מה זה Kronoverse? פלטפורמת eSports מבוססת בלוקצ’יין

קרונוברס

קרונוברס היא חברה שעובדת על מערכת בלוקצ’יין חדשנית עבור eSports. שוק הספורט האלקטרוני חם לוהט, והופך פופולרי יותר כל הזמן. כמו רוב המשחקים, eSports נשלטת על ידי כמה חברות גדולות השולטות בשוק. אם אתה רוצה להשתמש בפלטפורמות שלהם, אתה צריך לשחק לפי הכללים שלהם.

הבעיה היא כשחברה שולטת בפלטפורמה, ואין שקיפות, קיים סיכון גדול לפעילות מושחתת. אנחנו לא אומרים שפלטפורמות הספורט האלקטרוני הגדולות בעולם יוצאות לזעזע את לקוחותיהם. רחוק מזה. אבל כשיש הרבה כסף על הקו, ומעט מאוד בדרך של שקיפות פלטפורמה, משהו עקום הולך לקרות במוקדם או במאוחר..

Blockchain היא אחת הדרכים לוודא שפלטפורמות eSports מעניקות ללקוחותיהן טלטלה הוגנת, אך blockchain יכול גם להציע לגיימרים של eSports (ולגיימרים בכלל) הרבה יותר. Kronoverse רואה את הפוטנציאל שיש לבלוקצ’יין בתחום המשחקים, ויש לו כמה רעיונות נהדרים לגבי איך זה יכול לעזור ליצור יותר שקיפות ואחריות בענף.

קרונוברס

Kronoverse רואה את Blockchain כ- GameChanger

ישנן סיבות רבות לאמץ את הבלוקצ’יין בתעשיית המשחקים. ככל שהספורט האלקטרוני הופך פופולרי יותר, יותר אנשים רוצים לוודא שהחשבונות שלהם מוגנים. למרבה הצער, זה כמעט בלתי אפשרי כאשר חברה שולטת במערכת האקולוגית כולה, שהיא דינמיקה בשוק שקרונוברזה פועלת לשנות..

על פי החברה:

“כדי ששחקנים יתקיימו כלכלית בתוך המערכת האקולוגית של משחק בלוקצ’יין, הם יסמכו על אסימונים במשחק שישמשו כמטבע במשחק. סוג זה של מערכת אקולוגית בתוך הבלוקצ’יין ידוע גם בשם Tokenomics. בהשוואה למשחקים ריכוזיים מסורתיים, אתה אף פעם לא באמת מחזיק בפריטים שאתה רוכש במשחק. אתה מסתכן באובדן כל הפריטים שלך אם חשבונך מושעה או אם השרת נכשל. משחקי בלוקצ’יין מאפשרים לך לשמור את הפריטים שלך מכיוון שהם נשארים בארנק שלך ותוכל לסחור בהם גם אם אינך יכול עוד להשתמש בחשבונך. הערך של אסימון משתנה בכל משחק בלוקצ’יין וניתן להשתמש בו על פי הכללים של משחק הבלוקצ’יין. “

Kronoverse מבין בבירור כי גיימרים צריכים לקבל יותר זכויות בכל מה שקשור לאחסון ונכסים של הנכסים הדיגיטליים שלהם, ובלוקצ’יין יכולה להיות אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את יעדיה..

המנצח האמיתי בכל זה הוא הגיימרים, וזו אולי הסיבה שחברות המשחקים הגדולות התנגדו לכל סוג של שילוב מערכות. כשגיימרים מתחילים להבין שבלוקצ’יין מעצים אותם באופן שאין לאף טכנולוגיה אחרת, הדברים עשויים להתחיל להשתנות בתעשיית ה- eGaming..

חָזוֹן

דרכים חדשות ליצירת יעילות

הפלטפורמה של Kronoverse תסייע ביצירת תיעוד ציבורי של המתרחש באתרי eGaming פופולריים, כך שמי שרוצה לוודא שמקפידים על כל הכללים יוכל לעשות זאת. ישנם אזורים אחרים שבהם פלטפורמת Kronoverse יכולה לעזור גם כן. תקנות Know-Your-Customer (KYC) עוזרות להבטיח כי חוקי המס ותקנות הביטחון הפיננסי נאכפים.

על פי Kronoverse, הפלטפורמה שלה:

“מציעים הקרנה מלאה של הלקוח שלך (KYC) + הקרנת אנטי הלבנת הון (AML) עבור משחקי שחקן וכן עיבוד תשלומים עבור הפקדות כולל כרטיסי אשראי (פיאט) וקריפטו. מפתחי משחקים יכולים כעת להציע טורנירים במזומן בתוך המשחק שלהם כדי שהשחקנים יוכלו לזכות בכסף. פדיון לחשבונות הבנק של השחקנים כולל תמיכה מלאה של 1099 לשחקנים אמריקאים. “

חשוב מאוד לוודא ששולם מיסים וגופים חוקיים משתמשים בפלטפורמה. בגידות מס עולות לממשלות מיליארדים מדי שנה, ופעולות משחק מקוונות מהוות מקום מושלם עבור פושעים להלבין את הרווחים שלא קיבלו. Kronoverse נותן לתעשיית ה- eGaming פיתרון ריאלי לבעיות אלה, ועוד הרבה יותר.

