מדריך למתחילים ל- XTB: סקירה מלאה

סקירת XTB

XTB הוא מטח מקוון המסור ייעודי במט”ח, Crypto & שווקי CFD. XTB מתגאה בכך שהיא מציעה גישה אישית, חומרים חינוכיים מקיפים ופלטפורמה עטורת פרסים. החברה שואפת ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחות, ולהעניק להם את הכלים הדרושים לסחר בהצלחה.

זכור כי XTB פועלת ב -17 מדינות / אזורים שונים ויש לה גם גרסה בינלאומית נפרדת. לכל אחד מאלה יש הבדלים קלים בפריסה, מינוף, סוגי חשבונות, שיטות מימון ומורכבויות אחרות. אלא אם כן צוין, כל המידע הבא מבוסס על חשבונות בינלאומיים.

סקירת XTB

בקר ב- XTB

אזהרת סיכונים: 79% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף כאשר הם סוחרים CFD עם XTB Limited.

XTB במבט חטוף

סַרְסוּר XTB
תַקָנָה FCA (בריטניה), CySec (קפריסין), KNF (פולין), IFSC (בליז)
פיקדון ראשוני מינימלי

250 ליש”ט, 250 אירו או 250 דולר
חשבון הדגמה

כן
כיסוי נכסים 1500 שווקי CFD: מט”ח, מדדים, סחורות, מניות & מטבעות מטבעות
מינוף 30: 1
פלטפורמות מסחר xStation (אינטרנט & נייד), MetaTrader 4

תקנות XTB

בעוד שרוב המתווכים מוסדרים רק על ידי ארגון אחד, אולי שניים, XTB מוסדר על ידי רשימה ארוכה. ל- XTB משרדים בלמעלה מעשר מדינות ברחבי העולם, כולל צרפת, ספרד, גרמניה, פולין, בריטניה ובליז.

עם טווח ההגעה שלה בכל כך הרבה מדינות שונות, זה לא צריך להיות מפתיע ש- XTB מוסדר על ידי רשויות פיקוח רבות מרחבי העולם, כולל CySec, KNF, FCA ו- IFSC. עם כל כך הרבה רגולציה בינלאומית, אתה יכול לסמוך על כך ש- XTB מוחזק בסטנדרט גבוה, במיוחד מבחינת ההגנה על כספי הלקוחות.

XTB International Limited (XTB) מוסדר ומורשה על ידי IFSC (ועדת השירותים הפיננסיים הבינלאומית) בבליז תחת רישיון IFSC מספר: IFSC / 60/413 / TS / 17. XTB רשום בבליז עם מספר רשום 153,939. כתובת החברה היא 35 Barrack Road, קומה 3, בליז סיטי, בליז, C.A.

XTB הוא אחד הסימנים המסחריים של קבוצת XTB. קבוצת XTB כוללת גם X-Trade Brokers DM SA, XTB Limited ו- XTB Sucursal. ארגונים בינלאומיים אחרים מאשרים ויסות ישויות אחרות אלה. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) בפולין מסמיכה ומסדירה את ברוקרי X-Trade DM SA (KRS 0000217580, REGON 015803782, NIP 52 7-24-43-955).

הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה מאשרת ומסדירה את XTB מוגבלת (522157 FRN). ה- Comision Nacional del Mercado de Valores בספרד מאשר ומסדיר את ה- XTB Sucursal.

משרד המסחר הרשום של XTB Ltd (XTB UK) ממוקם ברמה 34, כיכר קנדה אחת, Canary Wharf, E14 5AA, לונדון, בריטניה. הכתובת הרשומה של X-Trade Brokers DM SA היא ul. אוגרודובה 58, 00-876 ורשה, פולסקה. הכתובת הרשומה של XTB Sucursal היא C / Pedro Teixeira 8, 6ª Planta, 28020, Madrid.

אודות XBT

היסטוריה של XTB

XTB בעל היסטוריה עשירה זה מגיע עד 2002. בשנת 2002 התאגדה X-Trade. עם מיקומו בוורשה, הוא היה אז בית התיווך הראשון במטבע חוץ בפולין שהציע מינוף. בשנת 2004 התמזגה X-Trade והפכה ל- XTB כדרך לעמוד בתקנות המעודכנות בשוק הפולני.

בשנת 2005, רשות הפיקוח הפיננסי הפולנית (KNF) הוסמכה על ידי XTB להציע שירותי תיווך בכל סוגי המוצרים הפיננסיים. בשנת 2005, XTB זכה בכבוד “המתווך הטוב ביותר באירופה” מכתב העת שוקי הכסף.

בשנת 2006, XTB הפכה לחלק מהמסלקה הלאומית הפולנית ומהבורסה של ורשה. בשנת 2007 היא פתחה את הסניף הזר הראשון שלה, שנמצא בצ’כיה. זה עקב אחר ההישג הזה על ידי פתיחת משרדים גם ברומניה, סלובקיה, גרמניה וספרד בשנת 2008.

X-Trade Brokers הותאמו מחדש לסחר מקוון ב- XTB בשנת 2009. בשנת 2010 פתחה XTB סניפים חדשים בפורטוגל, צרפת, איטליה והונגריה. סניפים אלה כללו רישוי חוצה גבולות באוסטריה, הולנד, שבדיה, בולגריה, יוון ובלגיה. בשנת 2010 הקימה XTB גם חברות בת בטורקיה ובבריטניה.

בשנת 2016 חתמה XTB על עסקה עם מאדס מיקלסן, השחקן ההוליוודי עטור הפרסים, על מנת להפוך לשגריר מותג. בשנת 2016 הונפקה XTB בהצלחה בבורסת ורשה. ביום הראשון שמדובר בחברה ציבורית, המניות עלו ביותר מ -4%.

XTB מאדס מיקלסן

סוגי חשבון XTB

ל- XTB יש סוגי חשבונות מרובים, כולל חשבון הדגמה שקל מאוד להירשם אליו ויאפשר לך לבדוק את הפלטפורמה באמצעות MetaTrader 4 או ה- Xstation מבוסס האינטרנט.

 • חשבונות הדגמה – יש חשבון הדגמה של XTB המאפשר לך לבדוק את הפלטפורמה ללא התחייבות.
 • חשבונות סטנדרטיים – לחשבון זה יש גישה למעל 1,500 מכשירים, כולל מט”ח, סחורות, קריפטו, מדדים, ניירות ערך ניירות ערך ו- CFD תעודות סל. לסוג חשבון זה יש ביצוע שוק, מינוף של עד 1: 200, פריסה מינימלית של 0.35 וסדר מינימלי של 0.1. יש הגנה על איזון שלילי ומסחר אוטומטי. הגדרת החשבון והניהול הם בחינם עבור סוג חשבון זה. אתה יכול להשתמש ב- MT4 או ב- xStation עם סוג זה של חשבון.
 • חשבונות מקצוענים – יש גישה זהה לנכסים, עם פריסה מינימלית של 0.28 ומינוף מרבי של 1: 200. יש חשבון בחינם שהוגדר ללא דמי ניהול, וגודל ההזמנה המינימלי הוא 0.1 הרבה. סוג חשבון זה עובד גם עם xStation וגם עם MT4.
 • חשבונות אסלאמיים – דומים לחשבונות סטנדרטיים. ההבדל היחיד הוא שהם אינם מציעים מסחר בקריפטוגרפים והם ללא החלפות.

רק חשבונות הסטנדרט והחשבונות המקצועיים זמינים ללקוחות בבריטניה. שני סוגי חשבונות אלה ללקוחות בבריטניה משתמשים במרווחים צפים, כאשר חשבונות Pro כוללים גם ביצוע שוק. זה כרוך בתשלום עמלה קטנה על מנת להגיע לרמות השוק. מרווחי חשבון סטנדרטי בבריטניה צפים עם מינימום של 0.9 פיפס, בעוד שבחשבונות המקצוענים יש פיזור מינימלי של 0 פיפס, שגם הם צפים.

סוגי חשבונות

הרשמה לחשבון XTB

קל להפליא ליצור חשבון מסחר עם XTB. להתחיל, פשוט מלא את הטופס המקוון, אותו תוכלו למצוא בקלות בעמוד הראשי או כמעט בכל עמוד אחר באתר XTB.

בעוד XTB מאמת את פרטיך, תקבל גישה מיידית לפלטפורמות המסחר. סביר להניח שתצטרך להעלות מסמכים נוספים. לאחר אישור בקשתך, תוכל להפקיד את כספיך ולהתחיל לסחור.

הרשמה לחשבון XTB

דרישות אימות חשבון

אחריך צור חשבון עם XTB, יהיה עליך להפעיל אותו לפני שתוכל להתחיל לסחור. תהליך הפעלה זה הוא למעשה תהליך האימות של XTB, והוא כולל העלאת מסמכים נדרשים להוכחת זהותך כמו גם כתובתך. הדרישות הספציפיות משתנות מעט לפי אזור אך בדרך כלל דומות מאוד.

בבריטניה, למשל, XTB מקבלת דרכון, תעודת זהות לאומית או רישיון נהיגה כהוכחת זהות. במקרה של שני האחרונים, עליך להעלות תמונה של החלק הקדמי וגם האחורי של תעודת הזהות. הוכחת הכתובת חייבת להיות משלושת החודשים האחרונים וחייבת להיות עמוד מלא.

זה לא יכול להיות מסמך מקוון. הוכחת כתובת מקובלת (בבריטניה) כוללת הצהרת בנק, חשבון שירות, חשבון טלפון עבור טלפון קווי או הצהרת מס או שטר. לאחר ש- XTB תבדוק ותקבל את המסמכים שלך, היא תפעיל רשמית את חשבון המסחר שלך.

XTB מתפשט & פיפס

עם XTB, סוחרים יכולים ליהנות מתפשט עד 200: 1 או חזק ב -0.3 פיפס. כדי לסכם את זה, לקוחות נהנים מביצוע ברמת השוק. לשקיפות מלאה בכל עת, XTB כולל את ערך ה- pip, ההחלפות והממרח בכרטיס העסקה שלך; בדרך זו, אף פעם אין הפתעות. XTB גם משתמש בטכנולוגיית מסחר מתקדמת המונעת הצעות מחיר, כך שתוכלו לסמוך על כך שהסחר ייהנה מביצוע חלק.

לכל סוג מכשיר יש תנאי מסחר ספציפיים משלו. אם אתה מבקר במקטע ניתוח שוק של אתר XTB, אתה יכול לעבור לטבלאות המחירים. כאן תמצא את המחיר הנוכחי לכל מכשיר, כולל נתוני שינוי הצעה, בקשה, פריסה ואחוזים.

לחץ על “מפרט מכשירים” מתחת לכל תרשים כדי לראות את המידע עבור כל המכשירים בקטגוריה, שכן עמוד ראשי זה מציג רק סביב 10 עד 15 מכל סוג מכשירים עקב מגבלות מקום..

