BiKi.com: מנכ”ל SEA איתן נג מדבר על שרשרת האספקה ​​והחלפות כמוסדות פיננסיים עתידיים

אספקת מפתח מרכזי בשם “מה הלאה” ב Impact Blockchain, פרספקטיבות 2020 “שרשרת אספקה” להשתתפות בבית מלא, איתן נג, מנכ”ל דרום מזרח אסיה של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עולמי BiKi.com, זיהה את המגמות העיקריות המשפיעות על הבלוקצ’יין בשנת 2020, והתעמק במיוחד בתפקידן של רשתות האספקה.

פאנל הדוברים המוערך כלל מומחים בשרשרת האספקה ​​כמו מנהל הסחר ב הרשות לפיתוח מדיה של Infocomm (IMDA) של סינגפור ומנכ”ל Karuschain, פלטפורמת הטכנולוגיה הבלוקצ’יין, בין היתר לתעשיית כריית המתכות היקרות.

שימו לב: זו הודעה לעיתונות

המעבר לאימוץ המיינסטרים

בששת החודשים האחרונים נראו כיצד מאזניים ו- SEC הפנו את הזרקור לכלכלה המבוזרת. עם זאת, עוד לפני כן, בשנת 2017, כאשר שוקי ה- ICO היו חמים מאוד, קרן המטבע כבר הציעה עובד על CBDCs (מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי) לבנקים מרכזיים.

“BiKi בנקאי על זה,” התעקש נג. “זו הסיבה שאנחנו מאמינים שאימוץ המיינסטרים יקרה. כאשר אחד ממרכיבי ה- CBDC העיקריים יהיה מוכן, שאנו צופים עשוי לקרות ברבעון הראשון או השנה השנייה, הם ישפיעו בסופו של דבר על ה- MNC העשויים לאמץ את ה- CBDCs. חברות קטנות ובינוניות שמתחתיהן, באמצעות אפקט הרשת, יספקו ערוצים רבים יותר לשווק, כדי להפיץ את השימוש במטבעות דיגיטליים להמונים. לאחר מכן נעבור ברמה של תחרות, להבין מה עובד ומה לא ונמצא את המודל שעובד. “

מבדיל פתרונות בלוקצ’יין בשרשרת האספקה כממלא תפקיד גדול בארגונים, נג ציין כי, “עם היצע יעיל מוגבר תהיה ביקוש מוגבר. “

 הפיל בחדר

מנכ”ל BiKi, איתן נג, ציין שבשנים 2017 ו 2018 כולם נתפסו להייפ של האפשרויות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ואילו בעיות היא יכולה לפתור. עם זאת, עם חידושים ענקיים שהתרחשו בחלל, שיעור האימוץ היה הרבה מתחת לציפיות. התעלם מגורם חשוב מאוד – הפיל הענק בחדר.

כשאתה מציין כיצד בשווקים המסורתיים כל שחקן אחד במרחב שרשרת האספקה ​​נזקק לממן – שחקן מרכזי, בנק – כדי שהחלל יתפקד, איתן נג הציע כי בשרשרת האספקה ​​שהופרטה לאחרונה, היה צורך בקטגוריית מימון מסוג חדש..

את התפקיד החדש הזה ימלאו מוסדות פיננסיים חדשים אשר יכלו להציע שירותים רבים ממוסדות פיננסיים מסורתיים אך יותאמו לכלכלה המבוזרת החדשה. זיהוי מימון מבוזר (DeFi) כאחת המגמות המשמעותיות העיקריות בשנת 2020, איתן נג ראה בבורסות שהציעו מוצרי DeFi כמוסדות הפיננסיים החדשים של העתיד.

שוק הולך וגדל של פתרונות שרשרת האספקה ​​של בלוקצ’יין

שיתוף כלכלות שיזמו חברות כמו אובר וגראב שיבש את ענף המוניות. מכיוון שהם הציעו פיתרון שימושי וקיים, הם הצליחו להשיג נתח שוק וקנה מידה.

פתרונות ספציפיים לתעשייה המשתמשים בבלוקצ’יין, למשל בתרופות ובמזון בקרב כל כך הרבה ענפים אחרים, בהם לוגיסטיקה ושרשראות אספקה ​​חווים נקודות כאב אדירות, זלגו לעסקים.. נג האמין כי השוק ההולך וגדל של פתרונות שרשרת האספקה ​​יאפשר לתעשיות אלה שהופרעו לאחרונה להיות מסוגלות להשיג נתח שוק וקנה מידה..

התבגרות הטכנולוגיה בשימוש רגיל בארגונים, מול נוף ממשמש ובא של מוצרי CBDC ומוצרי DeFi, תפעל יחד בכדי להגביר את תפקיד הביזור בכלכלות, בהן מטבעות דיגיטליים כגון BTC ו ETH יעלה.

BiKi.com: תוכניות 2020 בכלכלת DeFi

 יחד עם בן / בת הזוג צומת הון, לבורסת BiKi יש תוכניות ענק להיות מוכנות לתרחיש זה.

ראשית, יהיה השקת מוצר הלוואות בבורסת BiKi שלא באמצעות BTC אלא USDT, שיהיה יציב יותר עבור הרבה שחקנים.

שנית, תהיה השקת שרשרת פיננסית ציבורית ברבעון השלישי של שנת 2020, אשר Ng חשבה כי תהיה אחד ההיבטים המרכזיים במוסדות פיננסיים עתידיים בתחום הבלוקצ’יין..

כמו תמיד, הפלטפורמה הממוקדת על המשתמש רואה עדיפות לשרת את צרכי המשתמשים בה. חילופי BiKi יבטיחו כי הם מספקים את היתרונות המירביים למשתמשיה על ידי מתן מערך הולך וגדל של שירותים ומוצרים פיננסיים לכלכלת deFi, כולל דרכים חדשות וחדשניות לסחור בפלטפורמה..

BiKi Exchange מתמקדת כעת גם בקבלת הרישיון שלה בהתאם לחוק שירותי תשלומים על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור (MAS). סינגפור היא אחד ממוקדי הפיננסים המובילים בעולם הפיכתה לבורסה מוסדרת כאן תזכה את חילופי המטבעות בהכרה נוספת ותחדיר את אמון המשתמשים בתור מותג עולמי עמדתו של BiKi בחזית של תעשיית חילופי הבלוקצ’יין והמטבעות.

אודות BiKi.com

מטה המטה בסינגפור, BiKi.com היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עולמית מדורגת 20 הראשונות ב- CoinMarketCap. BiKi.com מספקת פלטפורמת נכסים דיגיטליים למסחר ביותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים ו -280 צמדי מסחר.

BiKi.com מתמקד במתן פלטפורמת המסחר הבטוחה ביותר, היציבה והיעילה ביותר. 100% מדמי העסקה משמשים לרכישה חוזרת ושריפה של אסימון פלטפורמה, BIKI. מאז פתיחתו הרשמית באוגוסט 2018,

BiKi.com נחשבת לאחת מחליפות הקריפטוגרפים הצומחות ביותר בעולם עם 2 מיליון משתמשים רשומים, 150,000 משתמשים פעילים מדי יום, למעלה מ -2,000 שותפים לקהילה ו -200,000 חברי קהילה.

BiKi.com קיבלה השקעות ממייסד Huobi, דו ג’ון, Genesis Capital Zhu Huai Yang, FBG Capital, ChainUP ואחרים בהיקף כולל של כ -10 מיליון דולר..