Hashtoro: Cryptocurency ענני כריית תוכניות עבור Bitcoin, Litecoin, ZCash & Ethereum

האשטורו

האשטורו מספק שירותי קריפטוגרפיה מבוססי ענן שעסקים ומשקיעי קריפטו כאחד יכולים לנצל כדי לכרות מטבע קריפטוגרפי. שירותי החברה נועדו לפנות למי שרוצה לכרות מטבעות קריפטוגרפיים אך אינו יכול להרשות לעצמו את ציוד הכרייה הדרוש או פשוט אין לו מקום לכך. Hashtoro גם שואפת לפנות לאלה שרוצים פשוט לגוון את תיקיהם על פני פלטפורמות כרייה שונות.

האשטורו

האשטורו מרגיש שהתשתית שלה חשובה מכיוון שהיא מאפשרת פיתוח טכנולוגיות בלוקצ’יין. החברה גם מרגישה כי יכולתה להציע כריית ענן מסייעת בהפחתת חסמי הכניסה המונעים מכורים רבים בפעם הראשונה להשתתף..

תכונות האשטורו

Hashtoro מציעה הפעלה מיידית, מה שמאפשר לכרות אלטקוינים וביטקוין באמצעות שירות כריית הענן שלה ברגע שהחברה תקבל תשלום. משתמשים מקבלים תשלומים יומיים. בנוסף, משיכות מהשטורו מהירות וקלות. משיכות אלה כוללות גם אפשרות להשקעה מחודשת.

כדי לעזור ללקוחות לעקוב אחר הרווחים שלהם ועוד, Hashtoro כוללת נתונים סטטיסטיים מפורטים, פשוטים לשימוש וזמינים בכל פעם שלקוח מעוניין בגישה. האשטורו גם מאובטח ביותר, עם הגנות על כספים ופרוטוקול אבטחה חזק.

תכונות האשטורו

חומרת האשטורו

ל- Hashtoro.com יש את החומרה שלה במרכזי נתונים אירופיים שונים. כל אחד ממרכזי הנתונים הללו נמצא במדינה הנאמנה לתעשיית הקריפטו, וההצבה בין מספר מדינות היא אסטרטגיה המגוונת סיכונים. החברה לא מגלה את המיקום המדויק של חוות הכרייה שלה בגלל חששות ביטחוניים.

נכון לעכשיו, הקיבולת המשולבת של מרכזי הנתונים של Hashtoro.com היא 35 מגה וואט. זה מאפשר לחברה להציב 40,000 Bitmain Antminer L3 + s או 25,000 Bitmain Antminer S9. התוכנה בה משתמשת האשטורו בנויה על גבי האלגוריתמים העדכניים ביותר של למידת מכונה יחד עם רשתות עצביות. אסטרטגיה זו מאפשרת להגדיל את הרווחים עבור הכורים.

ניטור

כאמור, התוכנה בה משתמשת האשטורו מבוססת על מודלים של רשת נוירונים ואלגוריתמי למידה עיבודיים. זה עוזר ל- Hashtoro לקחת את המאגר הנכון כדי למקסם את הרווח, מה שמוביל לרווחים מקסימליים עבור קצב החשיש שנרכש. יש נתונים סטטיסטיים קלים לגישה בנוגע לתחזיות ההכנסות וההערכות היומיות.

ניטור האשטורו

מטבעות קריפטוגרפיים זמינים

Hashtoro מציעה כרייה לארבעה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, שלכל אחד מהם יש שיטות משלו, קצב חשיש, חיובים ועוד. אלה כוללים את Zcash, Bitcoin, Litecoin ו- Ethereum.

תוכניות כריית האשטורו

כריית ביטקוין

כריית ענן ביטקוין מבית Hashtoro משתמשת ב- SHA-256 ויש לה קצב חשיש מינימלי של 500 GH / s. יש דמי שירות בסך 0.0180 € לכל 100 GH / s ליום. התשלום האוטומטי הוא ב- BTC, וחאשטורו משתמש ב- Bitmain S9 SHA-256 כחומרה. תוכניות זמינות לשנה, שנתיים או ללא הגבלה. יש מספר מוגבל של תוכניות לשנה אחת עבור 4 אירו ל -100 GH / s, 6.4991 € לכל 100 GH / s עם תוכניות לשנתיים ו 8.5 € לכל 100 GH / s לתוכניות ללא הגבלה.