פיקדונות XTB

כדי להפקיד כספים בחשבון XTB שלך ולהתחיל לסחור, פשוט היכנס ועבור אל “פיקדונות”. משם, אתה פשוט בוחר את חשבון המסחר שלך, כמו גם את אמצעי התשלום. XTB מציעה שיטות רבות להפקדת כספים, לחלקן חיובים נוספים ורבים מהם בחינם.

זכור שאם אתה מפקיד כספים ל- XTB במטבע שאינו של כספי הבנק שלך, XTB לא תשלם עבור שערי החליפין. ישנן גם שינויים בשיטות ההפקדה המקובלות בהתאם למיקום.

העברות בנקאיות הן בחינם ומקבלות בדולר ארה”ב. במקרים מסוימים הבנק שלך עשוי לגבות עמלת העברה, אם כי XTB לא יגבה ממך עמלות נוספות. העברות בנקאיות שאתה מבצע ל- XTB חייבות להגיע מבנקים הרשומים על שמך המלא, כאשר השם תואם לזה של חשבון XTB. אם זה לא המקרה, אתה מסתכן בבזבוז זמן מכיוון שהכספים יחזרו לחשבון הבנק המקורי.

פיקדונות XTB

ניתן לבצע הפקדות גם באמצעות כרטיסי אשראי, כולל ויזה, מאסטרקארד ומאסטרו. ניתן לבצע פיקדונות אלה בדולר ארה”ב; XTB אינה מעריכה שום עמלה נוספת בגין עסקה זו.

לבסוף, תוכלו להשתמש באחד מכמה ארנקים אלקטרוניים להפקדת כספים ל- XTB. Paysafe, שבעבר היה ידוע בשם Skrill, מגיע עם עמלה השווה ל- 2% מהסכום שהופקד. SafetyPay כרוך בתשלום של 1.5%.

שיטות ההפקדה והמשיכה משתנות לפי אזור ומדינה עבור לקוחות XTB. בבריטניה, למשל, ניתן לבצע הפקדה גם באמצעות PayPal או Neteller, אך SafetyPay אינה אפשרות. ההפקדות לחשבונות בבריטניה יכולות להיות בדולר ארה”ב, ליש”ט או יורו.

פיקדון מינימלי

ההפקדה הראשונית לחשבון XTB חייבת להיות לפחות £ 250, $ 250 או € 250. לאחר הפקדה ראשונית זו, אין גודל מינימלי להפקדות עוקבות.

משיכות XTB

משיכת כספים מחשבון XTB שלך היא פשוטה כמו ביצוע הפקדה. בקר במשרד הלקוחות שלך לאחר הכניסה ובחר את החשבון ממנו תרצה למשוך. לאחר מכן בחר את הסכום שברצונך למשוך.

זכור שאם חשבונך שתרצה למשוך ממנו את הכספים אינו באותו מטבע כמו חשבון המסחר שלך, פקאו ימיר את הסכום לפי שערו, במועד בו הבנק מקבל את התשלום או במועד הבקשה. . כמו במקרה של הפקדות, אתה יכול לבצע משיכה רק לחשבון בנק הנושא את השם המדויק והתואם שלך.

בעת משיכות, XTB מעבד את התשלומים במודל SHA, מכסה את העלות המלאה שגובה הבנק השולח. הבנק שלך עשוי לגבות ממך עמלה נוספת. אם תבחר למשוך פחות מ- 100 $, זה יגיע עם עמלה נוספת בסך 30 $.

דמי נסיגה על סכומים קטנים יותר מאשר סף משכנתא מכה גדולה יותר מאשר סף משקל
20 דולר ארה”ב 100 דולר ארה”ב חינם
16 אירו 80 אירו חינם
12 ליש”ט 60 ליש”ט חינם
3000 HUF 12 000 HUF חינם

מכשירי מסחר XTB

כדי לפנות למגוון רחב של סוחרים, XTB תומכת ברשימה ארוכה של נכסים. בסך הכל ישנם 3,000 שווקים בהם תוכלו לסחור עם המתווך, כולל מט”ח, סחורות, מניות ומדדים.

למט”ח תוכלו ליהנות מממרחים החל מ -0.1 פיפס; אלה ניתנים לסחירה 24/5. ישנם 48 צמדי מטבעות, חוזים בגודל מיקרו לוט, ואין פיקדון ראשוני מינימלי.

ישנם יותר מ -20 מדדים זמינים עם XTB, כולל אלה מסין, גרמניה וארה”ב. לכולם עלויות עסקה נמוכות, יכולת ללכת ארוך או קצר, מנגנון מינוף פיננסי וללא עלות לילה להחזיק בתפקיד פתוח.

ישנם סחורות פופולריות זמינות, כגון נפט, כסף וזהב. אלה אינם כוללים עלות אחזקה בין לילה, מסחר 24 שעות, עלויות עסקאות נמוכות ותנודתיות גבוהה עבור מתכות יקרות וסחורות.

XTB תומך ב- CFD בלמעלה מ -1,500 מניות, עם מינוף עד 1:10. העמלות נמוכות, החל מ- 0.08% בלבד ויש ביצוע מהיר במיוחד בתוספת יכולת ארוכה או קצרה.

ישנם 60 ניירות ערך של תעודות סל, עם מינוף של עד 1:10, עמלות נמוכות החל מ -0.08%, ביצוע מהיר במיוחד והגנה על איזון שלילי.

לבסוף, XTB מציעה אפשרות לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, כולל Dash, Bitcoin, Litecoin, Ripple, Stellar, Ethereum ועוד. השוק פתוח 24/7 ויש עלויות עסקאות נמוכות ואין סיכון לאבד הון להתקפת פריצה.

מכשירי מסחר XTB

עמלות XTB

העמלות משתנות מעט לפי סוג החשבון. אין עמלה על חשבונות סטנדרטיים עבור קריפטו, מט”ח, מדדים או סחורות, כאשר העמלות על סוגים אחרים מתחילות ב -0.8% למגרש. אלה גם העמלות (אם רלוונטיות) עבור חשבונות אסלאמיים.

עבור חשבונות Pro, העמלות על מט”ח, מדדים, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים מתחילות ב -4 דולר למגרש. העמלות עבור ניירות ערך ניירות ערך של CFD ומניות תעודת סל מתחילות ב -0.08% למגרש.

רמות שירות XTB

בנוסף לסוגי חשבונות, XTB מציעה רמות שירות שונות. רמות אלה מאפשרות למתווך להתאים לצרכים של כל לקוח, ללא קשר לרמת הניסיון או המומחיות שלהם.

לרמות שירות בסיסיות אין נפח מינימלי במגרשים או פיקדון מינימלי. רמת שירות זו מספקת ללקוחות גם גישה לחומרי החינוך הפרימיום. מערכת החינוך נוצרה על ידי מומחי XTB והיא כוללת חומרים לכל רמות המיומנות שינחו אותך במסע המסחר שלך.

בנוסף לרמות השירות יש נפח מינימלי של 10 מגרשים והפקדה מינימלית של 100 אירו. בנוסף לאספקת גישה לחומרי לימוד פרימיום, רמת שירות זו מספקת גישה לחומרי מחקר פרימיום, הודעות דוא”ל ודחיפת פרימיום, וכן העברת עדיפות לאירועים, כגון מועדוני סחר..

חומרי המחקר הפרימיום מגיעים מצוות האנליסטים עטורת הפרסים של XTB. הם נועדו לעזור לך להתעדכן בתנועות השוק האחרונות ולספק הנחיות מומחים לתמיכה באסטרטגיות שלך.

רמות שירות XTB

הודעות הדואר האלקטרוני והדחיפה של Premium כוללות מידע כמו חדשות שוק, אותות מסחר וניתוח. הרעיון הוא לתת לך מידע מהיר שניתן לפעולה, כך שלא תחמיץ הזדמנויות. מועדוני המסחר מתרחשים מדי שבוע, וסוחרים מקצועיים מנהלים הפעלות אלה כדי לכלול ניתוח שוק בזמן אמת. יש גם גישה עדיפות ל- XTB Masterclasses.

לבסוף, רמת שירות ה- VIP דורשת נפח סחר מינימלי של 100 מגרשים והפקדה מינימלית של 25,000 אירו. בנוסף לכל האמור לעיל, רמת שירות זו זוכה למפגשי אימון אחד לאחד, ניתוח שוק לפי דרישה וגישה ישירה לניתוח שוק..

ניתוח שוק לפי דרישה כולל התייעצויות עם אנליסטים בשוק שיכולים לתת לך משוב על אסטרטגיית המסחר שלך ולחקור שווקים ספציפיים עבורך. זה הולך יד ביד עם גישה ישירה לאנליסטים בשוק, כך שתוכל לקבל מידע על תנועות השוק בזמן אמת.

מפגשי האימון האחד על אחד עוזרים לך לשפר את כישורי הניתוח הטכני שלך וכלים, כגון גיאומטריית שוק, איצ’ימוקו ופעולת מחיר פגישות אלו יכולות גם לסייע בפיתוח פסיכולוגיית מסחר או ניהול סיכונים. אנשי VIP יכולים ליצור קשר עם מנהל החשבונות שלהם לקבלת רשימה עדכנית של הכשרות זמינות.

פלטפורמות מסחר של XTB

פרסי העושר האישי המקוון בחרו בפלטפורמת XTB בתור “פלטפורמת המסחר הטובה ביותר 2016”. הפלטפורמה מספקת ללקוחות פרשנויות שוק חי כמו גם לוח שנה כלכלי. יש מהירות ביצוע מהירה במיוחד וגישה לכלי סחר מתקדמים בתרשימים. אתה יכול להשתמש ב- XTB בכל מכשיר, כולל שולחן העבודה, המחשב הנייד, הטאבלט או הטלפון החכם שלך.

ישנן שתי אפשרויות פלטפורמה עם XTB: xStation 5 ו- MetaTrader4.

xStation

xStation 5 היא הפלטפורמה עטורת הפרסים של XTB. זה פשוט לשימוש ובעל מהירויות ביצוע גבוהות יותר. פלטפורמה זו כוללת מחשבון מסחר, מסחר מתקדם בתרשימים, סטטיסטיקה של סוחרים, ניתוח טכני מתקדם, סגירת הזמנות בכמויות גדולות, שיחות Trader, סנטימנט שוק, מובילים מובילים ומסנן הון..

xStation 5 זמין עבור מכשירים שולחניים, טאבלטים, מוביילים ואפילו שעונים חכמים. גרסת שולחן העבודה מתפקדת לחלוטין והיא הגרסה המהירה ביותר של הפלטפורמה. יישום הטאבלט ממקסם את ממשק גרסת מכשיר הטאבלט ומספק ניהול סחר מלא יחד עם כלים חזקים.

כמו גרסת שולחן העבודה, היא מציעה סגירת הזמנות בכמויות גדולות, ניהול סחר מלא ותרשימים אינטראקטיביים הכוללים אינדיקטורים טכניים.

