סקירת רשת Switcheo: חילופי מטבעות מבוזרים מבוזרים

סקירת רשת Switcheo

סוויטצ’או הוא חילופי מטבעות מבוזרים שמוצב כ”הבורסה המועדפת “. כרגע הוא משולב בשלוש רשתות חסימות הכוללות מחסומי NEO, Ethereum ו- EOS לתמיכה ERC-20, NEP-5 ו- EOS אסימונים. פלטפורמת המסחר במטבעות קריפטוגרפיים מציעה גם שירותי ללא מרשם ויש לה שווקי Atomic Swap המאפשרים לסוחרים לבצע עסקאות רוחביות מבלי לדרוש צד שלישי מהימן..

כ- “בורסה מבוזרת” (DEX), כל אחד יכול להשתמש ב- Switcheo Exchange מבלי לעבור תהליך KYC (Know-Your-Customer). פלטפורמת ההחלפה הופכת את המסחר בין עמיתים לפשוטים והיא כבר נמצאת בשימוש קבוע ביותר מ- 30,000 סוחרים מרחבי העולם.

סקירת רשת Switcheo

במה שונה Switcheo מ- DEX אחרים?

ישנם סוגים רבים של חילופי מבוזרים, כל אחד עם מידת ביזור שונה. סוויטצ’או הושקה כמרכז בורסה “ארנקי” מבוזר שבו הסוחרים נותרים האפוטרופוס על נכסיהם לאורך כל תהליך המסחר, המכונה גם בורסה שאינה משמורת..

כל העברות הכספים והעסקאות ב- Switcheo Exchange נעשות באמצעות חוזים חכמים. כתוצאה מכך, Switcheo חסין מפני פריצות חליפין אופייניות מאחר שבבורסה אין ארנק מרכזי המאחסן את כספי המשתמשים – המהווים יעד משותף להאקרים. היעדר נקודת חולשה מרכזית זו הופך את המסחר בבורסת Switcheo לבטוחה מאוד. הבורסה תומכת גם בכניסה ישירה מארנקי חומרה כמו Ledger ו- Trezor.

בנוסף לאבטחה, Switcheo מאוד ידידותי למשתמש לבורסה מבוזרת. לבורסה עיצוב פשוט, אינטואיטיבי ולא מסודר שמקל על השימוש גם עבור סוחרים חדשים וגם רגילים.

תכונות עיקריות

בִּטָחוֹן

המשתמשים שומרים על אחזקת כספים בזמן המסחר. זה מגן על סוחרים מפני אובדן כספים באמצעות אבדות או פריצה של הארנק המשותף, אשר מתרחש לעיתים קרובות בבורסות מרכזיות. זה גם מגן על סוחרים מפני סגירת חליפין או הונאות. המשמעות היא שגם אם Switcheo כבר לא פועלת, המשתמשים עדיין יוכלו למשוך כספים על ידי אינטראקציה ישירה עם הבלוקצ’יין. הוראות כיצד לעשות זאת ניתנות בפרויקטים ‘ דף Github.

סוויטצ’ו מדגישה מאוד שהמרכזיה אינה מאחסנת את נתוני המשתמשים, ופרטים חסויים כגון המפתחות הפרטיים או הסיסמאות שלך לעולם לא עוזבים את הדפדפן שלך..

ביצועים

בניגוד לאמונה הרווחת כי חילופי מבוזרים הם איטיים וקשים לשימוש, ההזמנות שבוצעו ב- Switcheo Exchange מאושרות באופן מיידי. Switcheo משיג זאת על ידי ניהול ספר הזמנות משלו באמצעות מערכת התאמה מחוץ לרשת. הסדר הקרנות עומד בתור ברקע על ידי הגב האחורי של סוויטצ’ו ומשודר לבלוק-קייס בהתאמה (Ethereum, EOS, NEO). זה מאפשר ל- Switcheo למזער את החשיפה שלך להתקפות זדוניות, ובכל זאת להבטיח שההחלפה שלה יעילה ביותר. בסך הכל, אתה יכול לצפות לחוויית מסחר חלקה עם אבטחה טובה יותר כאשר אתה נסחר ב- Switcheo Exchange.

קלות שימוש

המבדיל העיקרי בין Switcheo לבין מרכזיות מבוזרות אחרות הוא בהחלט חווית המשתמש המעולה שהיא מספקת. כאמור, פלטפורמת הבורסה מציגה ממשק מסחר שהוא מאוד אינטואיטיבי. בין אם אתה סוחר מתקדם או משקיע חדש, תהיה לך היכולת לקנות ולמכור קריפטו במחירים תחרותיים במהירות ובקלות.

אתה יכול גם לגשת ל- Switcheo Exchange ישירות מהמכשירים הניידים שלך מכיוון שניתן לראות את מרכזיית הדפדפן הנייד שלך. הוא מציע גם אינטגרציה עם ארנקים ניידים פופולריים כגון Trust Wallet ו- O3 Wallet. אתה יכול גם ליצור אפשרות חשבון Switcheo המאפשרת לך להתחיל מיד ללא ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים. עם מגוון רחב של אפשרויות הכניסה, כל אחד יכול לעלות במהירות על Switcheo.

