הביטקוין דיאהרד טים דרייפר נראה להשקיע בפרויקט הקריפטו של פייסבוק

פייסבוק בלוקצ'יין

כאשר דוב הביטקוין עבר את דרכו במהלך 2018 ובתחילת 2019, פייסבוק החלה לתמוך בשקט במאמציה בתחום הבלוקצ’יין והקריפטו. עד כה, המשרד צבר 50 עובדים במשרה מלאה כביכול, כולל דייוויד מרקוס ממאפיית פייפאל, בכירים מרכזיים באינסטגרם וכישרונות בלוקצ’יין מובילים מכל רחבי העולם..

עם זאת, הגיחה השקטה אך הרצינית של ענקית המדיה החברתית לתעשייה החדשה החדשה שלה נעשתה לכאורה, מכיוון ששמועות מעידות כי המיזם זקוק למימון – הרבה ממנו. אבל לשם נכנס שור הביטקוין טים דרייפר.

פייסבוק בלוקצ'יין

פייסבוק Blockchain מחפש מימון עבור נכס קריפטו

בדוא”ל לאחרונה ל בלומברג חדשות, טים דרייפר, איש הון סיכון מבוסס עמק הסיליקון עם הטיה כבדה כלפי ביטקוין וטכנולוגיות דומות, גילה שהוא מחפש להתכנס עם צוות הבלוקצ’יין של פייסבוק..

דרייפר, שעלה לתהילת הצפנה לאחר שרכש ביטקוין בשווי 18 מיליון דולר במכירה פומבית של מרשלס בארה”ב, הסביר כי הוא “יראה אם ​​זה מתאים” לתיק שלו. המומחה הבולט של מטבעות קריפטוגרפיה היסס להודות בסכום שהוא ישקיע, אם בכלל, אך בהתחשב במאגר גבוה של נכסים דיגיטליים, סביר להניח שהוא אינו קטן..

למי שהחמיץ את התזכורת לחלוטין, השמועה אומרת כי צוות הבלוקצ’יין מבוסס בעיקר של פאלו אלטו בפייסבוק, מעוניין להשיק מטבע מטבעות מטבעות מטבעות, מטבע קריפטוגרפי שקשור לערך של נכס מחוץ למערכת האקולוגית הזו, עבור משתמשי וואטסאפ. גורמים ששוחחו עם בלומברג הסבירו כי הנכס הדיגיטלי, שבמרכזו השימוש בהודו כאמצעי תשלום, יוצמד לדולר האמריקני ולנכסים “יציבים” אחרים. ומעניין, זה לא רק מושג.

לפי דיווחים קודמים של בלוקונומי, הניו יורק טיימס חשף לאחרונה כי המטבע של פייסבוק יכול להתפרסם ברגע “המחצית הראשונה של השנה”. הם ציטטו מקורבים שהצהירו כי פייסבוק נכנסה לדיונים עם חילופי קריפטו, שנותרו ללא שם, במטרה למצוא שותפים לרישום. למרות שלא ברור אם פלטפורמות אלה נשכו או לא, זה אישר אז שפרויקט המטבעות הראשון של החברה הצרכני הפונה לצרכן עומד על סף ההשקה. אבל זה לא יכול להיות המקרה.

כפי שנרמז קודם לכן, חטיבת הבלוקצ’יין הבלתי מוכרת של פייסבוק מחפשת מימון לפרויקט זה. נתנאל פופר, כתב המטבעות וכתב הבלוקצ’יין תושב הטיימס, פנה לאחרונה לטוויטר ואמר כי החברה מחפשת באופן פעיל חברות הון סיכון תמורת סכומים גדולים – “כמיליארד דולר”.

עדכון בנושא המטבע הקריפטוגרפי של פייסבוק: מקורות אומרים לי כי פייסבוק מחפשת כעת לגרום לחברות VC להשקיע בפרויקט המטבע הקריפטוגרפי של פייסבוק עליו דיווחנו מוקדם יותר השנה. אני שומע שהם מכוונים לסכומים גדולים – עד 1 מיליארד דולר.

– נתנאל פופר (@ נתנאל פופר) 8 באפריל 2019

לא ברור מדוע פייסבוק, אחת החברות היקרות ביותר על פני כדור הארץ, אינה עצמה מחייבת את החשבון לפרויקט זה. יש המשערים, עם זאת, כי הדבר מעיד על כך שהמי שבחברת הטכנולוגיה, אולי אפילו צוקרברג עצמו, לא נמכר מדי על הרעיון. אבל אולי הם צריכים להיות.

“FacebookCoin” (FBCoin) עשוי להיות רווח נקי

האנליסט של ברקליס, רוס סנדלר, הסביר כי פייסבוק עשויה להרוויח הכנסות של 19 מיליארד דולר עד שנת 2021, רק כתוצאה מהשקת FBCoin. גם אם הגרוע מכל יהיה הגרוע ביותר, הכנסות ה”רק “עשויות רק 3 מיליארד דולר מהנכס הדיגיטלי. סנדלר אף מוסיף כי הנכס הדיגיטלי הזה יכול להוות חסד לחסכון עבור החברה, במיוחד אם תנועת ה- # deletefacebook והמהפכות הדיגיטליות ברמה דומה ממשיכות לצבור אחיזה..

במילים אחרות, FBCoin יכול להיות חלק בלתי נפרד מהצורך של פייסבוק לגוון את זרמי ההכנסות והמודלים העסקיים שלה, מכיוון שהדבר של קיימברידג ‘אנליטיקה ממשיך לרדוף את הפלטפורמה..

אם לפייסבוק יש סיכוי לחוות הפוך פיננסי דרמטי ולרצות את בעלי המניות, מדוע היא לא מממנת את הפרויקט הזה?

שוב, איש אינו בטוח מדי. אבל כל זה יתגלה בחודשים ובשנים הקרובות, כאשר אחת החברות הגדולות בעולם סוף סוף מאמצת מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השקת משלה משלה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me