פלטפורמת xStation

גרסת המובייל פופולרית להפליא, כאשר למעלה מ -50% מלקוחות ה- XTB משתמשים בה באופן פעיל. הוא מלא בכלים ותכונות רבי עוצמה, כולל ניהול סחר מלא, התרשימים האינטראקטיביים, האינדיקטורים הטכניים וסגירת הזמנות בכמויות גדולות. יישום השעון החכם מאפשר לך לסחור בשווקים בכמה ברזים בלבד והוא עובד עם שעונים חכמים של Android ו- iOS. הממשק פשוט לשימוש, ותוכלו לסחור ולנהל את ההזמנות שלכם ישירות מהשעון החכם שלכם.

MetaTrader 4

MetaTrader 4 היא פלטפורמת המסחר הפופולארית ביותר בתעשייה, ומספקת ללקוחות XTB את כל היתרונות של פלטפורמה אהובה ונוחה לשימוש. יש מגוון עצום של כלים אנליטיים המובנים ממש כמו גם יכולת להוסיף אסטרטגיות אוטומטיות, אינדיקטורים ומתנדים.

MetaTrader 4

תכונה מיוחדת אחת של MT4 היא היכולת לייעל את המסחר הטכני באמצעות זיהוי רב תבניות. כלי זה מאפשר לך לאתר מגמות שרק מתעוררות כך שתוכל להגדיר את נקודות היציאה והכניסה, וכן לקבוע את רמות נטילת הרווח והפסד הפסד.

עם מערכת עסקה בלחיצה אחת, כניסה ויצירה של עסקאות מהירה ויעילה. ל- MT4 יש גם בודק אסטרטגיה וניסיון רב.

MetaTrader 4 זמין למחשבים שולחניים, טאבלטים ומכשירים ניידים. גרסת שולחן העבודה מלאה בתכונות. גרסת הטאבלט מאפשרת לך שליטה וניהול מלא על העסקאות הפתוחות שלך. הגרסה לנייד זמינה הן עבור iOS והן עבור Android ומאפשרת לך לסחור בכל מקום ובכל זמן. הוא כולל יכולות אינטואיטיביות לבצע עסקאות ולנתח מגמות בשוק.

סוגי הזמנות

מי שנסחר ב- MetaTrader 4 עם חשבונות ה- XTB שלהם יכול לבחור בין הזמנות Buy Stop, Sell Stop, Sell Limit ו- Buy Limit בהמתנה. יש גם את היכולת לפתוח עסק עם הזמנה מיידית. xStation מאפשרת לך גם לבצע הזמנות Stop Loss ולקחת רווחים כדי להפיק את המרב מהעסקאות שלך.

איך אתה סוחר עם XTB?

הצעדים הספציפיים ל נסחר עם XTB יהיה תלוי בפלטפורמה בה אתה משתמש. עם MetaTrader 4, אתה יכול לפתוח עסקאות באמצעות חלון Market Watch שנמצא לאורך הצד השמאלי של הפלטפורמה. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על כפתור F9 במקלדת שלך או לעבור לכרטיסייה “כלים” על ידי התפריט העליון של הפלטפורמה. לאחר שלב ראשוני זה, מלא את המידע הרלוונטי למסחר שלך והגש את המידע.

ישנן גם שלוש שיטות לבצע עסקאות באמצעות xStation, שכולן פשוטות ואינטואיטיביות. תוכלו לעשות זאת באמצעות חלון Market Watch שנפתח כשלוחצים על שם השוק.

חלון זה כולל מחשבון מובנה, כך שתוכל להציג דברים כגון עמלה, ערך פיפ, פריסה בפיפס וערכו הכספי ונקודות החלפה יומיות. ניתן גם לסחור באמצעות התרשים; באופן ספציפי, חפש את הפינה השמאלית העליונה שבה תראה לחצני קנייה ומכירה בתוספת היכולת לשנות את הכמות.

מִסְחָר

לבסוף, תוכלו לבחור להשתמש בפונקציונליות המסחר של שלושה קליקים. כאשר אתה בשוק אתה רוצה לסחור, בחר בסמל “הזמנה בהמתנה בתרשים”. כעת תוכל ללחוץ היכן ברצונך לסחור בתרשים, ואחריו היכן ברצונך לשים את הפסד ולהפסיק את יעד הרווח שלך. זה ייתן לך כרטיס עסקה חדש ואתה רק צריך לבחור לקנות או למכור.

כלי מסחר XTB

מאפיין ייחודי אחד של XTB הוא שהוא מספק ללקוחות נתונים סטטיסטיים מפורטים של ביצועי סוחר בשידור חי. נתונים סטטיסטיים אלה יכולים להיות שימושיים להפליא במונחים של לראות אזורים לשיפור ותחומים בהם אתה עושה טוב.

המתווך מציע גם מחשבון טריידר שנועד לעזור לך לחשב את המסחר שלך על סמך התגמול והסיכון שלך. תכונה זו מובנית ב- xStation 5 וקובעת את ההפסד או הרווח הפוטנציאליים שלך בהתבסס על הפסד עצור, סדר הגבלה וגודל המגרש. המחשבון נועד לסייע בניהול סיכונים.

ה- xStation 5 כולל גם מסחר מתקדם בתרשימים המאפשר לך לסחור ישירות מהתרשימים ולנצל הזמנות ממתינות, לקחת רווחים, לעצור הפסדים והזמנות שוק. xStation 5 כולל גם ניתוח טכני מתקדם באמצעות אינדיקטורים טכניים כגון RS, ממוצעים נעים, הפחתת פיבונאצ’י ואחרים..

תרשימי XTB

כלי המסחר לסגירת הזמנות בכמויות גדולות מאפשר לך להשתמש בלחיצה אחת כדי לסגור את כל העסקאות שמפסידות או מנצחות, מגביל הפסדים או נעילת רווחים. מסנן המניות ב- xStation 5 מאפשר לך לסנן מניות באמצעות סינון מתקדם כדי להקל על מציאת הזדמנויות המסחר הטובות ביותר.

מי שעוסק בסחר עם MetaTrader 4 מקבל גישה לבודק האסטרטגיה. זה מאפשר לך לבדוק ולבצע אופטימיזציה של ה- EA שלך. הודות לכלי המסחר הזה, אתה יכול לבדוק שוב כל אסטרטגיה במרווחי זמן ונכסי השוק שלך כדי לגלות איזה פתרון עובד הכי טוב. התוצאות מבדיקת אסטרטגיה נרחבות ומחולקות לשלוש כרטיסיות לצורך יסודיות.

אם אתה משתמש ב- MetaTrader 4, תהיה לך גם גישה לשפת התכנות MQL, המאפשרת לך לתכנת ולערוך כלי ניתוח טכני. אם אתה מעדיף לא ליצור קוד משלך לכלי ניתוח טכני, MT4 כולל גם גישה לקהילת MQL4, המאפשרת לך לשתף ו / או להוריד את הכלים, האותות והסקריפטים או פשוט לשתף אסטרטגיות..

ניתן גם להוסיף כלי ניתוח טכני ל- MT4 ללא כל שימוש ב- MQL על ידי הורדה ושמירה של כלי במקום הנכון. תוכל למצוא מידע מפורט על תהליך זה בסעיף שאלות נפוצות של XTB.

MT4 כולל גם מספר רב של כלים נוספים שיסייעו לך במסחר, כולל היכולת ליצור התראות מחיר. MetaTrader מספק גם גישה לכלים טכניים כמו כלים מבוססי Gann ואינדיקטורים של פיבונאצ’י, כמו גם לבחירת התרשימים שלך, כולל פמוט, פס ושורה. יש בו גם מתנדים ואינדיקטורים שונים כמו מתנד סטוכסטי, RSI, MACD וממוצעים נעים.

XTB מציגה גם לוח שנה כלכלי באתר האינטרנט שלה, כמו גם בתוך פלטפורמת ה- xStation, שהחברה מכנה אותה כלוח שוק. כצפוי, לוח השנה הזה כולל רשימה מלאה של כל האירועים הקרובים והעתיים שיכולים להשפיע על השווקים השונים. אתה יכול לסנן את תוצאות החיפוש לפי השפעה ומדינה, או פשוט להציג את כל העניין.

ניתן גם להתאים את תצוגת לוח השנה בין יום, שבוע, חודש או משך זמן מותאם אישית. עבור כל אירוע תראה את התאריך והשעה, המדינה, המדד הכלכלי, ההשפעה, התקופה, הנוכחי, התחזית והתקופה הקודמת.

לוּחַ שָׁנָה

חדשות השוק & אָנָלִיזָה

אתה יכול לקבל חדשות וניתוחים בשוק ישירות באמצעות פלטפורמת xStation 5 באמצעות Trader’s Talk. זהו עדכון שמע חי בפלטפורמה המאפשר לך לשמוע חדשות חמות עבור הזדמנויות שוק בזמן אמת.

באתר XTB תמצאו מדור שלם המוקדש לחדשות השוק. ביקור בדף זה יציג בפניך את המידע הרלוונטי העדכני ביותר עבור שווקים שניתן לסחור ב- XTB. אתה יכול להציג את הכותרות או לקרוא את הפרטים. לכל מאמר יש סיכום מהיר, כמו גם הסברים מעמיקים יותר, כולל תרשימים וגרפים כאשר הם שימושיים.

תוכלו למצוא חדשות וכן ניתוח בדף זה. מרבית המאמרים זמינים לכל אחד, אך חלקם נעולים ודורשים כניסה. כל סוג של חשבון XTB מקבל גישה מלאה לסעיף החדשות והניתוחים.

חינוך XTB

כדי להבטיח שלכל הלקוחות את הידע הדרוש לרשותם, XTB מציע מדור חינוך נרחב; זו אחת מכרטיסיות הניווט העיקריות באתר. במדור החינוך תוכלו לחלק את מדורי האקדמיה למסחר לפי רמת מיומנות או נושא. רמות המיומנות כוללות בסיסי, ביניים, מומחה ופרמיום.

Basic עוזר לך ללמוד את המידע החשוב ביותר על שוק המט”ח, מכשירים ופלטפורמות המסחר ומלמד טכניקות מסחר בסיסיות. ביניים לוקח את זה עמוק יותר על ידי הוראת ניתוח בסיסי וטכני. זה גם המקום בו הלקוחות לומדים על ניהול סיכונים ושליטה ברגשות. קורסים למומחים יהיו זמינים בקרוב מאוד ויתמקדו בכלים וטכניקות מתקדמים, ידע במומחי סחר ופונקציות מתקדמות בפלטפורמת XTB.

חינוך XTB

לבסוף, החלק של פרימיום מלא בתוכן פרימיום וכולל כלים, טיפים ועצות של סוחרים מובילים בנוסף לאסטרטגיות וטכניקות מסחר מתקדמות. אתה יכול לגשת לרוב החומרים החינוכיים ב- XTB מבלי להיכנס או להירשם, אך החלק Premium אינו מחייב אותך להתחבר..

אם אתה מעדיף, אתה יכול גם לעיין בקורסים במדור החינוך לפי נושאים במקום ברמה. בדרך זו אתה יכול לבחור בין הדרכה של MT4, הדרכה של xStation, מבוא ל- CFD, ניתוח יסודי או מבוא למט”ח.

