Jak funguje předprodej vstupenek?

Jak funguje předprodej vstupenek?

Jak bezpecne prodat vstupenky

CHCEŠ KOUPIT NEBO PRODAT VSTUPENKU BEZPEČNĚ VYUŽIJ SLUŽBU TICKETSWAP!Nejbezpečnější platforma na prodej vstupenek.Krok 2: Nahraj na stránce vstupenku, kterou chceš prodat.Krok 3: Až si tvojí vstupenku někdo koupí, očekávej, že ti peníze přijdou na účet následující pracovní den.

Jak ověřit pravost vstupenky Ticketmaster

K plné funkčnosti je potřeba mít nainstalovanou mobilní aplikaci Tečka minimálně ve verzi 1.3 a v ní mít uložený certifikát. Pokud máte více vstupenek, opakujte postup pro každou vstupenku. Pokud se neshoduje jméno na vstupence se jménem vlastníka certifikátu, skončí krok 6 s chybou.

Jak ověřit pravost vstupenek Ticketportal

OVĚŘENÍ VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH V SÍTI TICKETPORTAL POMOCÍ APLIKACE TEČKA. Vážení diváci, pro zjednodušení „odbavení“ při vstupu přinášíme možnost ověřit platný COVID certifikát v aplikaci Tečka předem a spárovat jej se vstupenkou. Při kontrole u vchodu do divadla Vám pak bude stačit předložit pouze vstupenku.

Jak funguje SMS Ticket

Do minuty ji máš v e-mailu Nebo rovnou ve svém mobilu. Když vstupenku náhodou smažeš, před akcí ti ji vždy pošleme znovu. Na akci ukaž kód v telefonu Nic netiskneš, nevyzvedáváš ani nezapomeneš. Stačí jen ukázat QR kód z e-mailu nebo SMS.

Jak prodat listky na majales

3. Způsoby prodeje vstupenek. Vstupenky jsou prodávány prostřednictvím webového portálu vstupenky.majales.cz, praha.majales.cz, brno.majales.cz, hradec.majales.cz, ostrava.majales.cz, majales.nejticket.cz.

Jak funguje swapper

➡️ Žádné složité procesy — se Swapperem ušetříš hromadu času. ➡️ Platbu provedeš jednoduše kartou online a peníze za prodej obdržíš na účet do tří dnů. ➡️ Automatické upozornění tě včas informuje o každé nové vstupence na tvou oblíbenou událost. Začni vyměňovat ještě dnes na www.swapper.cz!

Jak ověřit pravost vstupenek

Kontrola vstupenek a voucherů Platnost vstupenek nebo voucherů snadno a rychle ověříte přímo na akci pomocí aplikace SimpleTicket. Vstupenky i vouchery můžete kontrolovat v online i offline režimu.

Jak ověřit pravost vstupenek Viagogo

Pokud si nejste jisti, zda je vaše vstupenka zakoupená přes Viagogo platná, zjistíte to jedině u pořadatele konkrétní události. "Platnost vstupenek si lze ověřit výhradně u provozovatele akce, na kterou má být vstupenka zakoupena," uvedl Jiří Fröhlich, mluvčí ČOI.

Jak zkontrolovat vstupenky

Platnost vstupenek nebo voucherů snadno a rychle ověříte přímo na akci pomocí aplikace SimpleTicket. Vstupenky i vouchery můžete kontrolovat v online i offline režimu.

Jak vrátit vstupenky Smsticket

6.3 Zakoupením Vstupenek souhlasí Uživatel se zněním Obchodních podmínek společnosti smsticket s.r.o.. Uhrazená objednávka je konečná. Vstupenky není možné vracet, ani vyměňovat, není-li výslovně uvedeno jinak.

Jak se plati na majalesu

Každý z návštěvníků musí svůj náramek registrovat na webových stránkách Majálesu. Zde svůj náramek personalizuje základními údaji o sobě. Následně si na náramek může nabít peníze – na výběr má platební kartu, PayPal nebo převod na účet. V místě akce je možné dobít náramek platební kartou, nebo běžnou hotovostí.

