse. הוא יכלול קוד CNHS0000 שעליך לכלול בפרטי ההעברה שלך. אם לא תכלול זאת, זמן העיבוד של העסקה יהיה ארוך יותר. עסקאות עם כרטיסי אשראי צריכות להיות מיידיות. אתה יכול לאשר שהעסקה שלך הושלמה ושקיבלת את הכספים שלך. תסתכל על חוקר בלוקצ’יין, והדבק פשוט את הכתובת המקבלת בסרגל החיפוש.

איך אתה יכול לשלם עבור העסקה שלך?

כאמור, Coinhouse מקבל כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי וכן העברות בנקאיות לתשלום. הוא מקבל מאסטרקארד או ויזה, בתנאי שה- 3DS (3D Secure) מופעל. 3DS מבטיח כי התשלומים אינם הפיכים, מה שמגן על Coinhouse מפני חיובים חוזרים ועוזר לשמור על מחירים נמוכים. תלוי בבנק שבו אתה משתמש, ייתכן שתצטרך להשתמש בכרטיס אבטחה, לקבל SMS או להשתמש בסיסמה המיוחדת שלך כדי להשלים את העסקה. Coinhouse אינו מציע שירותי ארנק, כך שלא תוכלו לאחסן קריפטו בפלטפורמה לשימוש בעסקאות.

לפעמים, ייתכן שתבחין כי אינך רואה אפשרות לשלם בכרטיס בנק. במקרה זה, חשבונך הוגבל לעסקאות בדלפק הפיזי של Coinhouse או בהעברות בנקאיות. תוכל להסיר את המגבלות בסעיפים פרמטרים או מגבלות. בנוסף, אתה יכול לבקש מצוות התמיכה לעזור לך להפעיל את זה, אשר עשוי לדרוש מסמכים נוספים.

אימות חשבון & גבולות

רמת האימות שלך בחשבון ב- Coinhouse משפיעה ישירות על המגבלה היומית שלך. במהלך ההרשמה עליך לפחות להעלות תמונה שלך המחזיקה בתעודת הזהות שלך, כמו גם סריקה של תעודת הזהות. בהתבסס על איכות ומסמך המסמך, המגבלה היומית שלך לאחר האימות הראשוני תהיה בין 200 € ל -5,000 €.

על המסמך שאתה מציג לכלול את תאריך הלידה המלא שלך ואת שמך המלא. זה יכול להיות החלק הקדמי והאחורי של תעודת הזהות הלאומית הצרפתית שלך, היתר השהייה הצרפתי שלך, הדרכון הצרפתי שלך או דרכון בינלאומי מתוך אזור SEPA. אתה זקוק גם להוכחת מגורים משלושת החודשים האחרונים עם שמך המלא ותאריך הלידה שלך, כגון חשבון אינטרנט, טלפון או אנרגיה או שומת מס. לבסוף, התצלום של עצמך עם תעודת הזהות חייב לכלול אותך מחזיק פתק עם “Coinhouse” ואת התאריך. בתצלום עליכם לראות את מלוא פניכם ללא שום דבר, כמו משקפיים או שיער, בדרך. כל מה שיש בתצלום חייב להיות גלוי וקריא לחלוטין.

אימות חשבון

אימות חשבון עשוי לארוך מספר שעות בלבד או שלושה ימי עסקים, תלוי במספר הפונים. אם אין לך הוכחת כתובת עם שמך, במקום זאת אתה מתארח אצל מישהו, אתה יכול במקום זאת לשתף את המסמכים הרלוונטיים של המארח שלך. זה כולל את הוכחת התושבות של המארח שלך בשלושת החודשים האחרונים, שני הצדדים של תעודת הזהות שלהם, מכתב בכתב יד מהם המאשר שאתה גר שם, ותצלום של המארח המחזיק בתעודת הזהות ובמכתב, כששני המסמכים הם קריאים ופניו גלויים..

האם Coinhouse בטוח ?

למטיינהאוס אין ארנק משלה, מה שחוסך את הצורך באמצעי אבטחה רבים. עם זאת, זה מציע לך להשתמש ב- Ledger Nano S. למרות זאת, זו רק המלצה. המחסור בארנק ב- Coinhouse פירושו שלא ניתן היה להחזיר כספים מפריצות, מה שהופך אותו לבלתי פגיע לאיום זה.