בעת כתיבת שורות אלה, לקטגוריה הבסיסית יש 27 שיעורים לבחירה והיא מכסה נושאים כמו שימוש בפלטפורמות ספציפיות בפירוט רב, ניהול סיכונים, מבוא לסוגי תרשימים, התנגדות ותמיכה, סחר במגמה, מדוע מאקרו כלכלה חשובה, מושבים גלובליים , ועוד. ישנם 15 שיעורי ביניים בזמן כתיבת שורות אלה, כולל הוראות הדרכה מתקדמות יותר על תכונות פלטפורמות ספציפיות, מיקום שוק ומיקום, מניות, מטבעות קריפטוגרפיים, מתאם בין-שוק ועוד..

יש גם תכונת חיפוש שימושית בדף החינוך, כך שתוכל למצוא בקלות נושא שאתה מעוניין ללמוד עליו יותר.

תלוי בשפה ובאזור שתבחר בעת צפייה באתר XTB, תבחין גם בסמינרים מקוונים חיים. אלה מאפשרים לך ליצור קשר עם מומחי השוק של XTB וללמוד או לסקור מיומנויות מנוחות הבית שלך.

סעיף שאלות נפוצות על XTB

כמו רוב המתווכים, ל- XTB יש סעיף שאלות נפוצות, המכונה גם בסיס הידע שלו. למרבה הצער, בזמן כתיבת שורות אלה, חלק השאלות הנפוצות איננו מציג מידע בדף הבינלאומי. הוא מתויג כ”קרוב “עם קטגוריות לפלטפורמות שלנו, חשבונך ומונח מסחר. בעוד שסעיף השאלות הנפוצות עשוי להועיל בעתיד, היעדר תוכן כרגע הוא חסרון משמעותי עבור XTB על פני פלטפורמות מסחר אחרות..

ללא שאלות נפוצות קיימות, הסיכויים להידרש לפנות לתמיכת הלקוחות בכדי להבין תהליך או לפתור בעיה קלה. זה עשוי להיות טרחה עבור לקוחות וככל הנראה גם מגדיל את זמני ההמתנה לתמיכה ככל שאנשים רבים יותר פונים לתמיכה בנושאים קלים.

שאלות נפוצות

בינתיים אנו מציעים שאם לא תוכלו למצוא מדור שאלות נפוצות עם מידע באתר XTB המוקדש לאזורכם, שתבקרו באזור של אזור אחר. בגרסת ה- XTB המיועדת ללקוחות בריטניה באנגלית, למשל, יש כיום קטע שאלות נפוצות מפורט למדי עם סך של 31 קטגוריות ו -51 נושאים..

תוכנית השותפים ל- XTB

XTB מציעה גם תכנית שותפים וגם תוכנית Introducing Broker (IB). באמצעות תוכנית השותפים, אתה מקבל כלים שיווקיים מ- XTB שבהם תוכל להשתמש כדי לפרסם בפלטפורמה או באתר שלך.

המבקרים מנותבים ל- XTB באמצעות קישור ייחודי. לאחר מכן תוכל להרוויח כסף עבור הפניות מוצלחות, זאת על בסיס חודשי. שיטה זו יכולה להרוויח לך עד 600 $ לסוחר.

תוכנית ה- Brokering Introducing משמשת כשותפות. אתה מפנה את הלקוחות שלך ל- XTB והם נפתחים ומחשבים ומתחילים לסחור. לאחר מכן תקבל עמלה על סמך נפחי המסחר שהלקוחות שלך מייצרים.

תמיכת לקוחות XTB

תמיכת הלקוחות מ- XTB זוכה לדירוג גבוה מאוד, לאחר שקיבלה דירוג של חמישה כוכבים מלקוחותיה. חלק מכך נובע מהשירות הידידותי והמהיר, בעוד שהיבט נוסף הוא הרצון שהוזכר בעבר של XTB לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותיה. צוות התמיכה זמין בימי ראשון עד שישי. זה מקל על עזרה בדיוק כשאתה זקוק לה.

העובדה שכולם מקבלים את מנהל החשבון האישי שלהם היא גם שימושית להפליא מכיוון שהדבר מאפשר שירות מותאם אישית ונקודת מגע פשוטה.

האם XTB בטוח?

מכיוון שה- XTB מוסדר, אתה יכול להיות רגוע בידיעה שהמתווך מחזיק את כל כספי הלקוחות הקמעונאיים שלו בחשבון מופרד. המשמעות היא שקרנות אלה לעולם אינן מתערבבות עם כספי המתווך עצמו. ישנם אמצעים נוספים במקום, כגון שמירת הכספים בחשבונות מגודרים בנפרד מאלו של XTB. השימוש בכספים מופרדים עבור כספי לקוחות מבטיח שאם יקרה משהו ל- XTB ועל המתווך להגיש בקשה לפשיטת רגל, כספי הלקוחות לא יכולים להיחשב כנכסים בר-השבה על ידי הנושים הכלליים של XTB. במקום זאת, יהיה צורך להחזיר את הכספים ללקוחות.

במקרה של לקוחות XTB בבריטניה שנרשמים דרך הגרסה הבריטית של XTB, קיימת הגנה נוספת על הקרנות באמצעות תוכנית הפיצויים לשירותים פיננסיים. תוכנית זו, המכונה FSCS, מספקת ביטוח של עד 50,000 ליש”ט לאדם אם התרחיש הלא סביר מתרחש ו- XTB הופך לחדלות פירעון.

אבטחת XTB

כל המידע האישי שאתה מגיש ל- XTB נשאר בטוח בפני החברה. כל הנתונים עוברים דרך חיבור SSL מאובטח כדי למנוע מהאקרים לקבל גישה אליו. בשל הרגולציה וההסמכה של XTB מארגונים פיננסיים שונים ברחבי העולם, אתה יכול לסמוך על המתווך שישמור על רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

מתחרים

XTB מתחרה עם מתווכים דומים שכיסו בעבר, כדלקמן:

 • פלוס 500
 • AVATrade
 • אפשרות IQ
 • אפשרות 24
 • אפשרות מומחה
 • Vantage FX
 • Forex.com
 • פפרסטון
 • ETX Capital
 • NordFX
 • מדד ערים
 • Binary.com

פרסי XTB

במהלך 12 השנים בהן XTB שימשה סוחרים, היא זכתה בפרסים רבים ובהצטיינות. גם פורבס וגם בלומברג שיבחו את המתווך. זה גם זכה בהצטיינות מ&פרסי גלובל היום 2018 ופרסי המט”ח לשנת 2017 של AtoZForex.com. בשנת 2018, XTB היה העושר & מתווך דירוג הגבוה ביותר של מימון FX / CFD לפרסי המצוינות הגלובליים.

פרסי XTB

XTB זכתה בפרס עושר אישי מקוון בשנת 2016, כמו גם בתחרות סגנית. כמו כן, היא זכתה בהצטיינות בטקס פרסי הברוקרים העולמיים של כספי הבורסה בשנת 2013. כמו כן, בשנת 2013 זכתה XTB בתואר Bester Forex Broker (מתווך המט”ח הטוב ביותר) בפרס Leser. בשנת 2010, XTB זכה בהצטיינות על היותו מתווך מט”ח ו- CFD.

סיכום

XTB הוא מתווך מקוון בינלאומי עם ניסיון של 14 שנים. המתווך מפעיל כעת משרדים בעשר מדינות ברחבי העולם ומציע ללקוחות גישה לאלפי מכשירים לסחור. XTB צברה מוניטין מעולה בזכות ביצוע פלטפורמה באיכות גבוהה, ביצוע הזמנות מהירות & שְׁקִיפוּת. הוסף את העובדה שמדובר בחברה מוסדרת מאוד ונסחרת בבורסה, אתה יכול לסחור איתם בביטחון.

ישנם סוגים שונים של חשבונות, כולל חשבון אסלאמי ללא החלפות, ורמות שירות שונות בכדי להתאים לצרכים של סוחרים שונים. ל- XTB פלטפורמת מסחר משלה, xStation, או עובדת עם MetaTrader 4 למי שמעדיף משהו מוכר. xStation עצמה היא תוכנה בנויה היטב שתוכל להשתמש בה באינטרנט, בסלולרי או באפליקציה להורדה בשולחן העבודה.

XTB מוסדר על ידי מספר ארגונים בינלאומיים, המספק ללקוחות שקט נפשי. המתווך פשוט לשימוש, בעל שירות לקוחות טוב ומציע מבחר נחמד מאוד של כלים חינוכיים.

אם אתה מחפש אחד המתווכים הטובים ביותר, אנו ממליצים לך לנסות את XTB.

בקר ב- XTB

79% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף כאשר הם סוחרים CFD עם XTB Limited.

XTB

src = “~ images \ beginners-guide-to-xtb-complete-review.gif”

alt = “ביקורת XTB”

class = “photo-wrapup wppr-product-image” /> 9

קלות שימוש

9.0 / 10

תדמית

10.0 / 10

עמלות

9.0 / 10

שירות לקוחות

8.0 / 10

שיטות תשלום

9.0 / 10

יתרונות

 • חשבונות הדגמה
 • מתווך מוסדר היטב
 • פלטפורמת מסחר טובה
 • ממרחים הדוקים
 • חברה ציבורית

