סקירת פלטפורמת WCX: סחר במאה וחצי שווקים פיננסיים באמצעות ביטקוין

WCX

שוויצרית WCX מאפשר למשתמשים לסחור בשווקים פיננסיים שונים באמצעות ביטקוין. השווקים שאתה יכול לסחור ב- WCX כוללים מניות, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים ומט”ח. WCX השיקה את פלטפורמת המסחר שלה באוקטובר. מאז ההשקה היא שימשה יותר מ -125,000 סוחרים עם עסקאות של יותר ממיליארד דולר.

ל- WCX ישות משפטית באיי הבתולה הבריטיים והחברה תואמת KYC / AML ומווסתת את עצמה. אלה דרישות לרגולציה חיצונית, ש WCX מחפשת כעת בתוך שוויץ למרות שאין מסגרת רגולטורית עדכנית לחברות מטבעות קריפטו כמו זו. מייסדי WCX הם בעלי ניסיון עם אפל, כמו גם שפע של הנדסת תוכנה וניסיון במימון.

WCX

אמנם ישנן דרכים רבות לסחור בשווקים פיננסיים, אך נדיר למצוא חברה המאפשרת זאת באמצעות BTC. זה מאפשר ל- WCX לספק גישה רבה יותר לשווקים פיננסיים לאנשים ברחבי העולם. בנוסף, העובדה שהחברה מקבלת רק BTC מאפשרת לה להתמקד בשירות קהילת המטבעות. המשמעות היא גם שהיא מסוגלת לשמור על עלויות נמוכות בהרבה מאלו של מתווכים מתחרים. לאחר מכן לקוחות יכולים לנצל את החיסכון בעלויות באמצעות מרווחים זעירים וללא עמלות.

בקר ב- WCX

100+ שווקים

תוכל לראות רשימה מלאה של שווקי WCX למסחר באתר האינטרנט שלה, אך ישנן עשרות אפשרויות. כל הגדלים במידע באים לידי ביטוי באמצעות חוזים, כאשר חוזה אחד שווה ל- 0.001 BTC. המרווח המינימלי, ללא קשר לשווקים, הוא 0.001 BTC. עבור כל מכשיר מסחר תראה את התווית, השם, הגודל המקסימלי, המינוף המקסימלי והדעיכה. בסך הכל, WCX מספק גישה ל -14 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים (כולל עם fiat), 30 זוגות מט”ח, 13 מדדים, שמונה סחורות ו- 39 מניות. זה מוביל ליכולת לסחור ביותר מ 100 שווקים.

שווקים מסחריים

יתרונות המסחר עם WCX

בעת מסחר עם WCX, אתה משתמש ב- BTC הן להפקדות והן למשיכות, תוך שמירה על עלויות נמוכות. המשיכות הן מיידיות, וההפקדות נזקפות לאחר אישור יחיד בלבד. השימוש ב- BTC מאפשר גם ל- WCX להבטיח כי אין עמלות עבור פיקדונות, משיכות ועסקאות. אין תשלום עבור פתיחת או סגירת תפקידים, אך ריקבון עשוי לחול על תפקידים פתוחים. ל- WCX יש מחשבון ריקבון, כמו גם שיעורים לכל שוק. אין גם עמלות לסחור בבורסה.

WCX מציע גם מינוף גמיש שניתן לכוונן בין פי 1 ל -300 פעמים. כדי להפוך את המסחר לנגיש ביותר, גודל המסחר המינימלי ב- WCX הוא 0.001 BTC בלבד. יש גם תוכנית שותפים שמשלמת גבוה מאוד, מה שנותן 50 אחוזים מהכנסות לכל החיים.

כאמור, WCX תואם גם ל- KYC / AML, ומעניק לך שקט נפשי.

תכונות עיקריות של WCX

הצוות ב- WCX בנה את מנוע המסחר שלו מהיסוד כדי להבטיח שהוא יוכל להתמודד עם מיליוני עסקאות ללא בעיה.

הפלטפורמה פשוטה כאשר ממשק המשתמש המסחרי מגיע לנקודה, כך שתוכל להתמקד במסחר. הפלטפורמה קלה לשימוש, מהירה ויעילה.

WCX גם מאובטח מאוד, ואוחסן 98 אחוז מהכספים בארנקים לא מקוונים. בארנקים המקוונים יש ביטוח מפני גניבה להגנה נוספת.

