DrMiner.io: שכור כוח Hash לכריית מטבעות קריפטוגרפיים

דרמינר

DrMiner.io מאפשר למשתמשים לשכור כוח חשיש אמיתי מציוד כריית הקריפטו שלה. הצוות שעומד מאחורי DrMiner.io הוא אותו צוות שמאחורי Chainads.io. הפלטפורמה האחרונה היא רשת פרסום מבוססת. היא צברה מוניטין של אספקת תעבורה איכותית עבור חברות סטארט-אפ, מוצרי בלוקצ’יין ו- ICO.

הרעיון של DrMiner.io התפתח משני אנשים ותשוקתם למטבעות קריפטוגרפיים ומערכות אקולוגיות קריפטו. כאמור, הבעלים של DrMiner.io, אנדרו וכריסטיאן יזמים, עומדים גם הם מאחורי ChainAds.io. ChainAds.io התחיל לפני יותר מחצי שנה וכבר ביסס את עצמו כמוצלח ביותר.

דרמינר

הכתובת של DrMiner.io זהה לזו של Chainads SRL, בעלת מספר החברה 29881855. הכתובת היא Str. Mieilor, Nr. 15, רומניה, כת בוקרשט. 2.

DrMiner.io חומרה

DrMiner.io משתמש בכמה מהחומרה הטובה ביותר כדי להבטיח רווחים גבוהים. אלה כוללים את Antminer S9-Hydro, Antminer S9i, Antminer D3, Antminer L3 +, Antminer 3 ++ ו- GTX 1080TI. המערכת עבור DrMiner.io נוצרה עם ציוד אמיתי. ככזה, כוח הכרייה עשוי להיות מוגבל מדי פעם. כאשר DrMiner.io ישדרג להוסיף ציוד נוסף, הוא יוכל להרחיב את כוח הכרייה.

היתרונות של DrMiner.io

DrMiner.io מאפשר כרייה להתחיל כמעט מיד. ברגע שמנהל יאשר את רכישת התוכנית שלך, תתחיל לצבור תגמולים מהכרייה. משיכות הן גם מהירות מאוד. DrMiner.io שומר על תהליך התשלום בצורה יעילה יותר על ידי שליחת משיכות בסופי שבוע ללא קשר למועד הגשת בקשת התשלום.

מאפיינים

כאשר אתה משתמש ב- DrMiner.io, תוכל בקלות להתעדכן בסטטיסטיקה השונה הקשורה לכרייה שלך. כל המידע מתעדכן כל חמש דקות עם שפע פירוט. זה מאפשר לך להתעדכן ברווחים ולעקוב אחר נתונים סטטיסטיים ועוד.

מטבעות נתמכים

ל- DrMiner.io תוכניות הכוללות ביטקוין ואת’רום. החברה מתכוונת גם להרחיב את ההיצע שלה בתוספת Dogecoin, Litecoin ו- Dash.

תוכניות DrMiner.io

רוב הפלטפורמות הדומות מוכרות את כוח החשיש שמאחורי החומרה שלהן, ומאפשרות למשתמשים להרוויח על בסיס רכישת כוח החשיש שלהם. לעומת זאת, DrMiner.io אינו מוכר את כוח החשיש. במקום זאת היא מוכרת חלק מהסכום שמייצרות המכונות.

התוכניות מבית DrMiner.io מחולקות לפי התעריפים בהתאם לאורך התוכנית. מחירם הוא 1,000 GH, אם כי DrMiner.io מפרט גם את המחיר ל- 1 GH להשוואה פשוטה יותר.

תוכניות כרייה

הרכישה המינימלית מוגדרת ל- 1,000 GH, שכדאי לזכור. במשך שלושה חודשים ו -1,000 GH אתה משלם 60 $ (0.06 $ לכל 1 GH), שעולה ל- 116 $ (0.116 $ לכל GH) במשך שישה חודשים, 225 $ (0.225 $ לכל 1 GH) למשך שנה אחת, 563 $ (0.563 $ לכל 1 GH) עבור שלוש שנים ו- 750 $ (0.750 $ ל- 1 GH) לחמש שנים. בגלל משך הזמן הממושך עם כוח החשיש הנתון, התוכניות לטווח הארוך עולות יותר מראש אך מציעות ערך טוב יותר.