בנוסף, לקוינהאוס יש מדיניות מחמירה בנושא מימון נגד טרור, מניעת הונאות ו- KYC, שכולן נועדו להגן על הלקוחות ועל החברה. מטרתו תמיד לספק לרשויות המוסמכות שירותים שקופים ואמינים.

לצורך אבטחה נוספת בחשבון, היא משתמשת באימות דו-גורמי, מה שלא מאפשר לפרוץ את חשבונך. אתה יכול גם לסמוך על כך שהנתונים שלך בטוחים. הסיבה לכך היא כי Coinhouse אוסרת על שידול מסחרי, שיתוף או מכירה חוזרת של המידע הסודי של הלקוחות. במקום זאת, הוא שומר את המידע שלך בכבוד ובביטחון באמצעות הצפנה.

סיכום

Coinhouse מאפשר למשתמשים להיכנס לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים בכך שהוא מציע אפשרות לקנות ביטקוין ואתר באמצעות העברות בנקאיות וכרטיסי אשראי או חיוב ביורו. מכיוון שבורסות רבות אינן מקבלות מטבע פיאט, שלא לדבר על כרטיסי אשראי, זהו שירות שימושי מאוד למי שרוצה להתחיל להשקיע בקריפטו או להפוך יותר מחסכונות הפיאט שלהם לקריפטו..

העובדה שיש למטיינהאוס מיקום פיזי בו אתה יכול ללכת לקנות מטבעות קריפטו היא גורם חשוב בהתחשב בלגיטימיות של חברה זו, המייסדים מאוד פתוחים לציבור ומקיימים אירועי הצפנה קבועים שבהם אתה יכול ללכת ולהכיר את הטכנולוגיה הזו..

כל עוד אתה גר באזור SEPA ומתעניין רק בביטקוין או באת’ר, Coinhouse בהחלט שווה לשקול.

בקר ב- Coinhouse

מטבעות

src = “~ images \ beginners-guide-to-coinhouse-complete-review.gif”

alt = “סקירה של Coinhouse”

