כיצד לכרות את אתריום: מדריך למתחילים מלא

כיצד לכרות את אתריום

להבין כיצד להקים את כל ציוד הכרייה עבור Ethereum יכול להיות משימה מרתיעה עבור מישהו ללא מומחיות טכנית. עם התרחבות השוק, יותר ויותר אנשים מחפשים להשקיע באת’ריום. מה שאנשים מסוימים אולי לא מבינים הוא שאתה יכול גם לכרות את אתריום כדי לייצר הכנסה פסיבית מדי חודש.

כיצד לכרות את אתריום

אז איך מסתבכים עם Ethereum Mining?

ראשית אתה זקוק למחשב, או לכרטיס גרפי, המסוגל לחשב אלגוריתם שהוא מנסה לפתור על מנת לייצר מעט אתרים. עבור Ethereum, ה’חסום ‘שכרטיסי המסך שלך מנסים למצוא נוצר בממוצע כל 15 שניות. כלומר כל 15 שניות רשת את’ריום משלמת למי שמצא את החסימה, 5 את’ריום (ערך זה עשוי להשתנות לאורך זמן).

יש לציין כי בשלב כלשהו בעתיד את’רום יעבור להוכחת יתד עם קספר פורק שלהם, מה שאומר שלא ניתן יהיה לכרות עוד..

הגדרת כורים של Ethereum

כרגע ישנן אפשרויות רבות עבור כורי Ethereum, תלוי בסוג כרטיס המסך, כמות כרטיסי המסך שאתה רוצה בלוח אם אחד ודרישות ההספק..

ההתקנה הסטנדרטית כוללת בדרך כלל:

 • כרטיסי מסך 6x (מינימום 3GB, 4GB מומלץ)
 • ההמלצה הטובה ביותר לחשיש / מחיר: Radeon RX 570 4GB
 • 6x סיכונים
  • ממליץ בחום להשיג עליות עם כל הקבלים המובנים – גרסה 006C
  • לוח האם (עם מינימום 6 חריצי PCI לעלות)
   • המלצות: Asus Z170-A, Biostar TB250
   • מעבד
    • הזול ביותר האפשרי: G4400
    • זיכרון
     • מומלץ: 4GB DDR4-2133 מכריע
     • ספק כוח
      • מינימום: 80% מהקיבולת המרבית
      • מומלץ: Corsair HX1200 1200W או כל PSU אחר בזהב או פלטינום 1200W
      • SSD או כונן קשיח
       • כל מינימום, 60GB
       • שונות
        • כבל אתרנט (לא מריץ wifi), כפתור הפעלה ללוח אם, מאווררים לקירור
        • עם הגדרה זו, היית מוצא בסביבות 0.5 אתר בחודש. זה ישתנה בהתאם לקושי הכרייה של Ethereum האתר WhatToMine לבצע חישובי הרווחים שלך או למצוא מטבעות רווחיים אחרים לכרייה.

         חשוב לבחון את הקושי למדוד אם להמשיך בכריית את’ריום, או שמא לעבור לאלגוריתם אחר או מטבע לשלי..

         הגדרת בריכת הכרייה של Ethereum

         למרבה הצער, עבור מישהו שבודק לבנות רק כמה אסדות כרייה, הם לעולם לא ימצאו כריית סולו. לכן יש צורך להצטרף לבריכת כרייה. בריכת כרייה משלבת את ההיסטרה של כל הכורים, ומגדילה מאוד את הסיכויים שהקבוצה מצליחה למצוא בלוק. לכן זה מאפשר לך לקבל תשלום קבוע מהבריכה, גם אם אתה עצמך לעולם לא תמצא חסום.

         ישנן כמה אפשרויות לבריכות כרייה של Ethereum המשתנות בהתאם לאופן ההיסטרה הכולל שלהן, מבנה העמלות ומבנה התשלומים..

         נחמד

         הכי קל ומהיר להסתבך הוא נחמד. הכורה של NiceHash יבחר אוטומטית באלגוריתם הטוב ביותר שיש לחשיש, בין אם זה את’ריום או משהו אחר, שמשתלם בביטקוין. כדי להשתמש ב- NiceHash, פשוט היכנס לאתר ו- הורד את מתקין AMD או nVidia תלוי באיזה כרטיס מסך יש לך (שימו לב: תוכנות אנטי-וירוס מסוימות קולטות תוכנות כרייה כקבצים זדוניים).

         נחמד האש

         לאחר ההתקנה, הפעל את התוכנית וחכה כי התוכנית תריץ סריקה מהירה כדי לאתר את החומרה שלך ולהתקין תוכנה. לאחר השלמת זה, הזן את כתובת הביטקוין שלך למעלה. זה חשוב אחרת לא תקבל תשלום. לאחר שהזנתם את כתובת הביטקוין שלכם, לחצו על כפתור מידוד והתחילו בסריקה. ברגע שזה נעשה אתה מוכן להתחיל בכרייה.

