פנתיאון X: שוק להשקעה בקרנות מטבעות מטבעות

PantheonX

פאנתאון X היא דרך חדשה לאנשים להשקיע בקרנות מטבעות קריפטוגרפיים. הוא מציע שוק עם שקיפות לאבטחה, מה שמקל על ההשקעה. השוק מופעל על ידי בינה מלאכותית ורשת הידע.

PANTHEON X היא פלטפורמה פיננסית בדור הרביעי שלה. היא משתמשת במערכת הבלוקצ’יין כדי לספק אמינות ושקיפות. התוצאה היא שירות פיננסי של מטבעות אנציקלופדיה. שירותים אלה מסוגלים לייצר, להפיץ, לסחור ולתווך אסימוני אבטחה ותועלת. אסימוני אבטחה אלה יכולים להתבסס על אגרות חוב, מניות ונכסים (BT, ET ו- ABT, בהתאמה).

PantheonX

אחת המטרות של PANTHEON X היא לספק את היכולת לכל אחד להשתתף במתן או בקבלת שירותים מקצועיים. זה מושג בזכות הפלטפורמה הפתוחה שעובדת על הבלוקצ’יין הפרטי. כל אחד יכול להשתמש ב- PANTHEON X כדי להראות את המומחיות שלו בתחום על ידי שיתוף נתונים בתוך הבלוקצ’יין. המידע שנוצר מוערך כהוגן ומתוגמל באופן רציונלי. זה מאפשר מידע מדויק והוגן ללא הטיה אופיינית כלפי קבוצה שנמצאת בדרך כלל במידע מסוג זה.

מטרה מרכזית נוספת של PANTHEON X היא לספק שקיפות, כולל ליעילות ואותנטיות. הפלטפורמה מאפשרת גישה בזמן למידע פיננסי מדויק, אותו ניתן גם לשתף. ניהול הקרן מאובטח ושקוף ומאפשר ניהול נכסים קל ויעיל.

הודות למסחר P2P המבוסס על חוזים חכמים, PANTHEON X מסוגל למזער את הסיכון וגם את זמן העסקה. זה אפשרי על ידי צמצום הליכי המסחר והמתווכים. ישנם גם שירותים משודרגים לשיפור היעילות, כגון שיווק עם AI ואיתור עסקאות חריגות.

אילו בעיות PANTHEON X שואפת לפתור?

PANTHEON X שואף לפתור מספר נושאים בהם משקיעים, אנשי מקצוע ותשתית השירות עוסקים כולם. נכון לעכשיו, המשקיעים מתקשים למצוא צד שכנגד שהם יכולים לסמוך עליו. הם מתמודדים גם עם חוסר שקיפות ופירוט בתקשורת.

אנשי מקצוע כמו מנהלי קריפטו סובלים מהיעדר תשתית שירות כלשהי. הם מתמודדים גם עם חוסר השקיפות וחוסר האמון. בנוסף, חסרות הזדמנויות לעבודה מקצועית, גם לבעלי ניסיון בהשקעה וניתוח.

בְּעָיָה

למערכת השירות והתשתית יש בעיות משלהם, כולל חוסר יעילות וסיכון לטעויות אנושיות. הם עוסקים גם בפיצול נתונים ובניהול בזבזני כלכלית.

כיצד פנתון X פותר בעיות אלה?

התשתית שמספקת PANTHEON X מאפשרת למשקיעים ומומחים פיננסיים לסמוך זה על זה ולהשלים עסקאות. פרוטוקול PANTHEON, המינינט, נבנה באמצעות Hyperledger Fabric.

פיתרון קוד פתוח זה נוסה על ידי ארגונים רבים עם שמות גדולים כמו Dapp ו- IBM המשתמשים בו. זה מראה את האמינות של ה- Hyperledger Fabric, ומעורר ביטחון רב יותר בפרוטוקול PANTHEON.

פִּתָרוֹן

השקעות Cryptofund

היכולת להשקיע ב- cryptofunds מציעה יתרונות רבים ש- PANTHEON X יכולה להעביר למשתמשיה. עם סוגים אחרים של השקעות קריפטו, על המשקיעים לקבל החלטות מסובכות. זה מסובך עוד יותר על ידי התנודתיות הגבוהה והשינויים המהירים בשוק בעולם הקריפטו. כדי להחמיר עוד יותר, קיים חוסר שקיפות ומציאת מידע מחייבת בדיקת מספר מקורות.

השקעה בקריפטופי היא בטוחה וקלה יותר. הכספים המוצעים ב- PANTHEON X מנוהלים על ידי מומחים ומשתמשים בסביבה בטוחה. כל מנהלי הקרנות ב- PANTHEON X חייבים לעבור בדיקות קפדניות. זה מאפשר ל- PANTHEON X להבטיח שכל מנהלי הקרנות הם לגיטימיים, תוך שמירה על בטיחות המשקיעים.

אלמנטים מרכזיים של PANTHEON X

מומחים כמו אנליסטים ומנהלים של cryptofund מגיעים יחד עם משקיעים, משתתפים וצרכני תוכן בפלטפורמת cryptofund. הפלטפורמה כוללת אז את שלושת הדברים הבאים.