class = “photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

קלות שימוש

9.0 / 10

תדמית

9.0 / 10

עמלות

7.0 / 10

שירות לקוחות

8.0 / 10

שיטות תשלום

9.0 / 10

יתרונות

  • רכישות פיאט
  • קל לשימוש
  • מיקום פיזי
  • חברה אמינה

חסרונות

  • אין הרבה מטבעות קריפטוגרפיים
  • ללא מסחר
  • עמלות גבוהות יותר

לְבַקֵר {"@הֶקשֵׁר":"http: \ / \ / schema.org \ /","@סוּג":"מוצר","שֵׁם":"מטבעות","תמונה":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 04 \ /coinhouse-review.gif","תיאור":"Coinhouse היא בורסה המאפשרת למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס האשראי שלהם. זוהי בחירה מצוינת עבור אלה שרוצים להתחיל להשקיע בקריפטו ולכן עליהם לבצע את ההחלפה הראשונית שלהם באמצעות מטבע פיאט. Coinhouse מציע תשלום באמצעות כרטיסי אשראי או חיוב או באמצעות העברה בנקאית, עם כל עסקאות החיוב…","הצעות": {"@סוּג":"הַצָעָה","מחיר":"0.00","priceCurrency":"$","מוֹכֵר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"}},"סקירה": {"@סוּג":"סקירה","סקירה דירוג": {"@סוּג":"דֵרוּג","bestRating":"10","דירוג גרוע ביותר":"0","ratingValue":"8.40"},"שֵׁם":"מטבעות","reviewBody":"Coinhouse היא בורסה המאפשרת למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס האשראי שלהם. זוהי בחירה מצוינת עבור אלה שרוצים להתחיל להשקיע בקריפטו ולכן עליהם לבצע את ההחלפה הראשונית שלהם באמצעות מטבע פיאט. Coinhouse מציע תשלום בכרטיסי אשראי או חיוב או בהעברה בנקאית, עם כל עסקאות החיוב ביורו. זה מבטיח שירות מכובד, עמלות נמוכות ואספקה ​​מיידית. לחברה זו משרדיה בפריס, צרפת. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n היתרון הגדול ביותר של Coinhouse בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות רבות אחרות הוא שאתה יכול לרכוש את Bitcoins או Ether שלך באמצעות מטבע ה- fiat שלך. באופן ספציפי, אתה משתמש בהעברה בנקאית, כרטיס חיוב או כרטיס אשראי. זה הופך את עולם המטבעות קריפטוגרפיים לנגיש יותר. \ R \ n \ r \ n בנוסף, Coinhouse מספקת את הקריפטו שנרכש באופן מיידי, כך שאינך צריך לחכות עד לסיום העסקה. זה גם שקוף, ומוכר תמיד במחיר השוק הנוכחי ביורו בתוספת העמלה שלו, שניהם מפורטים בבירור בדף הבית. \ R \ n \ r \ nCoinhouse גם בולט עם המוניטין והציות שלו. כדי לבצע רכישות, עליך לאמת את תעודת הזהות שלך, דבר ההופך את חילופי הדברים לתואמים לתקנות ברוב האזורים. הבורסה תואמת את התקנות נגד הלבנת הון (AML) ו- Know Your Customer (KYC). בנוסף, יש לה מוניטין חזק בגלל המיקום הפיזי שלה בצרפת, La Maison du Bitcoin. \ R \ n בקר ב- Coinhouse \ r \ n \ r \ n מה זה La Maison du Bitcoin? \ R \ n La Maison du Bitcoin היא חנות הצפנה. מאחורי Coinhouse כמו גם מיקומו הפיזי. אתה יכול לבצע שם את העסקאות שלך באופן אישי תמורת העמלות המפורטות לעיל. ניתן גם לקבוע פגישות עם יועצים שם או להשתתף באחד האירועים או הכנסים. המיקום נמצא ברחוב דה קייר 35 בפריס, והוא מאפשר סחר של 250 מטבעות קריפטוגרפיים בדקות. \ R \ n \ r \ n \ r \ n מי יכול להשתמש ב- Coinhouse? \ R \ n כדי להשתמש ב- Coinhouse עליך לחיות בתוך אזור SEPA או תושב צרפתי שיש לו אישור שהייה צרפתי. כזכור, ישנן 34 מדינות באזור