אתריום ללא הפסד לוטו DApp PoolTogether מגביר תומכים חדשים

בריכה ביחד

ל- PoolTogether יש דרכים ללכת אם זה לפצח במיינסטרים, אבל יותר בעלי אינטרסים רואים את היתרונות של פריצת dApp במשחק ההגרלה הראשון “ללא הפסד” של את’ריום – לפחות אם שווי מימון חדש של מיליון דולר דולר הוא אינדיקציה כלשהי..

ב -3 בפברואר, צוות PoolTogether הודיע ​​כי גייס מיליון דולר “כדי להאיץ את משימתנו להעצים בריאות פיננסית.” IDEO CoLab Ventures הובילה את הגיוס, וגם מעבדות ConsenSys ו- DTC Capital השתלבו.

אנו שמחים לחלוק את PoolTogether גייסה 1.05 מיליון דולר להרחבת פרוטוקול החיסכון הצמוד לפרסים. בראשותו של @IDEOVC בהשתתפות מ @ConsenSysLabs ו @dtccapital.

הנה כמה מהיתרונות המיידיים לשחקנים ולמפתחים של PoolTogether. &# 127942;

– PoolTogether (@PoolTogether_) 3 בפברואר 2020

בחדשות, יוצר PoolTogether, לייטון קוזאק, אמר כי המימון יוביל ל”שיפור מיידי “סביב ה- dApp, מה שמאפשר למשתמשים לקנות כרטיסים שניתן למשוך 1: 1 עבור דאי בכל עת, אם כי כאשר הדאי הבסיסי הושאל לייצור מאגר פרסים המוענק מדי שבוע למחזיק כרטיס אקראי אחד.

השיפורים הללו כוללים מאגרי פרסים גדולים יותר של Dai למשתמשים, מודל ללא תשלום מכריע וביקורת אבטחה נוספת.

אבני דרך חדשות שזה עתה הגיעו

רק בחודש שעבר, במיוחד ב -22 בינואר, הגיעה PoolTogether ל -1,500 המשתמשים הראשונים שלה ובמאגר הפרסים הראשון שלה בשווי של יותר מ -1,000 דולר דאי..

רק כעבור כמה ימים, מספר המשתמשים הזה תפח עוד 33 אחוז ל -2,000 משתמשים וסכום הפרסים עוד 50 אחוז ל -1,500 דולר, מה שמעיד על כך שה- dApp תפס קיטור בסדר קצר. האירוע סימן גם את הפעם הראשונה שקרנות הדאי הבסיסיות של הלוטו חצו את רף מיליון הדולר.

איחולים ל @PoolTogether_ על חציית ציון הדרך של דיי מיליון דולר! &# 127881; pic.twitter.com/cLxzxhA2uk

– ספנסר צהריים (@spencernoon) 31 בינואר 2020

מעניין שהעלייה בפעילות מגיעה בעקבות קוד ה- dApp הנבדק על ידי צוות OpenZeppelin המכובד. “בסך הכל, אנו שמחים עם היציבה הביטחונית של הצוות ובריאות בסיס הקוד”, סיכמו רואי החשבון.

עלייה פרימיטיבית של DeFi

PoolTogether הוא ייחודי מכיוון שזהו הפרויקט הראשון בקריפטו-כלכלה – אם כי ללא ספק לא האחרון – המשתמש במודל חיסכון בפרסים. כפי שהסביר עוד יוצר ה- dApp, לייטון קיוזאק, בהודעתו ב -3 בפברואר:

“חיסכון בפרסים מקושרים (PLS) הוא פרימיטיב פיננסי לא מפותח בבלוקצ’יין. מוצרי PLS הם שיטה פופולארית ויעילה להגדלת ההתנהגות הפיננסית הבריאה – בבריטניה לבדה חוסכים כיום למעלה מ- 100 מיליארד דולר במוצרי PLS¹. בניית פרוטוקול PLS על Ethereum משפרת את האפשרויות המסורתיות על ידי הגברת היעילות, הרחבת הגישה ושיפור האמון. “

ואכן, ספנסר נון, העומד בראש DTC Capital, ציין בעבר כי מערכות PLS יכולות להיות פופולריות ביותר בקרב משתמשי המיינסטרים. בשרשור טוויטר מהסתיו שעבר, Noon מקושר למחקר של הרווארד ואוקספורד, שהציע כי PLS עשוי להיות “אטרקטיבי לכל הדמוגרפיה” ויכול להגדיל את “החיסכון הכולל בממוצע ב -1% מההכנסה השנתית.”

2/8. אם חסר לך זמן, הנה ההסעות של העיתון:

PL️ PLS אטרקטיבי לכל הדמוגרפיה

אנשים המשתמשים ב- PLS הגדילו את סך החיסכון בממוצע ב -1% מההכנסה השנתית

☑️ קיימות עדויות סיבתיות לכך ש- PLS מחליף הגרלה וגם מהווה השלמה לחיסכון pic.twitter.com/fiqZDgcIr6

– ספנסר צהריים (@spencernoon) 6 בנובמבר 2019

מחקר זה בחן את המקרה של שירות PLS שסופק על ידי הבנק הלאומי הראשון בדרום אפריקה בין השנים 2003-2008. צהריים המשיך וציין כי הביקוש להצעה הוכיח חומר נפץ, ככל ש”היו יותר חשבונות PLS מאשר חשבונות חיסכון רגילים “ב- המוסד רק שנה וחצי לאחר תחילת השירות.

מדובר באנקדוטות שכאלו אופטימיות לגבי הצפי העתידי של PoolTogether בצהריים וצוות ה- dApp מתבונן בהמוני המצטרפים..

“אנו מאמינים שחיסכון צמוד בפרסים יהווה נקודת כניסה למיליוני משתמשי DeFi חדשים”, אמר לייטון קיוזאק.

אם הקרנה זו אכן תצא לפועל, PoolTogether תתחיל להיות אחת מאפליקציות הפריצה הראשונות של את’ריום. אבל יהיו אתגרים בטווח הקצר, מה שלא יקרה.

כפי שציין OpenZeppelin הנ”ל שציין בביקורתם, אתגר אחד כזה יהיה ניווט בסוגיית “התפקידים המיוחסים” בבסיס הקוד של הפרויקט..

עם זאת מסקרי רואי החשבון “אנו שמחים … צוות [PoolTogether] שקל את ההשלכות של מודל האיום שלהם מתוך כוונה לשדרג את העיצוב במידת הצורך”, כך שהמצב מקווה..