שוק הקריפטופונד ב- PANTHEON X הוא המקום בו משתמשים יכולים להקים, ואז למכור מוצרים פיננסיים על בסיס מטבעות קריפטוגרפיים. מנהלי קרנות יכולים להקים בבטחה ובקלות את כספי הקריפטו שלהם ולספק דוחות תפעוליים. משקיעים יכולים להשתמש בשוק כדי לקנות ולחפש את המוצרים הטובים ביותר.

רשת הידע הינה רשת קהילתית המוקדשת לתקשורת ושיווק. מומחי קריפטו משווקים את כספם כמו גם תוכן בתשלום. הם גם מתקשרים עם משקיעים דרך רשת זו. המשקיע משתתף ברשת הידע על ידי יצירה וקריאה של תוכן, שיתוף והצבעה.

לבסוף, מודיעין היא פלטפורמת STO להנפקה ומכירה של אסימוני אבטחה. אלמנט אחרון זה הוא המוח של PANTHEON X. הוא מקבל נתונים כמותיים הן משוק הצפנה והן מרשת הידע. ה- AI מודיעין מומחים ורשומותיהם ומשווה משקיעים לקרנות. זה גם מנתח נתוני עסקאות ומגלה הונאות ופשעים. מודיעין מספק שירות לשירותי צד שלישי ואילו אותם צדדים שלישיים מספקים נתונים בתמורה.

מאפיינים

כיצד המשתמשים ישתמשו ב- PANTHEON X?

משקיעים יכולים להשתמש ב- PANTHEON X כדי למצוא את הקרן האידיאלית, הודות לדירוג הביצועים. הם יכולים גם למצוא קרנות שיעמדו ברמות הסיכון שבחרו. הכלים בפלטפורמה עוזרים לאמוד את היסטוריית המסחר והביצוע. המשקיעים אפילו מסוגלים לתקשר ישירות עם מנהלי הקרנות, ומאפשרים עדכונים מתמידים.

למנהלי הקרנות יהיה קל להשתלב עם PANTHEON X הודות לממשקי ה- API של Exchange. הם יכולים להשתמש בלוח המחוונים כדי ליצור מוצרים, דוחות כספיים וכספים. טק ספר החשבונות המבוזר מאפשר למנהלי קרנות להוכיח את הידע והמומחיות שלהם. הם יכולים גם להשתמש בפלטפורמה כדי להשיג יותר משקיעים ולהתמקד בביצועי הסחר שלהם.

אסימונים של XPN ו- XPW

PANTHEON X עוקב אחר מערכת אסימונים כפולה. XPN הוא אסימון ה- PANTHEON X. ההיצע נוצר על ידי בעלי XPW המחליפים את האסימונים שלהם ל- XPN. XPN משמש מנהלי קריפטו לבניית תיקי הקרנות שלהם. הוא משמש גם להקמת כספים, תשלום דמי ביצוע וקניית תוכן בתשלום מרשת הידע.

IEO

XPW הוא אסימון ה- XPower. אלו הפעילים ברשת הידע מקבלים XPW כפיצוי על פעולות כמו דיווח, שיתוף ויצירת תוכן. אסימון זה יכול לשמש להגברת המוניטין וההשפעה בקהילה ברשת הידע. ניתן להשתמש בו גם לאיסוף הכנסות מדיבידנד בפלטפורמת PANTHEON X.

אסימונים של XPN מוצעים באמצעות IEO (הצעה ראשונית להחלפה) וזמינים לרכישה כעת, בקר בדף IEO למידע נוסף.

הפצת אסימונים

יש סך של 800 מיליון XPN, כאשר כל XPN שווה ל- 0.00025 ETH. זהו אסימון ERC-20. המכסה הרך מוגדר ל- 10,000 ETH עם מכסה קשיח של 60,000 ETH. במהלך המכירה מקבלים BTC, ETH ו- USDT. המכירה נמשכת בין התאריכים 31 במרץ – 9 באפריל.

מתוך סך 800 מיליון ה- XPN, 30 אחוזים עוברים לתורמים. 20 אחוזים הולכים לפיתוח עסקי. 16 אחוז מיועד למייסדים ולצוות עם 15 אחוז למילואים ותפעול. 15 אחוז הולכים לשיווק ו -4 אחוז מיועדים ליועצים.

אסימונים

מפת דרכים של PANTHEON X

מפת הדרכים של PANTHEON X מתחילה בדצמבר 2018 עם תחילת פיתוח המונטה. בינואר 2019 החלו המכירות הפרטיות. זה גם כאשר פיתוח ה- Dapp החל. מרץ 2019 כולל מכירות עיקריות והשלמת פיתוח ה- mainnet. זה גם כאשר מכריזה על הדגמת ה- Dapp.

ברבעון השני של שנת 2019 יושק שירות הביטא. זה גם כאשר PANTHEON X תשיק שלוש קרנות קריפטו. אלה יכללו קרנות אינדקס, ארביטראז ‘ופעיל. ברבעון השלישי יופיעו השקת השירות הרשמית ועסקאות אסימון האבטחה. כמו כן, יושקו קרנות חדשות, כולל אסימונים מגובים נכסים ו- ICO. ברבעון הרביעי יושקו פלטפורמת STO ובורסת STE.

סיכום

PANTHEON X שואף להציע פיתרון פשוט למי שמעוניין לנהל או להשקיע בקריפטו-פונדס. לפלטפורמה יש שוק נוח כמו גם רשת ידע לתקשורת ושיתוף תוכן. השימוש ב- AI משפר עוד יותר את הפלטפורמה.

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me