Jak vratit listek na majales

Pokud jste si zakoupili vstupenku na Majáles Ostrava 2020 v elektronické podobě, nemusíte nic řešit. Peníze vám automaticky vrátíme do 30. dubna 2021, a to na bankovní účet, ze kterého byly vstupenky zakoupeny.

Kde prodat vstupenky na majales

Způsoby prodeje vstupenek

Vstupenky jsou prodávány prostřednictvím webového portálu vstupenky.majales.cz, praha.majales.cz, brno.majales.cz, hradec.majales.cz, ostrava.majales.cz, majales.nejticket.cz.

Co je to Viagogo

Internetová burza vstupenek Viagogo nabízí lístky na koncerty, sportovní akce a divadlo. Přestože je na webu uvedeno, že je zde naprosto bezpečný nákup i prodej vstupenek, po celém světě se množí případy nespokojených zákazníků.

Jak dostat peníze z Viagogo

Za určitých okolností může být pro uplatnění nároku na vrácení peněz nutné vyplnit Reklamační formulář a poskytnout další informace. Formuláře je třeba vrátit společnosti viagogo do 10 pracovních dnů od jejich obdržení, aby bylo možné uplatnit nárok na vrácení peněz.

Co je to mobil Ticket

Služba M-Ticket Vám zašle vstupenku na hokej přímo do vašeho chytrého mobilu. Vstupenku si můžete objednat na stránkách portálu TicketPro, který službu provozuje a to buďto prostřednictvím vašeho počítače nebo smartphonu.

Co je Smsticket

Kdo jsme. 1.1 Vítejte u smsticket – jsme on-line platforma pro ticketing. Díky naší službě mohou lidé objevovat, sdílet a navštěvovat společenské akce, nakupovat a prodávat vstupenky.

Co si nesmim vzít na majales

S čím nemohu do areálupsi, kočky a jakákoliv jiná zvířata.jakékoliv drogy.vodní dýmky.jakékoliv zbraněostatní nebezpečné předměty.

Jak se dostat na Majáles

Z hlavního nádraží stačí nasednout na MHD a vystoupit na zastávce Akademika Bedrny (přímo u areálu) nebo Kongresové centrum Aldis. Z hlaváku vám cesta pěšky zabere cca 30min. Doporučujeme se přesunout na zastávky MHD Hlavní nádraží a odtud už linkami MHD.

Jak se platí na Majálesu

Peněženku nechte doma, pro placení na akci budete potřebovat jen náramek s čipem! Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné. Dobijte si kredit online přímo ke vstupence, plaťte přiložením k prodejním zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete.

Jak zrusit vstupenky na Viagogo

Můžu svůj nákup zrušit Po dokončení nákupu není možné zrušit nebo vyměnit vstupenky, protože objednávky jsou považovány za konečné. Pokud nemůžete zakoupené vstupenky použít a do akce stále zbývá čas, doporučujeme vám je nabídnout k prodeji kliknutím na odkaz „Prodat“ u akce, pro kterou máte vstupenky.

Jak fungují e vstupenky

Při koupi vstupenky přes internet obdrží zákazník elektronickou vstupenku, která je vybavena číselným čárovým kódem, a bude zákazníkovi zaslána na zákazníkem označený a zadaný e-mail ve formátu PDF pro vytištění nebo mu bude zaslaná na zákazníkem označený a zadaný e-mail pro možnost uložení do mobilního telefonu, za …

Co znamená e Ticket

E-Ticket představuje elektronický typ poukázky a je jednou z nejrychlejších možností, jak čerpat benefity. Je tvořen 6místným kódem a platí 6 měsíců od objednání. Poukázka e-Ticket je nepřenosná–platit s e-Ticketem lze pouze u té partnerské provozovny, na jejíž jméno jste si e-Ticket objednali.

Jak se obléknout na Majáles

Vaše krásné značkové oblečení může získat celou škálu nových přírodních barev. Trocha zelené od trávy, sem tam pivní flek. Doporučujeme si brát na sebe něco, čeho vám nebude líto, když se náhodou rozhodnete udělat z triček lano a přetahovat se.

Co si nesmim vzít na Majáles

S čím nemohu do areálupsi, kočky a jakákoliv jiná zvířata.jakékoliv drogy.vodní dýmky.jakékoliv zbraněostatní nebezpečné předměty.