DrMiner.io מתגאה בכך שאין לה עמלות או עמלות נסתרות. במקום זאת, העלויות הכרוכות בשימוש בפלטפורמה ברורות. אתה יכול לראות בבירור את כל העסקאות דרך חשבונך. זה חלק מהמאמצים של DrMiner.io להבטיח שעמלות יישארו נמוכות ושקופות ככל האפשר.

DrMiner.io בונוס

כל משקיע שקונה תוכנית מ- DrMiner.io מקבל את מתנת הבונוס של כרטיס זיכרון בגודל 16 ג’יגה בייט בסגנון USB. המשלוח לכרטיס זיכרון זה הוא ברחבי העולם, כך שכל המשקיעים יכולים לנצל את הבונוס הזה. USB זה מעוצב בצורה נוחה כמו כרטיס, כך שתוכל להכניס אותו לארנק ולקחת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך.

מתנה בחינם

כדאי גם לפקוח עיניים לבונוסים אחרים, כגון חודש הבונוס של ליל כל הקדושים. עד סוף החודש, משקיעים פעילים וחדשים מרוויחים רק $ 1 לכל 1,000 GH, קידום שמקיים קרנות מיוחדות..

ל- DrMiner.io יש גם תוכנית הפניות. כשאתה מזמין משתמש שעובר להירשם ל- DrMiner.io ולהפקיד מינימום של 60 $, אתה מרוויח 10 אחוזים.

DrMiner.io תשלומים

תגמולים יומיים תלויים במחירי ETH ו- BTC כמו גם בקושי הכרייה, מה שעלול להוביל לתשלומים משתנים מיום ליום. התגמולים המשוערים ליום עבור 1,000 GH הם כ- 0.80 $, אם כי זה משתנה בהתאם לגורמים לעיל ולרווחי המכונה. מכיוון שאחד הגורמים המשפיעים על הקצאת התגמול הוא מחיר הביטקוין או את’ריום, מידע מחיר זה מתעדכן כל רבע שעה ומאפשר לעקוב אחריו בנוחות..

כדי לבצע נסיגה מ- DrMiner.io, תחילה עליך להפעיל אימות דו-גורמי כאמצעי זהירות. התשלומים נשלחים תמיד בשבתות וראשון, ללא קשר למועד בקשת התשלום.

הפלטפורמה שמאחורי DrMiner.io מאובטחת מאוד להגנה על כל המידע שנשלח. בנוסף, DrMiner.io דורש אימות דו-גורמי לצורך משיכות, במקום רק להציע אמצעי אבטחה זה.

תמיכת הלקוחות של DrMiner.io

DrMiner.io מציע תמיכת לקוחות בשתי דרכים עיקריות שונות. ניתן ליצור קשר עם החברה באמצעות כתובת הדוא”ל התומכת שלה. לחלופין, תוכל לקבל תמיכת לקוחות באמצעות סקייפ. בנוסף, ל- DrMiner.io נוכחות בטוויטר, בפייסבוק וב- YouTube. גם בעלי שאלות או חששות יכולים ליצור קשר עם הפלטפורמה באמצעות אותם פרופילים. לאלה בבוקרשט תוכלו למצוא מפה המציגה את מיקום משרד DrMiner.io בדף צור קשר.

סיכום

DrMiner.io מגיע מהצוות המנוסה שעומד מאחורי ChainAds.io, שכבר הוכיח את עצמו בעולם הפרסום לבלוקצ’יין, סטארטאפים ו- ICO. DrMiner.io שקוף לגבי התוכניות והשיעורים שלה, כמו גם על הציוד המשמש. במקום למכור את כוח החשיש כמו רוב הפלטפורמות הדומות, DrMiner.io חולק את הכמות שמייצרות המכונות ומשלם תגמולים מדי יום..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me