מכיוון שהוא גם אינטואיטיבי לשימוש ומציע מגוון רחב של אפשרויות כניסה, כמעט כל אחד יכול ללמוד להשתמש ב- Switcheo במהירות..

שירות לקוחות

לסוויטצ’או יש אינפורמטיבי שאלות נפוצות ודף תמיכה שעונה על השאלות הנפוצות שיש לך. דף התמיכה מציע גם הוראות כיצד להתחבר, לקנות ולמכור קריפטו בשווקים השונים שלו. משתמשים עם פניות ספציפיות יכולים לפנות לצוות התמיכה שלהם באמצעות דוא”ל או מִברָק, אשר זמין 24/7.

Switcheo הרשמה & התחברות

ישנן דרכים רבות להתחבר ולסחור ב- Switcheo Exchange, ואף אחת מהן אינה דורשת תהליך KYC כרגע.

התחבר באמצעות חשבון Switcheo

חשבון Switcheo הוא באמת א ארנק חילופי רב שרשראות המאפשר למשתמשים לאחסן ולנהל נכסי קריפטו מכל הבלוקצ’יין ש- Switcheo שילבה איתם. הוא משתמש בביטויים מנמוניים ליצירת ארנקים ומאחסן גרסה מוצפנת שלו על גבי ה- Backend של Switcheo. המשמעות היא ששמירת הביטוי הממוני בעת יצירת חשבון חשובה מכיוון ש- Switcheo אינו יכול לגשת לארנקים שלך ויש להשתמש בו אם תשכח את הסיסמה שלך.!

2FA באמצעות מאמת גוגל ואימות דוא”ל זמין גם כאמצעי אבטחה נוספים.

תהליך ההרשמה מורכב מכמה שלבים פשוטים ונדרש כ- 3 דקות להתקנתו.

התחברות

היכנס באמצעות ארנק הקריפטו שלך

Switcheo גם מאפשר למשתמשים להתחבר עם ארנק הבלוקצ’יין שלהם אם הם לא רוצים ליצור חשבון Switcheo. יש ארנק נתמך עבור כל בלוקצ’יין שסוויטצ’או השתלב עם:

  • NEO: ספר ספרים, ארנק O3, קובץ JSON, מפתח מוצפן, מפתח פרטי
  • אתריום: פִּנקָס, Trezor, Metamask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, imToken Wallet, Key Private
  • EOS: פיזור, TokenPocket, מפתח פרטי

עבור כל אפשרות לארנק, Switcheo מראה את השלבים להתחברות כפי שמוצג להלן.

חבר ארנק

התחבר באמצעות יישומים ניידים

אם ברצונך להשתמש ביישום סלולרי כדי לסחור ב- Switcheo Exchange, תוכל לעשות זאת באמצעות יישומי ארנק ניידים של צד שלישי כגון ארנק אמון, ארנק imToken, ארנק Coinbase ו ארנק O3. שילובים אלה הם חלק מהיוזמה של סוויטצ’או לאפשר למשתמשי הצפנה לנצל את הפלטפורמה שלה כמה שיותר בקלות.

פיקדונות ומשיכות

Switcheo יש תהליך הפקדה ומשיכה פשוטים, שניהם ללא תשלום (לא כולל דמי רשת).

לאחר הכניסה, נווט אל הארנק שלך בפינה השמאלית העליונה, הזן את הסכום שברצונך להפקיד או למשוך ולחץ על החץ הירוק.

פיקדונות

שים לב שאם אתה מפקיד ETH בפעם הראשונה ומחובר באמצעות חשבון Switcheo, מינימום של 0.03ETH יישמר תחת “Switcheo GAS” לתשלום דמי רשת Ethereum במהלך העברות כספים. ניתן לשנות סכום זה תחת “הגדרות”.

קנייה ומכירה

נכסים שמופקדים נכנסים ליתרת החוזה של הבורסה וזמינים באופן מיידי למסחר.

כדי להתחיל לסחור, פשוט השתמש בתיבה הנפתחת הממוקמת משמאל למעלה כדי לבחור את צמדי המסחר שלך. זוגות עם התווית “החלפה” הם שווקי Switcheo Atomic Swap.

קנייה & amp; מוכרים

טופס ההזמנה ב- Switcheo Exchange נמצא בצד שמאל של הדף. משתמשים יכולים לבחור משתי אפשרויות ההזמנה: הגבלת צו אוֹ צו שוק.

כדי לבצע הזמנה באסימון שבחרת, בחר בכרטיסיה קנה או מכר והזן את הכמות.

מסך מסחר

אם אתה מחובר באמצעות MetaMask, הוא יבקש חתימה על חלון נפרד שעליך ללחוץ על כפתור אישור כדי לאשר את העסקה שלך..

סחר בשוקי החלפה אטומית

ביצוע א סחר בין שרשראות פשוט כמו מסחר בשווקים הרגילים.

ראשית, תזדקק לפחות לשני ארנקי blockchains, או לחשבון Switcheo שלך המחובר ל- Switcheo Exchange.