כריית אתריום

הכרייה של Ethereum מהאשטורו כוללת קצב חשיש מינימלי של 5 MH / s ותשלום אוטומטי ב- ETH. יש דמי שירות בסך 0.0100 אירו לכל 100 קילו-שעה לשנייה ליום. Hashtoro משתמש באסדות GPU לצורך כרייה זו. יש מספר מוגבל של חוזים לשנה אחת בסך 10 אירו עבור 1 MH / s, חוזים לשנתיים עבור 12 € עבור 1 MH / s, וחוזים ללא הגבלה עבור 15 € עבור 1 MH / s.

כריית ליטקוין

כריית הענן Litecoin של Hashtoro מתבצעת באמצעות Bitmain L3 + Scrypt עם hashrate מינימלי של 20 MH / s. דמי השירות הם 0.0150 אירו לכל 10 MH / s ליום, עם תשלום אוטומטי ב- LTC. יש מספר מוגבל של תוכניות לשנה, לשנתיים וללא הגבלה, שגובות 10 אירו, 12 אירו ו -15 אירו בהתאמה, עבור 10 מגה לשנייה.

Zcash כרייה

כריית Zcash מהאשטורו משתמשת בחומרת Bitmain Asic Z9 ויש לה תשלום אוטומטי ב- ZEC. קצב החשיש המינימלי הוא 400 שעות / שעה עם דמי שירות של 0.0060 אירו לכל 100 שעות / שעה ליום. המספר המוגבל של תוכניות לשנה, לשנתיים וללא הגבלה מתומחר לכל 100 שעה לשנייה במחיר של € 10, € 20 ו- € 30, בהתאמה..

שיטות תשלום

Hashtoro מקבל תשלום עבור שירותי כריית הענן שלה באמצעות כרטיסי BTC או כרטיסי אשראי. אם תבחר לשלם באמצעות כרטיס אשראי, תצטרך לבדוק את הצהרת הבנק כדי למצוא סיכת אישור. הזן את הסיכה שמופיעה בהצהרה דרך דף האישור לביצוע העסקאות לאישור. ישנם חמישה ימים לאישור עסקה.

השקעת רווחים מחדש

בנוסף לאפשרות למשוך רווחים, Hashtoro מאפשרת לך להשקיע אותם מחדש לרכישת hashrate נוספת. לשם כך, לחץ על “השקעה מחדש” ובחר באיזה חוזה כרייה ברצונך להשתמש בכספים לרכישה. לאחר נקודה זו, המערכת תרכוש באופן אוטומטי את תוכנית החישוב שבחרת כאשר היתרה שלך מגיעה לתשלום המינימלי עבור אותה תוכנית. בכל נקודה, תוכל ללחוץ על “השבת השקעה מחדש” כדי לבטל אפשרות זו.

האשטורו אבטחה

כאמור, האשטורו לא חושפת את המיקומים המדויקים של חוות הכרייה שלה כדרך למזער את איומי האבטחה. בנוסף, החברה מאושרת בתקן PCI-DSS. לכל נתוני הלקוח יש הגנה באמצעות פרוטוקול אבטחה אמין. לבסוף, הכספים מאוחסנים בארנק קר, שאינו מתחבר לרשת.

אנרגיה מתחדשת

בגלל כמויות האנרגיה העצומות הנדרשות לכריית מטבעות קריפטוגרפיים, Hashtoro מקפידה להניע את החומרה של החברה שלה באמצעות אנרגיה מתחדשת בלבד. בנוסף, האוויר החם שהכורים מייצרים זורם דרך מערכת מחליפי חום כדי להגיע למים חמים. מים אלה נשאבים למערכת החימום הקהילתית הסמוכה. ככזה, Hashtoro הוא בין שירותי כריית הענן האקולוגיים ביותר.

סיכום

Hashtoro הוא שירות כריית ענן המאפשר לכל אחד להתחיל בכריית מטבע קריפטוגרפי מבלי להתמודד עם העלויות הגבוהות של ציוד כרייה או למצוא מקום לחומרה זו. Hashtoro מציעה כרייה לביטקוין, Ethereum, Zcash ו- Litecoin ויש לה מספר מרכזי נתונים באירופה, יחד עם רמת אבטחה גבוהה..

קישורים שימושיים