Jak si vylepšit kryt na mobil?

Jak si vylepšit kryt na mobil?

Jak si udělat vlastní kryt na mobil

Krok za krokem k dokonalému krytuVyberte model vašeho telefonu. Navštivte náš web a v liště s fotoprodukty zvolte kryty na mobil.Vyberte si ten správný materiál.Různé varianty produktu.Vložte oblíbenou fotku.Přidejte tematické kliparty.Zkontrolujte návrh krytu.A je hotovo!

Jak si vyčistit kryt na mobil

Vezměte misku, naplňte ji vodou a přidejte několik kapek jaru. Sejměte kryt a ponořte ho do jarové vody na alespoň 30 minut. Počkejte, až pouzdro zcela vyschne, a poté ho nasaďte zpět na mobil.

Co si dát za kryt na mobil

Pokud chcete svého mobilního miláčka opravdu chránit před poškozením, je dobré si obstarat nějaký kryt. Někteří dávají přednost průhledným silikonovým krytům, protože je pak více vidět design mobilu. To je pravda, ale časem drtivá většina takových krytů zežloutne.

Co je to Flipové pouzdro

Flipová pouzdra jsou určena především pro pracovní účely. Zravidla bývají vyrobena z látky nebo koženky, ta luxusnější pak z pravé kůže. Zavírají se jako kniha a často mívají zapínání na patentku nebo magnet. Zařízení jednoduše zacvakneme do spodní části pouzdra a horní částí bezpečně přikryjeme displej.

Jak vyčistit zažloutlý kryt

Jedlá soda

Smíchejte přiměřené množství vody s jedlou sodou tak, aby z této směsi vznikla pasta. Tuto pastu naneste na jemný zubní kartáček a drhnutím vyčistěte kryt. Následně jej opláchněte vodou a nechte uschnout.

Jak si obarvit kryt na mobil

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky.

Jak Prebarvit kryt na mobil

Z plyšové látky nejprve vystřihněte obdélník asi tak o centimetr širší, než je plastový kryt na telefon, a udělejte podle něj do látky otvory. Pak z další látky vystřihněte tři kolečka. Jedno vyplňte trochou vaty či měkké náplně a zašijte dokola, aby vznikla bambulka – to bude ocásek.

Jaké je nejlepší pouzdro na mobil

Nejbezpečnější jsou outdoorová pouzdra s vyztuženou konstrukci či výstupky, které mají za úkol chránit i při dopadu telefonu displejem dolů apod. Základní ochranu proti poškrábání na stole, v kabelce, nebo i klouzání ale poskytují i levné kryty ze silikonu. Stále se ale bavíme jen o ochraně zadní strany a boků.

Jak funguje chytrý kryt

Režim Chytrý kryt funguje s využitím Hallova čidla, které určuje, zda je překlápěcí pouzdro zavřené tím, že snímá magnetické pole magnetu umístěného v pouzdře.

Jak vycistit bílý kryt

Jedlá soda

Smíchejte přiměřené množství vody s jedlou sodou tak, aby z této směsi vznikla pasta. Tuto pastu naneste na jemný zubní kartáček a drhnutím vyčistěte kryt. Následně jej opláchněte vodou a nechte uschnout.

Co na zažloutlý plast

Peroxid vodíku naneste na čistý měkký hadřík, a vyčistěte zažloutlá místa na plastu. Proces opakujte tolikrát, kolikrát je potřeba. Nakonec místo omyjte teplou vodou. V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol.

Jak vyčistit kryt na iPhone

Čištění koženého krytu na iPhone může způsobit změnu barvy. Pokud se kryt rozhodnete vyčistit, nejdřív z něj iPhone vyndejte. V teplé mýdlové vodě navlhčete měkký hadřík a opatrně jím kryt na iPhone otřete. Případně můžete použít suchý hadřík s neagresivním čisticím prostředkem.