SEPA, כולל בריטניה, שוויץ, שבדיה, ספרד, סלובניה, סלובקיה, סן מרינו, רומניה, פורטוגל, פולין, נורבגיה, הולנד, מונקו, מלטה, לוקסמבורג, ליטא, ליכטנשטיין. , לטביה, איטליה, אירלנד, איסלנד, הונגריה, יוון, גרמניה, צרפת, פינלנד, אסטוניה, דנמרק, צ’כיה, קפריסין, קרואטיה, בולגריה, בלגיה ואוסטריה. אם אתה אזרח מאחת ממדינות SEPA אך גר מחוץ לאזור, אתה עדיין יכול להצטרף ל- Coinhouse אם יש לך חשבון בנק בתוך האזור ולהשתמש רק בהעברות בנקאיות לצורך עסקאות עם Coinhouse. \ R \ n איך קונים ומוכרים Crypto on Coinhouse? קנייה ומכירה של ביטקוין או Ether ב- Coinhouse עוקבים אחר תהליכים דומים מאוד. כדי לקנות את המטבע שבחרת, השתמש בפלטפורמת Coinhouse כדי להתחיל עסקה למכירות. תזין את פרטי הבנק שלך, יחד עם הכמות ביורו שתרצה למכור. המערכת תציג באופן אוטומטי את הסכום המקביל ב- ETH או ב- BTC. לחץ על \ u201c אשר, \ u201d ותראה קוד QR ומחרוזת אלפאנומרית ארוכה, כתובת הארנק. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n עכשיו, אתה יכול לפתוח את ארנק הצפנה ולחץ על \ u201c שלח. \ עבור ארנקי טלפון, אתה יכול לסרוק את קוד ה- QR; אחרת, העתק והדבק את הכתובת האלפאנומרית שקיבלת. (אתה יכול לשלוח לעצמך את הכתובת בטלפון בדוא”ל כדי להבטיח שתעתיק אותה כהלכה). אם העמלות אינן מתווספות אוטומטית, זכור לכלול אותן. הזן את הכמות שהוצגה פלטפורמת Coinhouse ופגע \ u201c שלח. לאחר שהכתובת תקבל את הכספים, Coinhouse תבצע את העברת SEPA. זכור שעליך לשלוח BTC לכתובות ציבוריות של ביטקוין ו- ETH לכתובות ציבוריות של את’ריום. \ R \ n \ r \ n זכור כי לא ניתן לבטל עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים. מסיבה זו, עליך תמיד לאשר שאתה שולח כספים לכתובת הנכונה לפני שתלחץ \ u201c שלח. \ U201d אתה גם לא יכול לשחזר קריפטו שנשלח בטעות לכתובת לקבלת סוג אחר של מטבע קריפטוגרפי. ככזה, אנא אשר תמיד שבחרת את הכתובת המתאימה לקריפטו שלך (ETH או BTC) והעתקת והדבקת אותה במדויק. \ R \ n אגרות Coinhouse \ r \ n \ r \ nCoinhouse אכן גובה עמלה בין אם תבחר לקנות או למכור את מטבע מוצפן. עם זאת, זה מופיע בבירור באתר האינטרנט. בעת כתיבת שורות אלה עמלת הקנייה עמדה על 4.9 אחוזים ודמי המכירה היו 3.9 אחוזים. יש גם אפשרות להשלים את העסקאות במצב לא מקוון ב- La Maison du Bitcoin, שם יש תשלום נוסף של 9.90 \ u20ac. מי שיעשה החלפת הצפנה יצטרך לשלם עמלה של 5 אחוזים מהצפנה שהוחלפה. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n סוג עסקה \ r \ n מקוון \ r \ n לא מקוון (La Maison du Bitcoin ) \ r \ n \ r \ n \ r \ n קנה \ r \ n4,90% \ r \ n4,90% + 9,90 \ u20ac \ r \ n \ r \ n \ r \ n למכור \ r \ n3, 90% \ r \ n3,90% + 9,90 \ u20ac \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n לקוחות פרמיה כרוכים בתשלום נמוך יותר עבור רוב העסקאות. על כל העסקאות בכרטיסי בנק, באופן מקוון או לא מקוון, עמלת 3.9 אחוזים. על עסקאות העברת בנקאות עמלה של 2 עד 3.9 אחוזים, ועל מכירות עמלה של 2 עד 2.9 אחוזים. העמלות עבור העברות בנקאיות כוללות הפחתה הדרגתית של 0.06 אחוז מהעמלה שלך על כל 50,000 עסקאות מצטברות. למכירה יש הפחתה הדרגתית דומה של 0.03 אחוז לכל סף 50,000 שאתה עומד בהם. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n סוג עסקה \ r \ n מקוון \ r \ n זמין (La Maison du Bitcoin) \ r \ n \ r \ n \ r \ n קנה (כרטיס בנק) \ r \ n3,9% \ r \ n3,9% \ r \ n \ r \ n \ r \ n קנה (העברת SEPA) \ r \ n3,9% עד 2% * \ r \ nN \ / A \ r \ n \ r \ n \ r \ n למכור \ r \ n2,9% to2% ** \ r \ n2, 9% עד 2% ** \ r \ n \ r \ n \ r \ nCrypto-Switch \ r \ nN \ / A \ r \ n5% מהקריפטוגרף עבר \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n זכור כי קיימות עמלות קלות הנדרשות על ידי ביטקוין עבור כל עסקה, המכונות עמלות כרייה. אלה משתנים בהתאם לעומס הרשת, אך אתה תמיד יכול לראות את העמלות האלה בעמלות ביטקוין. כדי לקבל את שכר הטרחה שלך, הכפל את הנתון באתר הרשום לסאטושי לבייט במשקל העסקה שלך, שתראה כשתתחיל בעסקה. \ R \ n מהם לקוחות פרמיום? \ R \ n כדי להפוך ללקוח פרימיום, עליך או שתשקיע יותר מ- 30,000 או שהשקעת יותר מכך בעבר (נתון שניתן לצבור על פני עסקאות שונות). יש לאמת את חשבונך על ידי צוות הקונפורמיות של Coinhouse, וכן עליך לשלם אגרה שנתית בסך 349. \ R \ n \ r \ n כלקוח פרימיום מקבל עמלות מופחתות וכן קו תמיכה ספציפי לטלפון, גישה למידע הקריפטו והידע של צוות המומחים של Coinhouse, מצב עדיפות לפגישות ב La Maison du Bitcoin, והגישה המובטחת לאירועי VIP ולכנסים פרטיים. \ r \ n איך Coinhouse מקבל את התעריפים שלו? \ r \ n המחירים ש- Coinhouse גובה מבוססים על שווי השוק בפועל, כך שתוכל לקבל תמיד מחיר הוגן. בזמן כתיבת שורות אלה, BTC אחד היה 7,535.90 ו- ETH אחד היה 579.77. כשאתם משלמים בכרטיס בנק, שער החליפין מתקבע בעת אתחול העסקה ומובטח למשך 30 דקות. עבור העברות בנקאיות, זה מתוקן כאשר חשבון הבנק של Coinhouse מקבל את ההעברה. זה בדרך כלל תוך 96 שעות מרגע הוצאת ההעברה. \ R \ n כמה זמן לוקח לעסקאות? \ R \ n לרוב העסקאות המבוססות על העברה בנקאית ייקח שלושה עד ארבעה ימים להגיע ל- Coinhouse. הוא יכלול קוד CNHS0000 שעליך לכלול בפרטי ההעברה שלך. אם לא תכלול זאת, זמן העיבוד של העסקה יהיה ארוך יותר. עסקאות עם כרטיסי אשראי צריכות להיות מיידיות. אתה יכול לאשר שהעסקה שלך הושלמה ושקיבלת את הכספים שלך. תסתכל על חוקר בלוקצ’יין, והדבק פשוט את הכתובת המקבלת בסרגל החיפוש. \ R \ n איך אתה יכול לשלם עבור העסקה שלך? \ R \ n כפי שצוין קודם לכן, Coinhouse מקבל כרטיסי חיוב ואשראי וכן העברות בנקאיות לתשלום. הוא מקבל מאסטרקארד או ויזה, בתנאי שה- 3DS (3D Secure) מופעל. 3DS מבטיח כי התשלומים אינם הפיכים, מה שמגן על Coinhouse מפני חיובים חוזרים ועוזר לשמור על מחירים נמוכים. תלוי בבנק שבו אתה משתמש, ייתכן שתצטרך להשתמש בכרטיס אבטחה, לקבל SMS או להשתמש בסיסמה המיוחדת שלך כדי להשלים את העסקה. Coinhouse אינו מציע שירותי ארנק, כך שלא תוכלו לאחסן קריפטו בפלטפורמה לשימוש בעסקאות. \ R \ n \ r \ n לפעמים, ייתכן שתבחינו כי אינכם רואים אפשרות לשלם בכרטיס בנק. במקרה זה, חשבונך הוגבל לעסקאות בדלפק הפיזי של Coinhouse או בהעברות בנקאיות. תוכל להסיר את המגבלות בסעיפים פרמטרים או מגבלות בפרופיל שלך. בנוסף, אתה יכול לבקש מצוות התמיכה לעזור לך להפעיל את זה, שעשוי לדרוש מסמכים נוספים. \ R \ n אימות חשבון & מגבלות \ r \ n \ r \ n רמת האימות שלך בחשבון ב- Coinhouse משפיעה ישירות על המגבלה היומית שלך. במהלך ההרשמה עליך