חסרונות

 • £ 250 / € 250 פיקדון מינימלי
 • אין לקוחות אמריקאים

לְבַקֵר {"@הֶקשֵׁר":"http: \ / \ / schema.org \ /","@סוּג":"מוצר","שֵׁם":"XTB","תמונה":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 02 \ /xtb-review.gif","תיאור":"XTB הוא מתווך ייעודי למסחר במט”ח, Crypto & שווקי CFD. XTB מתגאה בכך שהיא מציעה גישה אישית, חומרים חינוכיים מקיפים ופלטפורמה עטורת פרסים. החברה שואפת ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחות, ולהעניק להם את הכלים הדרושים לסחר בהצלחה. זכור כי XTB פועלת ב -17 מדינות שונות \ אזורים…","הצעות": {"@סוּג":"הַצָעָה","מחיר":"0.00","priceCurrency":"$","מוֹכֵר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"}},"סקירה": {"@סוּג":"סקירה","סקירה דירוג": {"@סוּג":"דֵרוּג","bestRating":"10","דירוג גרוע ביותר":"0","ratingValue":"9.00"},"שֵׁם":"XTB","reviewBody":"XTB הוא מתווך ייעודי למסחר במט”ח, Crypto & שווקי CFD. XTB מתגאה בכך שהיא מציעה גישה אישית, חומרים חינוכיים מקיפים ופלטפורמה עטורת פרסים. החברה שואפת ליצור קשר ארוך טווח עם לקוחות, לתת להם את הכלים הדרושים לסחר בהצלחה. \ R \ n \ r \ n זכור כי XTB פועלת ב -17 מדינות שונות \ אזורים ויש לה גם גרסה בינלאומית נפרדת. לכל אחד מאלה יש הבדלים קלים בפריסה, מינוף, סוגי חשבונות, שיטות מימון ומורכבויות אחרות. אלא אם כן צוין, כל המידע הבא מבוסס על חשבונות בינלאומיים. \ R \ n \ r \ n \ r \ n בקר ב- XTB \ r \ n אזהרת סיכונים: 79% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף כאשר הם סוחרים CFD עם XTB Limited. \ nXTB במבט חטוף \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n מתווך \ r \ nXTB \ r \ n \ r \ n \ r \ n ויסות \ r \ nFCA (בריטניה), CySec (קפריסין), KNF (פולין), IFSC (בליז) \ r \ n \ r \ n \ r \ n הפקדה ראשונית של מיניום \ r \ n \ r \ n \ u00a3250, \ u20ac250 או $ 250 \ r \ n \ r \ n \ r \ n הדגמה חשבון \ r \ n \ r \ n כן \ r \ n \ r \ n \ r \ n כיסוי נכסים \ r \ n 1500 + שוקי CFD: מט”ח, מדדים, סחורות, מניות & מטבעות קריפטוגרפיים \ r \ n \ r \ n \ r \ n עומס \ r \ n30: 1 \ r \ n \ r \ n \ r \ n פלטפורמות מסחר \ r \ nxStation (אינטרנט & נייד), MetaTrader 4 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n תקנות XTB \ r \ n בעוד שרוב המתווכים מוסדרים רק על ידי ארגונים אחד, אולי שניים, XTB מוסדר על ידי רשימה ארוכה. ל- XTB משרדים בלמעלה מעשר מדינות ברחבי העולם, כולל צרפת, ספרד, גרמניה, פולין, בריטניה ובליז. \ R \ n \ r \ n עם טווח ההגעה שלה בכל כך הרבה מדינות שונות, זה לא צריך להיות מפתיע ש- XTB מוסדר על ידי רשויות פיקוח רבות מרחבי העולם, כולל CySec, KNF, FCA ו- IFSC. עם כל כך הרבה רגולציה בינלאומית, אתה יכול לסמוך על כך ש- XTB מוחזק בסטנדרט גבוה, במיוחד מבחינת ההגנה על כספי הלקוחות. \ R \ n \ r \ nXTB International Limited (XTB) מוסדר ומאושר על ידי IFSC (International Financial Services) הנציבות) בבליז תחת רישיון IFSC מספר: IFSC \ / 60 \ / 413 \ / TS \ / 17. XTB רשום בבליז עם מספר רשום 153,939. כתובת החברה היא 35 Barrack Road, קומה 3, בליז סיטי, בליז, קליפורניה. \ R \ n \ r \ nXTB הוא סימן מסחרי אחד של קבוצת XTB. קבוצת XTB כוללת גם X-Trade Brokers DM SA, XTB Limited ו- XTB Sucursal. ארגונים בינלאומיים אחרים מאשרים ויסות ישויות אחרות אלה. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) בפולין מסמיכה ומסדירה את ברוקרי X-Trade DM SA (KRS 0000217580, REGON 015803782, NIP 52 7-24-43-955). \ R \ n \ r \ n הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה מאשרת ומסדירה את XTB מוגבלת (522157 FRN). Comision Nacional del Mercado de Valores בספרד מאשרת ומסדירה את סוכרת XTB. משרד המסחר הרשום של XTB Ltd (XTB UK) ממוקם ברמה 34, כיכר קנדה אחת, Canary Wharf, E14 5AA, לונדון. , הממלכה המאוחדת. הכתובת הרשומה של X-Trade Brokers DM SA היא ul. אוגרודובה 58, 00-876 ורשה, פולסקה. הכתובת הרשומה של XTB Sucursal היא C \ / Pedro Teixeira 8, 6 \ u00aa Planta, 28020, Madrid. \ R \ n \ r \ n \ r \ nההיסטוריה של XTB \ r \ nXTB יש היסטוריה עשירה שמגיעה עד 2002 בשנת 2002 התאגדה X-Trade. עם מיקומו בוורשה, הוא היה אז בית התיווך הראשון במטבע חוץ בפולין שהציע מינוף. בשנת 2004 התמזגה X-Trade והפכה ל- XTB כדרך לעמוד בתקנות המעודכנות עבור השוק הפולני. \ R \ n \ r \ n עד שנת 2005, XTB הוסמכה על ידי הרשות הפיקוח הפיננסי הפולני (KNF) להציע שירותי תיווך. בכל סוגי המוצרים הפיננסיים. בשנת 2005, XTB זכה בכבוד “המתווך הטוב ביותר באירופה” מכתב העת שוק הכסף. \ 2006 \ XTB הפכה לחלק מהמסלקה הלאומית הפולנית ומהבורסה של ורשה. בשנת 2007 היא פתחה את הסניף הזר הראשון שלה, שנמצא בצ’כיה. זה עקב אחר ההישג הזה על ידי פתיחת משרדים גם ברומניה, סלובקיה, גרמניה וספרד בשנת 2008. \ r \ n \ r \ n מתווכי X-Trade סוכנו מחדש והפכו למסחר מקוון XTB בשנת 2009. בשנת 2010, XTB פתחה סניפים חדשים בפורטוגל. , צרפת, איטליה והונגריה. סניפים אלה כללו רישוי חוצה גבולות באוסטריה, הולנד, שבדיה, בולגריה, יוון ובלגיה. בשנת 2010 הקימה XTB גם חברות בת בטורקיה ובבריטניה. \ R \ n \ r \ n בשנת 2016 חתמה XTB על עסקה עם מאדס מיקלסן, השחקן ההוליוודי עטור הפרסים, להפוך לשגריר המותג. בשנת 2016 הונפקה XTB בהצלחה בבורסת ורשה. ביום הראשון שמדובר בחברה בבורסה, המניות עלו ביותר מ -4%. \ R \ n \ r \ n \ r \ n סוגי חשבונות XTB \ r \ n ל- XTB יש מספר חשבונות, כולל חשבון הדגמה שקל מאוד להשתמש בו הרשמה ויאפשר לך לבדוק את הפלטפורמה באמצעות MetaTrader 4 או Xstation מבוססת האינטרנט. \ r \ n \ r \ n \ t חשבונות הדגמה – יש חשבון הדגמה מ- XTB המאפשר לך לבדוק את הפלטפורמה ללא כל התחייבות. \ r \ n \ t חשבונות סטנדרטיים – לחשבון זה יש גישה ליותר מ -1,500 מכשירים, כולל מט”ח, סחורות, קריפטו, מדדים, ניירות ערך ניירות ערך ו- CFD. לסוג חשבון זה יש ביצוע שוק, מינוף של עד 1: 200, פריסה מינימלית של 0.35 וסדר מינימלי של 0.1. יש הגנה על איזון שלילי ומסחר אוטומטי. הגדרת החשבון והניהול הם בחינם עבור סוג חשבון זה. אתה יכול להשתמש ב- MT4 או xStation עם סוג זה של חשבונות. \ R \ n \ t חשבונות פרו – בעלי גישה זהה לנכסים, עם פריסה מינימלית של 0.28 ומינוף מרבי של 1: 200. יש חשבון בחינם שהוגדר ללא דמי ניהול, וגודל ההזמנה המינימלי הוא 0.1 הרבה. סוג חשבון זה עובד גם עם xStation וגם עם MT4. \ R \ n \ t חשבונות איסלאמיים – \ u00a0 דומים לחשבונות רגילים. ההבדלים היחידים הם שהם אינם מציעים סחר בקריפטוגרפים והם ללא החלפות. \ R \ n \ r \ n רק חשבונות הסטנדרט והפרו זמינים ללקוחות בבריטניה. שני סוגי חשבונות אלה ללקוחות בבריטניה משתמשים במרווחים צפים, כאשר חשבונות Pro כוללים גם ביצוע שוק. זה כרוך בתשלום עמלה קטנה על מנת להגיע לרמות השוק. מרווחי חשבון רגיל בבריטניה צפים עם מינימום 0.9 פיפס, בעוד שבחשבונות המקצוענים יש התפשטות מינימלית של 0 פיפס, שגם הם צפים. \ R \ n \ r \ n \ r \ n הרשמת חשבון XTB \ r \ n \ r \ קל מאוד ליצור חשבון מסחר עם XTB. כדי להתחיל, פשוט מלא את הטופס המקוון, אותו תוכל למצוא בדף הראשי או כמעט בכל עמוד אחר באתר XTB. \ R \ n \ r \ n בעוד XTB מאמת את פרטיך, תקבל גישה מיידית אל פלטפורמות מסחר. סביר להניח שתצטרך להעלות מסמכים נוספים. לאחר אישור הבקשה שלך, תוכל להפקיד את כספיך ולהתחיל לסחור. \ R \ n \ r \ n \ r \ n דרישות אימות חשבון \ r \ n לאחר שתיצור חשבון ב- XTB, יהיה עליך להפעיל אותו לפני שתוכל להתחיל לסחור. תהליך הפעלה זה הוא למעשה תהליך האימות של XTB, והוא כולל העלאת מסמכים נדרשים להוכחת זהותך כמו גם כתובתך. הדרישות הספציפיות משתנות מעט לפי אזור אך בדרך כלל דומות מאוד. \ R \ n \ r \ n בבריטניה, למשל, XTB מקבלת דרכון, תעודת זהות לאומית או רישיון נהיגה כהוכחת זהות. במקרה של שני האחרונים, עליך להעלות תמונה של החלק הקדמי וגם האחורי של תעודת הזהות. הוכחת הכתובת חייבת להיות משלושת החודשים האחרונים ועליה להיות עמוד מלא. \ R \ n \ r \ n זה לא