Jak vyrobit z papíru telefon

Děti si přály telefon silnější. Z barevného papíru jsem vystřihla dva obrysy telefonu (dva stejné kusy barevného papíru), menší obdélník v šedé barvě jako displej, 10 barevných čtverečků (každý v jiné barvě) na číslice a dva bílé čtverečky na přijetí a odmítnutí hovoru. Děti slepily tři kartonové části k sobě.

Co je TPU kryt

Existují i kryty z termoplastické polyuretanu (TPU). TPU kryty nabízejí zpravidla lepší vlastnosti, jsou flexibilnější, než kryty z tvrzeného plastu, a odolné proti prasknutí. Nejsou však tak tvárné, jako silikonové kryty. Nevýhodou těchto pouzder, jak silikonových, tak i TPU je, že se po určité době špiní.

Jak chránit mobil před rozbitím

Pokud uživatelé nechtějí zakrývat jinak líbivý vzhled svého přístroje, mohou sáhnout po speciálních 360° krytech, které chrání bočnice ze všech stran a mírně vystupují do prostoru vepředu i vzadu, aby minimalizovali možnost rozbití při pádu.

Jak nastavit chytrý kryt Samsung

Jak nastavit flip pouzdro SamsungSvůj chytrý S-View kryt umístěte na telefon.V telefonu přejděte do NastaveníVyberte kolonku Doplňky.Podle typu vašeho pouzdra se zobrazí možnosti. Povolte pouzdru spárování s telefonem.Gratulujeme! Váš telefon je s krytem spárovaný.

Jak odstranit lepidlo z krytu na mobil

K čištění je nejlepší použít kombinaci: teplo + čistý alkohol (případně WD-40tka). Ten naneste pomocí vatového tamponu nebo jemného hadříku a opatrně odstraňte zbytky lepidla.

Jak obnovit zašlý plast

V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol. Vyčistěte zažloutlou plochu pomocí měkkého hadříku a 80% alkoholu. Použít můžete konzumní líh, ale s lehčím zažloutnutím by si měla poradit i 70% vodka. Očistěte žlutou plochu alkoholem, který nanesete na čistý bavlněný hadřík a poté omyjte teplou vodou.

Co rozpouští plast

Odolává vodě, alkoholům, roztokům solí, zásad a kyselin, acetonu. Je napadán pouze silnými oxidačními prostředky (koncentrovaná kyselina dusičná, kyselina sírová, chromsírová kyselina), může se rozpouštět při zvýšených teplotách v aromatických uhlovodících, jako je toluen nebo xylen.

Jak obarvit kryt na mobil

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky.

Jak vyrobit stojánek na mobil z papíru

Kus papíru, tři sponky, minuta času a trocha šikovnosti

Dvě zpevňují zarážky stojanu, aby se měl mobil o co zapřít, třetí sponka slouží jako jednoduchá kostra, aby se stojánek nerozjel do stran. Bez problémů udrží běžný smartphone, pokud byste skládali z listu formátu A3, možná by udržel i tablet.

Co je TPU plast

Termoplastický polyuretan (TPU) je flexibilní materiál velmi odolný vůči chemickým látkám. Jeho další výhodou je nižší smrštivost a při nižších teplotách si lépe zachovává pružné vlastnosti.

Co je lepší na mobil sklo nebo fólie

Ochranná skla jsou účinnější ochranou než fólie. Jsou tvrdší, lépe se nasazují a jsou příjemnější na dotyk. Dražší jsou jen o trochu.

Jaká je nejlepší ochrana displeje

ScreenShield je číslo 1 mezi ochránci

Mezi nejvýznamnější výrobce lze považovat značku ScreenShield, která má připravenou pestrou modelovou řadu pro ty nejvyspělejší přístroje. Všechny z nich se pyšní mimořádnou tvrdostí označovanou jako 9H.

Jak funguje flip pouzdro

Flip/kniha

Tato pouzdra se vyznačují ochranou telefonu ze všech stran, jelikož obklopují úplně celý přístroj. Jednoduše se vkládají do připravené vaničky a poté jsou přikryty předním flipem.