לפחות להעלות תמונה שלך המחזיקה בתעודת הזהות שלך, כמו גם סריקה של תעודת הזהות. בהתבסס על איכות ומסמך המסמך שלך, המגבלה היומית שלך לאחר האימות הראשוני תהיה בין 200 \ 5,000 עד 5,000 \ u20ac. \ R \ n \ r \ n על המסמך שאתה מציג לכלול את תאריך הלידה המלא שלך ואת שמך המלא. זה יכול להיות החלק הקדמי והאחורי של תעודת הזהות הלאומית הצרפתית שלך, היתר השהייה הצרפתי שלך, הדרכון הצרפתי שלך או דרכון בינלאומי מתוך אזור SEPA. אתה זקוק גם להוכחת מגורים משלושת החודשים האחרונים עם שמך המלא ותאריך הלידה שלך, כגון חשבון אינטרנט, טלפון או אנרגיה או שומת מס. לבסוף, התמונה של עצמך עם תעודת הזהות חייבת לכלול אותך כשהוא מחזיק פתק עם \ u201cCoinhouse \ u201d ואת התאריך. בתצלום עליכם לראות את מלוא פניכם ללא שום דבר, כמו משקפיים או שיער, בדרך. כל מה שיש בתצלום חייב להיות גלוי וקריא לחלוטין. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n אימות חשבונות עשוי לארוך מספר שעות בלבד או שלושה ימי עסקים, תלוי במספר הפונים. . אם אין לך הוכחת כתובת עם שמך, במקום זאת אתה מתארח אצל מישהו, אתה יכול במקום זאת לשתף את המסמכים הרלוונטיים של המארח שלך. זה כולל הוכחת תושבותך של המארח שלך בשלושת החודשים האחרונים, שני הצדדים של תעודת הזהות שלהם, מכתב בכתב יד מהם המאשר שאתה מתגורר שם, ותצלום של המארח המחזיק בתעודת הזהות ובמכתב, עם שני המסמכים קריאים ושלהם הפנים גלויות. \ r \ n האם Coinhouse בטוח? \ r \ n \ r \ n ל- Coinhouse אין ארנק משלו, מה שחוסך את הצורך באמצעי אבטחה רבים. עם זאת, זה מציע לך להשתמש ב- Ledger Nano S. למרות זאת, זו רק המלצה. היעדר הארנק ב- Coinhouse פירושו שלא ניתן היה לגבות כספים מפריצות, מה שהופך אותו לבלתי פגיע לאיום זה. \ R \ n \ r \ n בנוסף, Coinhouse מקיימת מדיניות מחמירה בנושא מימון נגד טרור, נגד הונאה ו- KYC, כולם מתוכם נועדו להגן על הלקוחות ועל החברה. היא תמיד שואפת לספק לרשויות המוסמכות שירותים שקופים ואמינים. \ R \ n \ r \ n לשם אבטחה נוספת בחשבון, היא משתמשת באימות דו-גורמי, מה שלא מאפשר לפרוץ את חשבונך. אתה יכול גם לסמוך על כך שהנתונים שלך בטוחים. הסיבה לכך היא ש- Coinhouse אוסרת על שידול מסחרי, שיתוף או מכירה חוזרת של מידע סודי של לקוחות. במקום זאת, היא שומרת את המידע שלך בכבוד ובביטחון באמצעות הצפנה. \ R \ n מסקנה \ r \ nCoinhouse מאפשרת למשתמשים להיכנס לעולם המטבע הקריפטוגרפי בכך שהיא מציעה אפשרות לקנות ביטקוין ואתר באמצעות העברות בנקאיות וכרטיסי אשראי או חיוב ביורו. מכיוון שבורסות רבות אינן מקבלות מטבע פיאט, שלא לדבר על כרטיסי אשראי, זהו שירות שימושי מאוד עבור מי שרוצה להתחיל להשקיע בקריפטו או להפוך יותר מחסכונות הפיאט שלהם לקריפטו. \ R \ n \ r \ n העובדה ש- Coinhouse יש מיקום פיזי שבו אתה יכול ללכת לקנות מטבעות קריפטו הוא גורם חשוב כאשר בוחנים את הלגיטימיות של חברה זו, המייסדים פתוחים מאוד לציבור ומקיימים אירועי הצפנה קבועים שבהם אתה יכול ללכת ולהכיר את הטכנולוגיה הזו. n \ r \ n כל עוד אתה גר באזור SEPA ומתעניין רק בביטקוין או באת’ר, Coinhouse בהחלט שווה לשקול. \ r \ n בקר ב Coinhouse","מְחַבֵּר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"},"תאריך פורסם":"2018-04-19"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me