פלטפורמת Kronoverse יוצרת גם יכולת לבצע ניתוח של פלטפורמות eGaming בקלות. יכולות אלו יכולות לשמש בדרכים רבות ושונות, וחברות גיימינג לא יוכלו לעכב נתונים יותר (זה יהיה בבלוקצ’יין ציבורי – תודה Kronoverse).

קרונוברס הגיב:

“שחקנים ומשחקים מקושרים באופן מהותי על ידי מודל מתמטי ליצירת ספר ספרים שלא ניתן לשנותו לאחר ביצוע מהלך, המאפשר ביקורת בזמן. כעת ניתן לנתח ולהשתמש בכמויות אדירות של נתוני משחק כמו אילו משחקים משחקים, כיצד הם משוחקים, מספר האנשים הממרזים על שחקן ספציפי, אפילו עד לתנועת השחקנים המדויקת. “

Kronoverse כבר בשטח

CryptoFights הוא משחק PVP 1v1 הקרוב זה עובד עם Kronoverse. בניגוד לפרויקטים מסוימים, Kronoverse מוכנה לשימוש חברות המשחקים לפיתוח מוצרים חדשים. עולם המשחקים של בלוקצ’יין הוא חדש מאוד, ולקרונוברס יש מוצר שמוכן לעזור בהשקת משחקים חדשים.

ישנם כמה יתרונות גדולים בכך שמאפשרים לשחקנים להחזיק בפריטי המשחק שלהם, וההשפעה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בתעשיית המשחקים עשויה להמעיט כרגע. חוסר הרצון של מפתחי המשחקים הגדולים לאמץ מערכות פתוחות יכול להיות בעיה עבורם, מכיוון שגיימרים מתעוררים לעובדה שיש אפשרויות חדשות שם בחוץ.

Cryptofights

בלוקצ’יין יוצר תרבות בעלות

אנשים מרגישים מועצמים כשיש להם זכויות חוקיות. בעולם ה- eGaming, זכויות אלה פשוט אינן קיימות, ואין שום סיבה שחברות המשחקים ימסרו את השליטה בממלכותיהן. כעת בלוקצ’יין יוצר תמריץ לגיימרים לדרוש זכויות, מכיוון שהם התומכים בפלטפורמות המשחק בכסף שהרווחת קשה..

תרבות בעלות חיונית להבטחת התייחסות לאנשים בהגינות, וגופים חזקים אינם משתמשים לרעה בזכויותיהם של אנשים הסומכים עליהם. גיימרים צריכים לראות שפלטפורמה כמו Kronoverse נמצאת כאן כדי לעזור להם ולעמוד על זכויותיהם.

כאשר גיימר מוציא כסף על פריט דיגיטלי, זה צריך להיות רכושם הריבוני. פלטפורמות משחק הצליחו לשלוט בפריטים הדיגיטליים הקיימים במשחקיהן ולהסיר את הזכויות שכל אדם שפוי ידרוש בעסקה מסחרית..

בלוקצ’יין הוא דרך קדימה עבור גיימרים, ופלטפורמות המאפשרות את היכולת להחזיק פריטים דיגיטליים צריכות להיות פופולריות בקרב כל מי שמבין עד כמה בעלות על נכסים חשובה לחופש ואחריות..

לפקוח עין על קרונוברס

Kronoverse יוצרת פלטפורמה רבת פנים שתאפשר למפתחי משחקים להשתמש בבלוקצ’יין. על היתרונות של מהלך זה קשה להפריז, במיוחד מנקודת מבטם של גיימרים. לא רק שבלוקצ’יין יוצר אפשרות של תרבות בעלות בתחום המשחקים הדיגיטליים, אלא גם עוזר לוודא שמקיימים את הכללים והתקנות של המדינה..

בעוד שתחום המשחקים של בלוקצ’יין עדיין קטן, כמו כל טכנולוגיה חדשה, הוא מוצא דרכים להראות לצרכנים עד כמה זה יכול לעזור להם. ל- Kronoverse אחד הפתרונות המלאים ביותר בתחום משחקי הבלוקצ’יין בשוק, אשר אמור לעזור לחברה להשיג יתרון ראשון במעלה..

אם ברצונך ללמוד עוד על הסיבה לכך שבלוקצ’יין הגיוני כל כך עבור eGaming, לחץ כאן.

Kronoverse מוכנה גם לשילוב בפלטפורמות המשחק, כך שאם אתה רוצה ללמוד עוד על האופן שבו תוכל להשתמש בפלטפורמה במשחק, פנה ישירות לחברה דרך אתר האינטרנט שלה..