תשלומי ביטקוין: Bakkt חושף פרטים נוספים על אפליקציות ופטנטים על שקיות מרובעות

כאשר הושק לראשונה הביטקוין, שווק (או הוצע, ליתר דיוק) כ”מזומן אלקטרוני של עמית לעמית “עבור העולם.

בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים עקבו אחר ביטקוין בדרך זו, אף נכס דיגיטלי לא הפך לצורה נרחבת של תשלום דיגיטלי, אפילו במקומות בהם מערכות תשלום מסורתיות יכולות להיות איטיות ביותר, יקרות או נגישות לחלוטין..

אכן. ריי דליו, אחד ממנהלי הכספים הבולטים בעולם ותומך חזק שבנקים מרכזיים עשויים לצאת משליטה, צוטט באחרונה בראיון ל- CNBC כי הביטקוין הוא תנודתי מכדי להיות מאגר ערך נכון ומדיום של לְהַחלִיף.

אך במהלך 24 השעות האחרונות, שתי חברות גדולות העובדות עם מטבעות קריפטוגרפיים הודיעו על התפתחויות שיכולות לסייע לביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים להפוך לצורות תשלום טובות יותר..

שקיות מרובעות פטנט המתאר עסקאות קריפטו לפיאט

כיכר, חברת פינטק בראשות ג’ק דורסי בטוויטר, אשר שילבה בשנת 2018 בורסת ביטקוין עם barebones, זכתה זה עתה בקשר לקריפטו. פָּטֶנט.

פטנט זה מתווה מערכת שתאפשר הפיכה מהירה של מכשירים לפיאט למכשירים “לא פיאטיים”, כאשר המסמך מזכיר את המילה “ביטקוין” ו”קריפטוגרפיה “(וגם את’ריום) במספר הזדמנויות:

הטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת לצד ראשון לשלם בכל מטבע, תוך מתן תשלום לצד השני בכל מטבע.

הרשת והטכנולוגיה המוגדרות בפטנט יכולות תאורטית לאפשר עסקאות קריפטו-לפיאט ופיאט-לקריפטו חלקות, מה שעלול להקל על מרכיב התנודתיות שהוזכר קודם לכן שדליו תיאר כגורם עיקרי המעכב את תוקפו של ביטקוין כסוג של כסף.

זו לא ההודעה היחידה שקשורה לתשלומי הקריפטו ש- Square פרסמה לאחרונה.

לפי דיווחים קודמים של בלוקונומי, Square Crypto, החטיבה הפנימית הממוקדת בבלוקצ’יין, הציגה ביום שלישי את ערכת פיתוח הברקים (LDK)..

זה בערך כמו ערכת פיתוח תוכנה מסורתית (SDK) אך מתמקדת ברשת הברק, פתרון קנה מידה של שכבה שנייה שמעביר למעשה כמה עסקאות מחוץ לשרשרת הראשית כדי לאפשר העברות מהירות ברק, בחינם וביעילות..

ה- LDK, כך מציין הפוסט, יאפשר למפתחי הארנקים ליצור אינטגרציות “מותאמות אישית” של הרשת בצורה “קלה, בטוחה ומוגדרת” באמצעות ממשק API, אפליקציות הדגמה וכלים טכניים אחרים..

בעיקרו של דבר, מונחים טכניים ושפת קריפטו חסרים, מוצר זה אמור להפוך את שילוב רשת הברק לתוכנת מטבעות קריפטוגרפיים קיימת או מתקדמת להרבה יותר קלה מכפי שהוא, ולכן, אמור להגדיל את אימוץ פתרון המידה בזמן רב..

Bakkt חושף פרטים נוספים על אפליקציית Crypto הקשורה לסטארבקס

בזן דומה של חדשות, ביום רביעי, אדם ווייט, נשיא ענקית תשתיות הקריפטו בקקט, חשף פרטים נוספים על אפליקציית הצרכנים המיוחלת של החברה שלו..

החברה המגובה על ידי מיקרוסופט ובין-יבשתית, מתמקדת בנגזרות ביטקוין וכלי רכב פיננסיים עבור לקוחות מוסדיים מאז השקתה, אך בכוונתה להתרחב לתשתית צרכנית באמצעות אפליקציה זו..

בקקטקרא: מה זה Bakkt?

לפי א להגיש תלונה מ”הבלוק “אמר ווייט באחד האירועים של האאוטלט בדאבוס, שוויץ, כי אפליקציית הצרכנים לא תהיה מוגבלת רק למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, אלא גם תוכל לקיים אינטראקציה עם ערכים דיגיטליים אחרים כמו נקודות תגמול נאמנות וייצוגים דיגיטליים של מניות.

בכיר בתעשייה גם אמר כי היישום עשוי לכלול סחר בנכסים, פורטל לסוחרים ונכסים דיגיטליים אחרים ש”יהפכו את האפליקציה לדומה יותר למוצר פינטק מסורתי כמו PayPal מאשר הצעה מקורית לקריפטו “, דיווח הבלוק. לקרוא.

בשנת 2019, אותו מוצא פרסם חדשות שסטארבקס – שתמכה בבקקט – עשויה לקבל ביטקוין דרך האפליקציה הסלולרית של הסטארט-אפ, אם כי לא ברור אם התוכנית הזו עדיין עומדת על הפרק..

אבל, אם זה אמור להיות, אפליקציית הקריפטוגרפיה הצרכנית של Bakkt יכולה לסמן צעד אדיר קדימה במטרה של התעשייה להפוך לחלק מרכזי בתשלומים ובמימון רחב יותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me