יכול להיות מסמך מקוון. הוכחת כתובת מקובלת (בבריטניה) כוללת הצהרת בנק, חשבון שירות, חשבון טלפון עבור טלפון קווי או הצהרת מס או שטר. לאחר ש- XTB תבדוק ותקבל את המסמכים שלך, היא תפעיל רשמית את חשבון המסחר שלך. \ R \ nXTB מתפשט & פיפס \ r \ n עם XTB, סוחרים מסוגלים ליהנות מממרחים של עד 200: 1 או כמו הדוקים של 0.3 פיפס. כדי לסכם את זה, לקוחות נהנים מביצוע ברמת השוק. לשקיפות מלאה בכל עת, XTB כולל את ערך ה- pip, ההחלפות והממרח בכרטיס העסקה שלך; בדרך זו, אף פעם אין הפתעות. XTB משתמשת גם בטכנולוגיית מסחר מתקדמת המונעת הצעות מחיר, כך שתוכלו לסמוך כי המסחר ייהנה מביצוע חלק. \ R \ n \ r \ n לכל סוג מכשיר יש תנאי מסחר ספציפיים משלו. אם אתה מבקר במקטע ניתוח שוק של אתר XTB, אתה יכול לעבור לטבלאות המחירים. כאן תמצא את המחיר הנוכחי עבור כל מכשיר, כולל נתוני שינוי הצעה, בקשה, פריסה ואחוזים. \ R \ n \ r \ n לחץ על \ u201c מפרט מכשירים \ u201d מתחת לכל תרשים כדי לראות את המידע עבור כל המכשירים הנמצאים קטגוריה, מכיוון שדף ראשי זה מציג רק כ- 10 עד 15 מכל סוג מכשיר עקב מגבלות מקום. \ r \ nXTB הפקדות \ r \ n כדי להפקיד כספים לחשבון XTB שלך ולהתחיל לסחור, פשוט היכנס ועבור אל \ u201c הפקדות. משם, אתה פשוט בוחר את חשבון המסחר שלך, כמו גם את אמצעי התשלום. XTB מציעה שיטות רבות להפקדת כספים, לחלקן חיובים נוספים ורבות מהן בחינם. \ R \ n \ r \ n זכור שאם אתה מפקיד כספים ל- XTB במטבע שאינו של כספי הבנק שלך, XTB לא תשלם עבור שערי החליפין. ישנן גם שינויים בשיטות ההפקדה המקובלות בהתאם למיקום. \ R \ n \ r \ n העברות בנקאיות הן בחינם ומקובלות בדולר ארה”ב. במקרים מסוימים הבנק שלך עשוי לגבות עמלת העברה, אם כי XTB לא יגבה ממך עמלות נוספות. העברות בנקאיות שאתה מבצע ל- XTB חייבות להגיע מבנקים הרשומים על שמך המלא, כאשר השם תואם לזה של חשבון XTB. אם זה לא המקרה, אתה מסתכן בבזבוז זמן מכיוון שהכספים יחזרו לחשבון הבנק המקורי. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n ניתן לבצע הפקדות גם באמצעות כרטיסי אשראי, כולל ויזה, מאסטרקארד. , ומאסטרו. ניתן לבצע פיקדונות אלה בדולר ארה”ב; XTB אינה מעריכה שום עמלה נוספת בגין עסקה זו. \ R \ n \ r \ n לבסוף, תוכל להשתמש באחד מכמה ארנקים אלקטרוניים כדי להפקיד כספים ב- XTB. Paysafe, שבעבר היה ידוע בשם Skrill, מגיע עם עמלה השווה ל- 2% מהסכום שהופקד. SafetyPay כרוך בתשלום של 1.5%. \ R \ n \ r \ n שיטות ההפקדה והמשיכה משתנות לפי אזור ומדינה עבור לקוחות XTB. בבריטניה, למשל, ניתן לבצע הפקדה גם באמצעות PayPal או Neteller, אך SafetyPay אינה אפשרות. ההפקדות לחשבונות בריטניה יכולות להיות בדולר ארה”ב, ליש”ט או יורו. \ R \ n הפקדה מינימלית \ r \ n \ r \ n ההפקדה הראשונית לחשבון XTB חייבת להיות לפחות \ u00a3250, $ 250 או \ u20ac250. לאחר הפקדה ראשונית זו, אין גודל מינימלי להפקדות עוקבות. \ R \ n משיכות XTB \ r \ n משיכת כספים מחשבון ה- XTB שלך היא פשוטה כמו ביצוע הפקדה. בקר במשרד הלקוחות שלך לאחר הכניסה ובחר את החשבון ממנו תרצה למשוך. לאחר מכן בחר את הסכום שברצונך למשוך. \ R \ n \ r \ n זכור שאם חשבונך ממנו תרצה למשוך את הכספים אינו באותו מטבע כמו חשבון המסחר שלך, פקאו ימיר את הסכום לפי הסכום בשיעור, במועד בו הבנק מקבל את התשלום או במועד הבקשה. כמו במקרה של הפקדות, אתה יכול לבצע משיכה רק לחשבון בנק הנושא את השם המדויק והתואם שלך. \ R \ n \ r \ n בעת ביצוע משיכות, XTB מעבד את התשלומים במודל SHA, ומכסה את העלות המלאה שה- שליחת חיובי בנק. הבנק שלך עשוי לגבות ממך עמלה נוספת. אם תבחר למשוך פחות מ- $ 100, זה יגיע לעמלה נוספת בסך $ 30. משקל \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n20 דולר \ r \ n100 דולר \ r \ n חינם \ r \ n \ r \ n \ r \ n16 אירו \ r \ n80 אירו \ r \ n חינם \ r \ n \ r \ n \ r \ n12 GBP \ r \ n60 GBP \ r \ n חינם \ r \ n \ r \ n \ r \ n 3000 HUF \ r \ n12 000 HUF \ r \ n חינם \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n מכשירי מסחר XTB \ r \ n כדי לפנות למגוון רחב של סוחרים, XTB תומך ברשימה ארוכה של נכסים. בסך הכל ישנם 3,000 שווקים שתוכלו לסחור עם המתווך, כולל מט”ח, סחורות, מניות ומדדים. \ R \ n \ r \ n עבור מט”ח תוכלו ליהנות מממרחים של 0.1 פיפס; אלה ניתנים לסחירה 24 \ / 5. ישנם 48 זוגות מטבעות, חוזים בגודל מיקרו לוט, ואין פיקדון ראשוני מינימלי. \ R \ n \ r \ n קיימים יותר מ -20 מדדים עם XTB, כולל אלה מסין, גרמניה וארה”ב. לכולם עלויות עסקה נמוכות, יכולת ללכת ארוך או קצר, מנגנון מינוף פיננסי, וללא עלות לילה להחזיק בתפקיד פתוח. \ R \ n \ r \ n קיימות סחורות פופולריות, כגון נפט, כסף וזהב. לאלה אין עלות אחזקה בין לילה, מסחר 24 שעות, עלויות עסקאות נמוכות ותנודתיות גבוהה עבור מתכות יקרות וסחורות. \ R \ n \ r \ nXTB תומך בקבוצות CFD במעל 1,500 מניות, עם מינוף עד 1:10. העמלות נמוכות, החל מ- 0.08% בלבד ויש ביצוע מהיר במיוחד בתוספת היכולת ארוכה או קצרה. \ R \ n \ r \ n יש 60 ניירות ערך ניירות ערך של תעודת סל, עם מינוף של עד 1:10, עמלות נמוכות מתחילות ב- 0.08%, ביצוע מהיר במיוחד והגנה על איזון שלילי. \ r \ n \ r \ n לבסוף, XTB מציעה אפשרות לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, כולל Dash, Bitcoin, Litecoin, Ripple, Stellar, Ethereum ועוד. השוק פתוח 24 \ / 7 ויש עלויות עסקאות נמוכות ואין סיכון לאובדן הון להתקפת פריצה. \ R \ n \ r \ n \ r \ n עמלות XTB \ r \ n העמלות משתנות מעט לפי סוג החשבון. אין עמלה על חשבונות סטנדרטיים עבור קריפטו, מט”ח, מדדים או סחורות, כאשר העמלות על סוגים אחרים מתחילות ב -0.8% למגרש. אלה גם העמלות (במידת הצורך) עבור חשבונות אסלאמיים. \ R \ n \ r \ n עבור חשבונות Pro, העמלות על מט”ח, מדדים, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים מתחילות ב -4 דולר למגרש. העמלות עבור CFDs מלאי ו- CFDs של תעודות סל מתחילות ב -0.08% למגרש. \ R \ n רמות שירות XTB \ r \ n בנוסף לסוגי חשבונות, XTB מציעה רמות שירות שונות. רמות אלה מאפשרות למתווך להתאים לצרכים של כל לקוח, ללא קשר לרמת הניסיון או המומחיות שלהם. \ R \ n \ r \ n ברמות השירות בבסיס אין נפח מינימלי במגרשים או פיקדון מינימלי. רמת שירות זו מספקת ללקוחות גם גישה לחומרי החינוך הפרימיום. מערכת החינוך נוצרה על ידי מומחי XTB והיא כוללת חומרים לכל רמות המיומנות כדי להנחות אותך במסע המסחר שלך. \ R \ n \ r \ n ברמות השירות של פלוס יש נפח מינימלי של 10 מגרשים והפקדה מינימלית של 100 אירו. בנוסף לספק גישה לחומרי לימוד פרימיום, רמת שירות זו מספקת גישה לחומרי מחקר פרימיום, הודעות דוא”ל פרימיום והודעות דחיפה, ומעבירה עדיפות לאירועים, כגון מועדוני סחר. \ R \ n \ r \ n מצוות האנליסטים עטורת הפרסים של XTB. הם נועדו לעזור לך להתעדכן בתנועות השוק האחרונות ולספק הנחיות מומחים לתמיכה באסטרטגיות שלך. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n הודעות הדואר האלקטרוני וה- Push כוללות מידע כמו חדשות שוק, אותות מסחר וניתוח. הרעיון הוא לתת לך מידע מהיר שניתן לפעולה, כך שלא תחמיץ הזדמנויות. מועדוני המסחר מתרחשים מדי שבוע, וסוחרים מקצועיים מנהלים הפעלות אלה כדי לכלול ניתוח שוק בזמן אמת. יש גם גישה עדיפות ל- XTB Masterclasses. \ R \ n \ r \ n לבסוף, רמת שירות ה- VIP דורשת היקף סחר מינימלי של 100 מגרשים והפקדה מינימלית של 25,000 אירו. בנוסף לכל האמור לעיל, רמת שירות זו זוכה לפגישות אימון אחד לאחד, ניתוח שוק על פי דרישה וגישה ישירה לניתוח שוק. \ R \ n \ r \ n ניתוח שוק על פי דרישה כולל התייעצויות עם אנליסטים בשוק שיכולים לתת לך משוב על אסטרטגיית המסחר שלך ולחקור שווקים ספציפיים עבורך. זה הולך יד ביד עם גישה ישירה לאנליסטים בשוק, כך שתוכל לקבל מידע על תנועות השוק בזמן אמת. \ R \ n \ r \ n מפגשי האימון האחד לאחד עוזרים לך לשפר את כישורי הניתוח הטכניים שלך ואת הכלים. כמו גיאומטריית שוק, איצ’ימוקו ופעולת מחיר. פגישות אלו יכולות גם לסייע בפיתוח פסיכולוגיית מסחר או ניהול סיכונים. אנשי VIP יכולים ליצור קשר עם מנהל החשבונות שלהם לקבלת רשימה עדכנית של הכשרות