         התשלומים ב- Nicehash הם מינימום 0.1BTC ארבע פעמים ביום. חשוב גם לציין ש- nicehash הוא פחות מ- 20% פחות hashrate, אך תכונת המיתוג עשויה לאפשר לך להיות רווחית יותר מאשר אם היית פשוט מכרה את Ethereum..

         Nanopool / Ethermine (Claymore Dual Miner)

         ננופול היא בריכת הכרייה הגדולה ביותר עם כ -130,000 כורים פעילים. העמלות הן 1% והן משלמות גם חסימות דודים. פירוש הדבר שאם הכורים שלך היו קרובים לפתרון האלגוריתם שהיה משלם את החסימה, תקבל בונוס על כך באמצעות ננו-פול..

         ננופול

         אפשרות נוספת לבריכת כרייה תהיה אתרימיין. יש להם כ 75,000 כורים פעילים ויש להם עמלה של 1% ומשלמים חסימות דודים.

         הן Nanopool והן Ethermine יכולים להריץ תוכנות שונות לחשיש עבור Ethereum. אני ממליץ להפעיל את Claymore Dual Miner המאפשר לך לבצע חשיש עבור Ethereum, כמו גם מטבע חלופי. הסיבה לכך היא שאת’רום מסתמך במידה רבה על שימוש בזיכרון בזמן שמעבד הליבה יושב ללא פעיל. בזמן כרייה כפולה, הזיכרון של כרטיס המסך שלך יהיה חשיש עבור Ethereum, ומעבד הליבה יהיה חשיש עבור Decred או Siacoin כדוגמה..

         ל- Nanopool יש התחלה מהירה שמאפשרת מאוד להוריד ולהגדיר את הכורה Claymore Dual. בעמוד הראשי של Nanopool לחץ על ‘התחלה מהירה’ מתחת לדגל Ethereum. פשוט עקוב אחר השלבים להורדה והתקנה של הכורה של Claymore וכן הגדרת קובץ התצורה שלך עם מחולל התצורה.

         התחלה מהירה

         לאחר שקובץ התצורה נשמט למיקום הקובץ שחולץ, פשוט לחץ על קובץ start.bat והכורה יטען.

         קליימור

         ייתכן שיהיה עליך להבטיח שהזיכרון הווירטואלי הנכון מופעל (מינימום 16 ג’יגה). לשם כך, חפש מערכת בתפריט ההתחלה. פתח את המערכת ובצד שמאל לחץ על ‘הגדרות מערכת מתקדמות’. עבור לכרטיסייה מתקדמת, תחת הגדרות ביצועים והתקדם שוב. לאחר מכן לחץ על ‘שנה’ תחת זיכרון וירטואלי. בטל את הסימון בתיבה המציינת “ניהול אוטומטי של גודל קובץ ההחלפה לכל הכוננים” ואז הזן גודל מותאם אישית של 16384 (או מה שהוא הערך המקסימלי המותר) בשדות הראשוניים והגודל המרבי. זה ימנע ממך שגיאות בזיכרון הווירטואלי.

         זיכרון וירטואלי

         רווחים & סיכום

         עכשיו, כשהכורה שלך מוגדר, אתה יכול לשבת לאחור ולראות איך כרטיסי המסך שלך מרוויחים לך הכנסה פסיבית מדי חודש בצורה של את’ריום. חשוב לקחת בחשבון עלויות משתנות שעשויות להיגרם לך במהלך הכרייה כדי לקבוע את הרווחיות שלך. עלויות משתנות עשויות להיות עלויות חשמל, עלויות אחזקה, אגרות בריכה, אגרות dev, דמי חליפין וכו ‘.

         בעת כתיבת מאמר זה, אסדת הכרייה הנ”ל תעלה בסביבות 2,250 דולר ארה”ב ותוכל לייצר כ- 0.5 אתריום לחודש. מדובר בכ -250 דולר לחודש לפני עלויות משתנות. כלומר תוך 9 חודשים תשלם את ההשקעה הראשונית שלך. זה כמובן בהנחה שמחיר Ethereum נשאר זהה.

         רווחים

         לכן כריית את’ריום היא השקעה טובה לאנשים להתערב בה מכיוון שהיא מפחיתה את הסיכונים מסחר בשוק תנודתי, והיא דרך נהדרת לייצר הכנסה פסיבית מדי חודש. במאמרים עתידיים אנו נעסוק גם בצורך של overclocking ו undervolting של הכרטיסים שלך כדי להגביר את היעילות.