במבט ראשון:

 • 100+ שווקים
 • 0 עמלות על עסקאות, פיקדונות ומשיכות
 • ממשק משתמש קל לשימוש בכל המכשירים, עם ערכות נושא בהירות וכהות
 • מסחר בהדגמה ללא הגבלה
 • ממרחים זעירים
 • ביטקוין פנימה, ביטקוין אאוט
 • פיקדונות BTC זיכו לאחר אישור אחד; משיכות מיידיות
 • מינוף גמיש שניתן לכוונן בין פי 1 ל -300
 • גודל הסחר המינימלי הוא 0.001 BTC בלבד
 • תוכנית שותפים בתשלום גבוה (50% נתח הכנסות לכל החיים)
 • תמיכה ידידותית מסביב לשעון
 • ממשק API של REST ו- Websocket
 • תאימות ל- KYC / AML

אבטחת WCX

כאמור, WCX מאחסן מינימום של 98 אחוז מהכספים בארנקים קרים. מבחינה טכנית אי אפשר להתפשר על כספים אלה מאחר ואין קשר או אוטומציה המחוברים אליהם. 2 אחוזים או פחות מהכספים הנמצאים בארנקים חמים מוגנים על ידי תכונות אבטחה מובילות בתעשייה. החזקת כספים בארנקים חמים מאפשרת לעבד במהירות משיכות ולבצע את הביטוח שהוזכר לעיל נגד הפסד.

יש הצפנה נוספת מקצה לקצה, אימות דו-גורמי והגנה מקיפה על מניעת שירות (DDoS). השרתים והרשת מופרדים ברשתות משנה כמו גם באזורי זמינות. הם גם מגנים על תעבורה באמצעות בקרת גישה קפדנית, חומת אש וניתוב. לשרתים יש את תוכנת האבטחה העדכנית ביותר, והרשתות משתמשות בהגנה על התקפות DDoS המובילות בתעשייה. הנתונים מגובים בצורה אגרסיבית ומוצפנים, ואז נשמרים במקומות מאובטחים שונים.

בנוסף לאימות דו-גורמי, WCX מצפין את כל תעבורת הרשת המחברת את השרתים והלקוחות באמצעות SSL של High Assurance. יש צד לקוח למניעת כוח הברוטה באמצעות CAPTCHA, כמו גם מערכות חנק קצב.

חשבונות הדגמה של WCX

ל- WCX יש חשבון הדגמה וזה זמין למשך זמן בלתי מוגבל. זה מאפשר לסוחרים לחדד את כישוריהם ומהווה יתרון משמעותי עבור לקוחות WCX. חשבון ההדגמה נותן לכם 10 BTC לסחור איתם באופן ללא סיכון.

מסך מסחר

ל- WCX יש ממשק משתמש אינטואיטיבי בכל המכשירים, כולל ערכות נושא בהירות וכהות כדי לפנות להעדפות האישיות של כל סוחר. במרכז עמוד המסחר תראה תרשים המתאר את הנכס שבחרת.

מסך מסחר

מימין למסך תראה רשימה של כל השווקים, כל אחד עם שינויים באחוזים וערכים נוכחיים. לחץ על אחד מכל אלה כדי לשנות את התרשים ואת המידע שמסביב למכשיר שבחרת.

שימוש במינוף

מעל התרשים, תראה מידע מרכזי, כגון הצעה, בקשה ושינוי 24 שעות ביממה. אם תלחץ על שם הנכס בפינה השמאלית העליונה מעל התרשים, תראה את שם המוצר, מינוף מקסימאלי ומינימלי, גודל מקסימלי, מרווח מינימלי, פריסה, שיעור ריקבון יומי ושעות שוק. בצד שמאל של הדף, תוכלו למצוא את הכרטיסים ליצירת סחר חדש, בין אם למכור או לקנות. מתחת לתרשים תוכלו לראות את העמדות, ההזמנות וההיסטוריה שלכם.

מסך חילופי

תמיכה בלקוחות WCX

באמצעות WCX, סוחרים יכולים ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות מסביב לשעון ולקבל מענה מהיר. אתה יכול גם לבקר במרכז העזרה כדי להציג תשובות לשאלות נפוצות או לשלוח הודעה לתמיכה.

ממשק API של WCX

ה- API של WCX הוא מוביל בתעשייה. זה מאפשר לך לגשת לנתונים בזמן אמת, כמו גם לבצע עסקאות דרך ה- WebSocket ו- REST API. ממשקי ה- API מאפשרים שירות מסחר בבורסה ובשוליים, ויש תיעוד ברור המסייע למפתחים להשתמש ב- API.

סיכום

באמצעות WCX, משתמשים מרחבי העולם יכולים לסחור ביותר מ 100 נכסים שונים באמצעות BTC. כל הפיקדונות והמשיכות וכן מטבעות הבסיס הם ב- BTC. זה מאפשר לפלטפורמה להיות מרווחים מאוד הדוקים וללא עמלות.

בקר ב- WCX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me