זמינות. \ R \ n פלטפורמות מסחר של XTB \ r \ n פרסי העושר האישי המקוון קראו לפלטפורמת XTB לפלטפורמת המסחר הטובה ביותר 2016. הפלטפורמה מספקת ללקוחות פרשנות שוק חי כ וכן לוח שנה כלכלי. יש מהירות ביצוע מהירה במיוחד וגישה לכלי סחר מתקדמים בתרשימים. אתה יכול להשתמש ב- XTB בכל מכשיר, כולל שולחן העבודה, המחשב הנייד, הטאבלט או הטלפון החכם שלך. \ R \ n \ r \ n קיימות שתי אפשרויות פלטפורמה עם XTB: xStation 5 ו- MetaTrader4. \ R \ nxStation \ r \ nxStation 5 הוא ה- פלטפורמה עטורת פרסים מבית XTB. זה פשוט לשימוש ויש לו מהירויות ביצוע גבוהות יותר. פלטפורמה זו כוללת מחשבון מסחר, מסחר מתקדם בתרשימים, סטטיסטיקה של סוחרים, ניתוח טכני מתקדם, סגירת הזמנות בכמויות גדולות, שיחת סוחר, סנטימנט שוק, מובילים מובילים ומסנן הון. \ R \ n \ r \ nxStation 5 זמין לשולחן העבודה מכשירים, טאבלטים, מוביילים ואפילו שעונים חכמים. גרסת שולחן העבודה מתפקדת לחלוטין והיא הגרסה המהירה ביותר של הפלטפורמה. יישום הטאבלט ממקסם את ממשק גרסת הטאבלט ומספק ניהול סחר מלא יחד עם כלים רבי עוצמה. \ R \ n \ r \ n בדומה לגרסת שולחן העבודה, הוא מציע סגירת הזמנות בכמויות גדולות, ניהול סחר מלא ותרשימים אינטראקטיביים הכוללים אינדיקטורים טכניים. . \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n הגרסה הניידת פופולרית להפליא, כאשר למעלה מ -50% מלקוחות ה- XTB משתמשים בה באופן פעיל. הוא מלא בכלים ותכונות רבי עוצמה, כולל ניהול סחר מלא, התרשימים האינטראקטיביים, האינדיקטורים הטכניים וסגירת הזמנות בכמויות גדולות. יישום השעון החכם מאפשר לך לסחור בשווקים בכמה ברזים בלבד והוא עובד עם שעונים חכמים של Android ו- iOS. הממשק פשוט לשימוש, ותוכלו לסחור ולנהל את ההזמנות שלכם מהשעון החכם שלכם. \ R \ nMetaTrader 4 \ r \ nMetaTrader 4 היא פלטפורמת המסחר הפופולרית ביותר בתעשייה, ומספקת ללקוחות XTB את כל היתרונות של באר. -פלטפורמה אהובה ונוחה לשימוש. יש מגוון עצום של כלים אנליטיים המובנים ממש כמו גם יכולת להוסיף אסטרטגיות אוטומטיות, אינדיקטורים ומתנדים. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n תכונה מיוחדת אחת של MT4 היא היכולת לייעל את המסחר הטכני באמצעות זיהוי רב תבניות. כלי זה מאפשר לך לזהות מגמות שרק מתעוררות כך שתוכל להגדיר את נקודות היציאה והכניסה, וכן לקבוע את רמות נטילת הרווח והפסד הפסד. \ R \ n \ r \ n עם מערכת עסקאות בלחיצה אחת, כניסה ויציאה של עסקאות מהיר ויעיל. ל- MT4 יש גם בודק אסטרטגיה וניסיון רב. \ R \ n \ r \ nMetaTrader 4 זמין למחשבים שולחניים, טאבלטים ומכשירים ניידים. גרסת שולחן העבודה מלאה בתכונות. גרסת הטאבלט מאפשרת לך שליטה וניהול מלא על העסקאות הפתוחות שלך. הגרסה לנייד זמינה הן עבור iOS והן עבור Android ומאפשרת לך לסחור בכל מקום ובכל זמן. הוא כולל יכולות אינטואיטיביות לביצוע עסקאות וניתוח מגמות בשוק. \ R \ n סוגי הזמנות \ r \ n מי שנסחר ב- MetaTrader 4 עם חשבונות ה- XTB שלהם יכול לבחור מ- Buy Stop, Sell Stop, Sell Limit ו- Buy Limit הזמנות ממתינות. יש גם את היכולת לפתוח עסק עם הזמנה מיידית. xStation גם מאפשר לך לבצע הזמנות Stop Loss ולקחת הזמנות לרווח כדי להפיק את המרב מהעסקאות שלך. \ r \ n איך אתה סוחר עם XTB? \ r \ n הצעדים הספציפיים למסחר עם XTB יהיו תלויים בפלטפורמה שבה אתה משתמש. עם MetaTrader 4, אתה יכול לפתוח עסקאות באמצעות חלון ה- Market Watch שנמצא לאורך השמאלית של הפלטפורמה. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על כפתור F9 במקלדת שלך או לעבור לכרטיסייה ‘כלים’ על ידי התפריט העליון של הפלטפורמה. לאחר שלב ראשוני זה, פשוט מלא את המידע הרלוונטי למסחר שלך והגש את המידע. \ R \ n \ r \ n ישנן גם שלוש שיטות לבצע עסקאות באמצעות xStation, שכולן פשוטות ואינטואיטיביות. אתה יכול לעשות זאת באמצעות חלון Market Watch שנפתח כאשר אתה לוחץ על שם שוק. \ R \ n \ r \ n חלון זה כולל מחשבון מובנה כך שתוכל להציג דברים כגון עמלה, ערך פיפ, פריסה בפיפס וערכו הכספי, ונקודות החלפה יומיות. ניתן גם לסחור באמצעות התרשים; באופן ספציפי, חפש את הפינה השמאלית העליונה שבה תראה לחצני קנייה ומכירה בתוספת היכולת לשנות את הכמות. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n לבסוף, תוכל לבחור להשתמש בשלושה – לחץ על פונקציונליות סחר. כאשר אתה בשוק שאתה רוצה לסחור בו, בחר בסמל \ u201c בצע את ההזמנה בהמתנה בתרשים. כעת תוכל ללחוץ היכן ברצונך לסחור בתרשים, ואחריו היכן ברצונך לשים את הפסד ולהפסיק את יעד הרווח שלך. זה ייתן לך כרטיס עסקה חדש ואתה רק צריך לבחור לקנות או למכור. \ R \ nXTB כלי מסחר \ r \ n תכונה ייחודית אחת של XTB היא שהיא מספקת ללקוחות נתונים סטטיסטיים מפורטים של ביצועי סוחרים חיים. נתונים סטטיסטיים אלה יכולים להיות שימושיים להפליא במונחים של לראות אזורים לשיפור ותחומים שבהם אתה עושה טוב. \ R \ n \ r \ n המתווך מציע גם מחשבון סוחר שנועד לעזור לך לחשב את המסחר שלך על סמך תגמול וסיכון. תכונה זו מובנית ב- xStation 5 וקובעת את ההפסד או הרווח הפוטנציאליים שלך בהתבסס על הפסד עצור, סדר הגבלה וגודל המגרש. המחשבון נועד לסייע בניהול סיכונים. \ R \ n \ r \ nXStation 5 כולל גם מסחר מתקדם בתרשימים, המאפשר לך לסחור ישירות מהתרשימים ולנצל הזמנות ממתינות, לקחת רווחים, לעצור הפסדים והזמנות שוק. xStation 5 כולל גם ניתוח טכני מתקדם באמצעות אינדיקטורים טכניים כגון RS, ממוצעים נעים, הפחתה של פיבונאצ’י ואחרים. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n כלי המסחר לסגירת הזמנות בכמות גדולה מאפשר לך להשתמש בלחיצה אחת. לסגור את כל העסקאות המפסידות או מנצחות, הגבלת הפסדים או נעילת רווחים. סקר המניות ב- xStation 5 מאפשר לך לסנן מניות באמצעות סקרן מתקדם כדי להקל על מציאת הזדמנויות המסחר הטובות ביותר. \ R \ n \ r \ n מי שנסחר עם MetaTrader 4 מקבל גישה לבודק האסטרטגיה. זה מאפשר לך לבדוק ולבצע אופטימיזציה של ה- EA שלך. הודות לכלי המסחר הזה, אתה יכול לבדוק שוב כל אסטרטגיה במרווחי זמן ונכסי השוק שלך כדי לגלות איזה פתרון עובד הכי טוב. התוצאות מבדיקת אסטרטגיה נרחבות ומחולקות לשלוש כרטיסיות לצורך יסודיות. \ R \ n \ r \ n אם אתה משתמש ב- MetaTrader 4, תהיה לך גם גישה לשפת התכנות MQL, המאפשרת לך לתכנת ולערוך כלי ניתוח טכני. אם אתה מעדיף לא ליצור קוד משלך לכלי ניתוח טכני, MT4 כולל גם גישה לקהילת MQL4, המאפשרת לך לשתף ו / / או להוריד את הכלים, האותות והסקריפטים או פשוט לשתף אסטרטגיות. \ R \ n \ r \ n ניתן גם להוסיף כלי ניתוח טכני ל- MT4 ללא כל שימוש ב- MQL על ידי הורדה ושמירת כלי במקום המתאים. תוכל למצוא מידע מפורט על תהליך זה בסעיף שאלות נפוצות של XTB. \ R \ n \ r \ nMT4 כולל גם מספר רב של כלים אחרים שיסייעו לך במסחר, כולל אפשרות ליצור התראות מחיר. MetaTrader מספק גם גישה לכלים טכניים כמו כלים מבוססי Gann ואינדיקטורים של פיבונאצ’י, כמו גם לבחירת התרשימים שלך, כולל פמוט, פס ושורה. יש לו גם מתנדים ואינדיקטורים שונים כמו מתנד סטוכסטי, RSI, MACD וממוצעים נעים. \ R \ n \ r \ nXTB כולל גם לוח שנה כלכלי באתר האינטרנט שלו, כמו גם בפלטפורמת ה- xStation, שהחברה מכנה לוח שנה בשוק. כצפוי, לוח השנה הזה כולל רשימה מלאה של כל האירועים הקרובים והעתיים שיכולים להשפיע על השווקים השונים. אתה יכול לסנן את תוצאות החיפוש לפי השפעה וארץ, או פשוט להציג את כל העניין. \ R \ n \ r \ n תוכל גם להתאים את תצוגת לוח השנה בין יום, שבוע, חודש או משך זמן מותאם אישית. עבור כל אירוע תראה את התאריך והשעה, המדינה, המדד הכלכלי, ההשפעה, התקופה, הנוכחי, התחזית והתקופה הקודמת. \ R \ n \ r \ n \ r \ n חדשות השוק & ניתוח \ r \ n תוכל לקבל חדשות וניתוחים בשוק ישירות באמצעות פלטפורמת xStation 5 עם שיחת טריידר. זהו עדכון אודיו חי ממש בפלטפורמה המאפשר לך לשמוע חדשות חמות עבור הזדמנויות שוק בזמן אמת. \ R \ n \ r \ n באתר XTB תמצא קטע שלם המוקדש לחדשות השוק. ביקור בדף זה יציג בפניך את המידע הרלוונטי העדכני ביותר עבור שווקים שניתן לסחור ב- XTB. אתה יכול להציג את הכותרות או לקרוא את הפרטים. לכל מאמר יש סיכום מהיר, כמו גם הסברים מעמיקים יותר, כולל תרשימים וגרפים שבהם הם שימושיים. \ R \ n \ r \ n תוכלו למצוא חדשות וכן ניתוח בדף זה. מרבית המאמרים זמינים לכל אחד, אך חלקם נעולים ודורשים כניסה. כל סוג של חשבון XTB מקבל גישה מלאה לסעיף החדשות והניתוחים. \ R \ nXTB חינוך \ r \ n כדי להבטיח שלכל הלקוחות יהיה את הידע הדרוש לרשותם, XTB מציע מדור חינוך נרחב; זו אחת מכרטיסיות הניווט העיקריות באתר. במדור החינוך תוכלו לחלק את מדורי האקדמיה למסחר לפי רמת מיומנות או נושא. רמות המיומנות כוללות בסיסי, ביניים, מומחה ופרמיום. \ R \ n \ r \ n בסיס עוזר לך ללמוד את המידע החשוב ביותר על שוק המט”ח, מכשירים ופלטפורמות המסחר ומלמד טכניקות מסחר בסיסיות. ביניים לוקח את זה עמוק יותר על ידי הוראת ניתוח בסיסי וטכני. זה גם המקום בו הלקוחות לומדים על ניהול סיכונים ושליטה ברגשות. קורסים מומחים יהיו זמינים בקרוב מאוד ויתמקדו בכלים וטכניקות מתקדמים, ידע בתחום המסחר במומחים ופונקציות מתקדמות בפלטפורמת XTB. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n לבסוף, חלק הפרמיום מלא עם תוכן פרימיום וכולל כלים, טיפים ועצות של סוחרים מובילים בנוסף לאסטרטגיות וטכניקות מסחר מתקדמות. אתה יכול לגשת לרוב החומרים החינוכיים ב- XTB מבלי להיכנס או להירשם, אך קטע הפרימיום אכן מחייב אותך להתחבר. \ R \ n \ r \ n אם אתה מעדיף, תוכל גם לעיין בקורסים במדור החינוך לפי נושאים. במקום רמה. בדרך זו אתה יכול לבחור בין מדריך MT4, הדרכה של xStation, מבוא ל- CFD, ניתוח יסודי או מבוא למט”ח. \ R \ n \ r \ n בזמן הכתיבה, לקטגוריה הבסיסית יש 27 שיעורים בחר מתוך ומכסה נושאים כמו שימוש בפלטפורמות ספציפיות בפירוט רב, ניהול סיכונים, מבוא לסוגי תרשימים, התנגדות ותמיכה, סחר במגמה, מדוע חשובה המאקרו כלכלה, מושבים גלובליים ועוד. ישנם 15 שיעורי ביניים בזמן כתיבת שורות אלה, כולל הוראות הדרכה מתקדמות יותר על תכונות פלטפורמות ספציפיות, רגישות ומיקום בשוק, מניות, מטבעות קריפטוגרפיים, מתאם בין-שוק ועוד. \ R \ n \ r \ n יש גם חיפוש שימושי. תכונה בדף החינוך, כך שתוכל למצוא בקלות נושא שברצונך ללמוד עוד עליו. \ r \ n \ r \ n בהתאם לשפה ולאזור שתבחר בעת צפייה באתר XTB, תבחין גם בסמינרים מקוונים חיים. אלה מאפשרים לך ליצור קשר עם מומחי השוק של XTB וללמוד או לסקור מיומנויות בנוחות הבית שלך. \ R \ n סעיף שאלות נפוצות על XTB \ r \ n כמו לרוב המתווכים, ל- XTB יש סעיף שאלות נפוצות, המכונה גם בסיס הידע שלו. למרבה הצער, בזמן כתיבת שורות אלה, חלק השאלות הנפוצות איננו מציג מידע בדף הבינלאומי. זה מתויג כ- \ u201cSoon \ u201d עם קטגוריות לפלטפורמות שלנו, החשבון שלך ומילון מסחר. בעוד שסעיף השאלות הנפוצות עשוי להועיל בעתיד, היעדר תוכן כרגע הוא חסרון משמעותי עבור XTB על פני פלטפורמות מסחר אחרות. \ R \ n \ r \ n ללא שאלות נפוצות, הסיכויים להזדקק לפנייה לתמיכת הלקוחות. כדי להבין תהליך או לפתור בעיה קטנה עולה. זה עשוי להיות טרחה עבור לקוחות וככל הנראה גם מגדיל את זמני ההמתנה לתמיכה ככל שאנשים רבים יותר פונים לתמיכה בנושאים קלים. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n בינתיים אנו מציעים שאם אתה לא יכול מצא קטע שאלות נפוצות עם מידע באתר XTB המוקדש לאזור שלך, שאתה מבקר באזור של אזור אחר. גרסת ה- XTB המיועדת ללקוחות בריטניה באנגלית, למשל, כוללת כיום קטע שאלות נפוצות מפורט למדי עם סך של 31 קטגוריות ו -51 נושאים. \ R \ nXTB תוכנית השותפים \ r \ n \ r \ nXTB מציעה לשני שותפים תוכנית ותכנית היכרות עם ברוקר (IB). באמצעות תוכנית השותפים, אתה מקבל כלי שיווק מ- XTB שבאמצעותם תוכל לפרסם בפלטפורמה או באתר שלך. \ R \ n \ r \ n המבקרים מנותבים ל- XTB באמצעות קישור ייחודי. לאחר מכן תוכל להרוויח כסף עבור הפניות מוצלחות, זאת על בסיס חודשי. שיטה זו יכולה להרוויח לך סכום של עד 600 דולר לסוחר. \ R \ n \ r \ n תכנית ה- Brokering Introducing משמשת כשותפות. אתה מפנה את הלקוחות שלך ל- XTB והם נפתחים ומחשבים ומתחילים לסחור. לאחר מכן תקבל עמלה על סמך נפחי המסחר שהלקוחות שלך מייצרים. \ R \ n תמיכת לקוחות XTB \ r \ n תמיכת הלקוחות של XTB מדורגת מאוד, לאחר שצברה דירוג של חמישה כוכבים מלקוחותיה. חלק מכך נובע מהשירות הידידותי והמהיר, בעוד שהיבט נוסף הוא הרצון שהוזכר בעבר של XTB לבנות קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיו. צוות התמיכה זמין בימי ראשון עד שישי. זה מקל על קבלת עזרה בדיוק כשאתה זקוק לה. \ R \ n \ r \ n העובדה שכולם מקבלים את מנהל החשבון האישי שלהם היא גם שימושית להפליא מכיוון שהדבר מאפשר שירות מותאם אישית ונקודת מגע פשוטה. n האם XTB בטוח? \ r \ n \ r \ n מכיוון ש- XTB מוסדר, אתה יכול להיות רגוע בידיעה שהמתווך מחזיק את כל כספי הלקוחות הקמעונאיים שלו בחשבון מופרד. פירוש הדבר שקרנות אלה לעולם אינן מתערבבות עם הכספים של המתווך. ישנם אמצעים נוספים במקום, כגון שמירת הכספים בחשבונות מגודרים בנפרד מאלו של XTB. השימוש בכספים מופרדים עבור כספי לקוחות מבטיח שאם יקרה משהו ל- XTB והמתווך חייב להגיש בקשה לפשיטת רגל, כספי הלקוחות לא יכולים להיחשב כנכסים בר-השבה על ידי הנושים הכלליים של XTB. במקום זאת, יהיה צורך להחזיר את הכספים ללקוחות. \ R \ n \ r \ n במקרה של לקוחות XTB בבריטניה שנרשמים דרך הגרסה הבריטית של XTB, קיימת הגנה נוספת על הקרנות באמצעות פיצוי השירותים הפיננסיים. תָכְנִית. תוכנית זו, המכונה FSCS, מספקת ביטוח של עד 350,000 איש לאדם אם התרחיש הלא סביר מתרחש ו- XTB הופך לחדלות פירעון. \ R \ nXTB אבטחה \ r \ n כל המידע האישי שאתה מגיש ל- XTB נשאר בטוח בחברה. כל הנתונים עוברים דרך חיבור SSL מאובטח כדי למנוע מהאקרים לקבל גישה אליו. בשל הרגולציה וההסמכה של XTB מארגונים פיננסיים שונים ברחבי העולם, אתה יכול לסמוך על המתווך שישמור על רמת האבטחה הגבוהה ביותר. \ R \ n המתחרים \ r \ nXTB מתחרה עם מתווכים דומים שכיסו בעבר, כמו כדלקמן: \ r \ n \ r \ n \ tPlus500 \ r \ n \ tAVATrade \ r \ n \ tIQ אפשרות \ r \ n \ t24 אפשרות \ r \ n \ tExpertOption \ r \ n \ tVantage FX \ r \ n \ tForex .com \ r \ n \ tPepperstone \ r \ n \ tETX Capital \ r \ n \ tNordFX \ r \ n \ t אינדקס ערים \ r \ n \ tBinary.com \ r \ n \ r \ n פרסי XTB \ r \ n על פני 12 שנים ש- XTB שימשה סוחרים, היא זכתה בפרסים רבים ובהצטיינות. גם פורבס וגם בלומברג שיבחו את המתווך. זה גם זכה בהצטיינות מ&פרסים עולמיים היום 2018 ו- AtoZForex.com פרסי מט”ח לשנת 2017. בשנת 2018, XTB היה העושר & מתווך FX \ / CFD הגבוה ביותר בדירוג האוצר עבור פרסי המצוינות הגלובליים. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nXTB זכתה בפרס עושר אישי מקוון בשנת 2016, כמו גם בתואר השני. כמו כן, היא זכתה בהצטיינות בטקס פרסי הברוקרים העולמיים של כספי הבורסה בשנת 2013. כמו כן, בשנת 2013 זכתה XTB בתואר Bester Forex Broker (מתווך המט”ח הטוב ביותר) בפרס Leser. בשנת 2010, XTB זכה בהצטיינות על היותו מתווך מט”ח ו- CFD מתווך. \ R \ n מסקנה \ r \ nXTB הוא מתווך מקוון בינלאומי עם ניסיון של 14 שנים. המתווך מפעיל כעת משרדים בעשר מדינות ברחבי העולם ומציע ללקוחות גישה לאלפי מכשירים לסחור. XTB צבר מוניטין מצוין עבור פלטפורמה באיכות גבוהה, ביצוע הזמנות מהירות & שְׁקִיפוּת. הוסף את העובדה שמדובר בחברה מוסדרת מאוד ונסחרת בבורסה, אתה יכול לסחור איתם בביטחון. \ R \ n \ r \ n ישנם מספר חשבונות, כולל חשבון אסלאמי ללא החלפות, ורמות שירות שונות כדי להתאים צרכיהם של סוחרים שונים. ל- XTB פלטפורמת מסחר משלה, xStation, או עובדת עם MetaTrader 4 למי שמעדיף משהו מוכר. xStation עצמה היא תוכנה בנויה היטב שתוכל להשתמש בה באינטרנט, בסלולרי או באפליקציה להורדה לשולחן העבודה. \ r \ n \ r \ nXTB מוסדר על ידי מספר ארגונים בינלאומיים, המספק ללקוחות שקט נפשי. המתווך פשוט לשימוש, בעל שירות לקוחות טוב ומציע מבחר נחמד מאוד של כלים חינוכיים. \ R \ n \ r \ n אם אתם מחפשים אחד המתווכים הטובים ביותר, אנו ממליצים לכם לנסות את XTB. \ n בקר ב- XTB \ r \ n79% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם XTB Limited..","מְחַבֵּר": {"@סוּג":"אדם","שֵׁם":"אוליבר דייל"},"תאריך פורסם":"2019-11-13"}}