Jak si vyzdobit kryt na mobil?

Jak si vyzdobit kryt na mobil?

Jak si obarvit kryt na mobil

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky.
Archiv

Jak umýt kryt na mobil

Jedlá soda

Smíchejte přiměřené množství vody s jedlou sodou tak, aby z této směsi vznikla pasta. Tuto pastu naneste na jemný zubní kartáček a drhnutím vyčistěte kryt. Následně jej opláchněte vodou a nechte uschnout.

Jak si udělat vlastní kryt na mobil

Krok za krokem k dokonalému krytuVyberte model vašeho telefonu. Navštivte náš web a v liště s fotoprodukty zvolte kryty na mobil.Vyberte si ten správný materiál.Různé varianty produktu.Vložte oblíbenou fotku.Přidejte tematické kliparty.Zkontrolujte návrh krytu.A je hotovo!

Jak se zbavit zažloutlého krytu

Vezměte misku, naplňte ji vodou a přidejte několik kapek jaru. Sejměte kryt a ponořte ho do jarové vody na alespoň 30 minut. Počkejte, až pouzdro zcela vyschne, a poté ho nasaďte zpět na mobil.

Jak vyčistit kryt na iPhone

Čištění koženého krytu na iPhone může způsobit změnu barvy. Pokud se kryt rozhodnete vyčistit, nejdřív z něj iPhone vyndejte. V teplé mýdlové vodě navlhčete měkký hadřík a opatrně jím kryt na iPhone otřete. Případně můžete použít suchý hadřík s neagresivním čisticím prostředkem.

Jak vyčistit silikonový obal na telefon

Postup pro vyčištění klasického silikonového obalu

Jedlou sodu asi nemáš vždy po ruce, ale je to věc, která jde úplně jednoduše koupit i v malém obchůdku. Pokud ti tedy na obalu zbyly nějaké nečistoty nebo chceš, aby byl obal zase jako nový, udělej si z jedlé sody a trocha vody bílou pastu.

Jak odstranit lepidlo z krytu na mobil

K čištění je nejlepší použít kombinaci: teplo + čistý alkohol (případně WD-40tka). Ten naneste pomocí vatového tamponu nebo jemného hadříku a opatrně odstraňte zbytky lepidla.

Co na zažloutlý plast

Peroxid vodíku naneste na čistý měkký hadřík, a vyčistěte zažloutlá místa na plastu. Proces opakujte tolikrát, kolikrát je potřeba. Nakonec místo omyjte teplou vodou. V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol.

Jak vyčistit kabel

Pasta z vody a jedlé sody

Pokud vidíte, že Vaše původně bílé napájecí šňůry žloutnou, můžete použít směs vody s jedlou sodou a nanést na kabel starým zubním kartáčkem. Jakmile pasta začne vysychat nebo krustovat, odstraňte ji vlhkou houbou a povrch bude vybělený.

Jak odstranit sekundové lepidlo z displeje

Jak odstranit vteřinové lepidlo ze skla, kovu nebo dřeva

V tomto případě je postup podobný jako u textilu. Aceton, který je obsažený ve většině odlakovačů na nehty, snadno rozpouští zaschlé sekundové lepidlo. Nicméně můžeme použít i speciální odstraňovač vteřinových lepidel.

Jak se zbavit lepidla ze sklenice

Horká voda a houbička na nádobí Na etikety na skleněných či plastových nádobách často pomáhá, když je necháme pořádně odmočit v horké jarové vodě. Pokud nám to povrch dovolí, můžeme zkusit lepidlo opatrně sdrhnout hrubou stranou houbičky nebo drátěnkou, ale jemný materiál bychom mohli poškrábat.

Co rozpouští plast

Odolává vodě, alkoholům, roztokům solí, zásad a kyselin, acetonu. Je napadán pouze silnými oxidačními prostředky (koncentrovaná kyselina dusičná, kyselina sírová, chromsírová kyselina), může se rozpouštět při zvýšených teplotách v aromatických uhlovodících, jako je toluen nebo xylen.

Jak obnovit zašlý plast

V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol. Vyčistěte zažloutlou plochu pomocí měkkého hadříku a 80% alkoholu. Použít můžete konzumní líh, ale s lehčím zažloutnutím by si měla poradit i 70% vodka. Očistěte žlutou plochu alkoholem, který nanesete na čistý bavlněný hadřík a poté omyjte teplou vodou.