לאחר ביצוע ההזמנה שלך לקנות או למכור, לחץ על “חתום להשלמה” כדי לאשר את העסקה שלך.

יהיו לך 10 דקות לאשר את העסקה שלך לפני שתוקפה. לאחר פקיעת המסחר, האסימונים יינעלו בסוויטצ’ו למשך 24 שעות. לאחר מכן הוא יוחזר לארנק שלך.

אם ברצונך לדלג על השלב הנוסף לעיל, הפעל את המתג “דלג על המתנה” בטופס ההזמנה משמאל. אפשרות זו מושבתת עבור כל המשתמשים החדשים כברירת מחדל.

החלפות אטומיות

קנייה ומכירה בשווקי Switcheo Atomic Swap מאפשרים לך לסחור בין שתי רשתות חסימות שונות, כגון החלפת NEO תמורת אתר. בשווקים אלה אין ספרי הזמנות, מכיוון שסוויטצ’ו היא הצד הנגדי לכל העסקאות הרשתיות שלה. הבורסה משתמשת ב- נוסחת ייצור שוק אלגוריתמי כדי להבטיח נזילות וכי מחיר המסחר של כל נכס נכון ויחס לביקוש בשוק.

שימוש בפלטפורמת OTC של Switcheo

Switcheo מציע גם פלטפורמת מסחר OTC המאפשר לקונים ומוכרי קריפטו להתחבר ישירות. במקום להשתמש בבורסה, קונה ומוכר יכולים להסכים לתנאים שרוצים ולהשתמש בפלטפורמת ה- OTC של Switcheo להשלמת העסקה..

ניתן להשתמש בפלטפורמת OTC הן ברשתות Ethereum והן ב- NEO, ומשתמשת בחוזים חכמים כדי לשמש בפקדון, מה שמבטיח שיש סיכון אפס לשני הצדדים. אם תרצה לדעת יותר על אופן השימוש בפלטפורמת OTC של Switcheo, הדף הזה ייתן לך את כל המידע שאתה צריך.

דמי סוויטצ’או

ל- Switcheo Exchange יש מבנה שכר טרחה נמוך שמתאים לסוחרים חדשים וסדירים כאחד. אתה יכול גם לשלם את דמי המסחר שלך באמצעות אסימון Switcheo (SWTH) תמורת הנחה של 25%.

Switcheo מסבסדת את דמי הרשת עבור כל המשתמשים שלהם. מדובר בעמלות המשולמות לכיסוי עלויות ביצוע עסקאות בבלוקצ’יין.

אם כי אם תבצע עסקאות קטנות מאוד בהן עמלת הרשת שלך עולה על עמלת המסחר ביותר מ -10%, אתה צפוי לשלם את דמי הרשת..

דמי הרשת הנגבים בפועל תלויים בשוק בו אתה נסחר והעומס הנוכחי על הרשת. בקר בדף Switcheo עבור רשימה מלאה.

משיכות ודמי מסחר בעסקאות יצרניות אינן כרוכות בתשלום, מה שהופך אותו לאטרקטיבי מאוד עבור מקבלי השוק ובוטים של ארביטראז ‘.

הנחות סוויטצ’או

לסוויטצ’ו יש תוכנית הנחות Maker לביצוע עסקאות על בלוקצ’יין את’ריום המתייחס לכל ההזמנות שבוצעו כיצרנית..

אם אתה מבצע את המחיר שלך בהזמנתך באמצעות ממשק ה- API של Switcheo, תקבל 50% מהעמלות עבור המסחר של הנוטל ששילם. אם אינך משתמש בממשק ה- API ומגיש את הזמנתך בשיטות אחרות כגון דרך הבורסה או אפליקציית הארנק של צד שלישי, תקבל 25% מדמי המסחר של הלוקח. ניתן לראות הנחות אלה מטבלת דמי המסחר לעיל.

הנחות נצברות בכל עסקאות והיצרן יקבל את ההנחות ביתרת החוזה על בסיס רבעוני. התשלומים יתרחשו רק כאשר יתרת המינימום תושג. אתה יכול להציג א רשימה מלאה של היתרה המינימלית הנדרשת בכל מטבע במדור התמיכה של Switcheo.

נוכחות קהילתית

לסוויטצ’או נוכחות קהילתית חזקה. ישנם ערוצים רשמיים עבור מִברָק, טוויטר, רדיט, פייסבוק, בינוני, ו לינקדאין. משתמשים מוזמנים מאוד להצטרף לקהילה. פעולה זו מספקת גישה לעדכונים, תמיכה וחיבור לאנשים בעלי דעות דומות.

סיכום

בסך הכל, Switcheo Exchange הוא DEX מעוצב מאוד וקל לשימוש באופן מפתיע. זה היה הראשון מסוגו עבור הבלוקצ’יין NEO (NEP-5), וכעת תומך גם באסימני Ethereum (ERC-20) ו- EOS..

זה ממשק מדהים, אופי לא משמורני, בשילוב עם יכולות החלפה בין שרשרת Switcheo Exchange בחירה אטרקטיבית מאוד עבור סוחרים המחפשים כרגע GO-DEX חדש.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me