Jak vyčistit kontakty

Jsou-li svorky silně zoxidované, lze pro jejich očištění použít měkký drátěný kartáč – např. PG MINI 496.82, a také arch smirkového papíru nebo měkkou drátěnku a následně měkký hadřík. K čištění kontaktů lze také použít jedlou sodu. Je třeba však pamatovat na odstranění jejích zbytků po očištění povrchu.

Jak se zbavit lepidla

Nejčastěji se používá aceton, ředidlo nebo technický benzín. Pomocí hadříku a malého množství rozpouštědla otřete postižené místo. Postup několikrát opakujte a pohlídejte si, aby vám rozpouštědlo nezateklo do spár, lepidlo by změklo i tam.

Jak rozpustit lepidlo

Aceton, který je obsažený ve většině odlakovačů na nehty, snadno rozpouští zaschlé sekundové lepidlo. Nicméně můžeme použít i speciální odstraňovač vteřinových lepidel. Námi vybraný přípravek naneseme na vrstvu lepidla, necháme lepidlo rozpustit a setřeme.

Jak dostat samolepky že sklenic

Použijte líh či odlakovač na nehty

Naneste ho na papírovou utěrku a utírejte s ní sklenici tak dlouho, dokud nebude její povrch hladký. Poté ji nechte odmočit v horké vodě a etikety by se měly už pomalu začít samy odlepovat. Pokud nemáte líh, vyzkoušejte obdobným způsobem odlakovač na nehty.

Jak nejlépe sundat etiketu z lahve

Připravíme si kašičku z 1 dílu oleje a 1 dílu sody, naneseme na dané místo a necháme chvíli působit. Po pár minutách setřeme papírovým ubrouskem. Nálepky a etikety se můžete také pokusit seškrabat. K tomu můžete použít tupou stranu nože nebo malou špachtličku.

Jak Vybelit plast

Peroxid vodíku naneste na čistý měkký hadřík, a vyčistěte zažloutlá místa na plastu. Proces opakujte tolikrát, kolikrát je potřeba. Nakonec místo omyjte teplou vodou. V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol.

Jak lepit tvrdý plast

Pro lepení tvrdých plastů – malých ploch se používají speciální kyanoakrylátová (vteřinová) lepidla (UHU Sekundenkleber Kunststoff, BISON Strong & Safe) a lepidla vytvrzující UV zářením (BISON Booster).

Jak oživit plasty

Jak oživit plast:Lahvičku oživovače pořádně protřepu a dám pár kapek na aplikátor nebo utěrku (poslouží i odličovací tampon nebo uchošťoury na hůř přístupná místa).Oživovač rovnoměrně vetřu (stačí tenká vrstva, velké množství je k ničemu).Většina kvalitních oživovačů teď potřebuje schnout.

Čím oživit plasty v autě

Pokud potřebujete plast pouze oživit, tou nejjednodušší metodou je použít horkovzdušnou pistoli. Před jejím použitím je třeba zbavit plast nečistot lihovým odmašťovačem. Investice v podobě nákupu pistole začíná na částce v řádu stovek korun.

Jak vyčistit Zrezlé kontakty

WD-40 čistič elektrických kontaktů ve spreji nabízí v této oblasti perfektní řešení. Díky své pokročilé formulaci je WD-40 čistič elektrických kontaktů ve spreji schopen odstranit všechny cizí prvky z citlivých povrchů elektroniky a elektrického zařízení.

Čím očistit kontakty baterie

Čištění svorek akumulátoru je třeba začít jejich odpojením od zdroje napájení. Jsou-li svorky silně zoxidované, lze pro jejich očištění použít měkký drátěný kartáč – např. PG MINI 496.82, a také arch smirkového papíru nebo měkkou drátěnku a následně měkký hadřík. K čištění kontaktů lze také použít jedlou sodu.

Čím vyčistit etiketu

Zkuste si umíchat kašičku z jedlé sody a rostlinného oleje. Stačí po lžičce od každého, prsty nanést na povrch a nechat několik minut působit. Pak vezměte papírovou utěrku, setřete zbytek a nakonec umyjte pod tekoucí vodou.