הבורסות המבוזרות הטובות ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים

בורסות מבוזרות

אז ניסיתם בורסות קריפטוגרפיות מרכזיות כמו Coinbase ו- Binance, ועכשיו אתם מחפשים להסתעף עוד יותר. שקלת לנסות חילופי מבוזרים?

מכונה אחרת DEX, בורסה מבוזרת גורמת לכך שתוכל לבצע עסקאות עמיתים לעמית (P2P) מבלי שתצטרך להפקיד את הנכסים הדיגיטליים שלך בידי שירות צד שלישי. מכיוון שכפי שהצפנה ראתה פעם אחר פעם במהלך השנים האחרונות, ניתן לפרוץ שירותי צד ג ‘כאלה או להתפשט לשכחה, ​​לאבד את השקעות המשתמשים בהמוניהם..

בורסות מבוזרות

למרבה הצער, ההבטחה לחילופי מבוזרים חסרי אמון מוציאה את המתווך מהתמונה לחלוטין בזכות האוטומציה. אמצעי נאמנות מרובי חתימות ואסימני פרוקסי הם רק כמה מהדרכים בהן מושגת חוסר אמון שכזה.

וכדי להעלות אתכם עוד יותר במהירות, אנו נעבור אתכם בכמה מדוחות ה- DEX הפופולאריים יותר בחלל וכמה דברים שנמצאים באופק למסחר מבוזר בחודשים ובשנים הבאות.

Altcoin.io

“חילופי מטבעות מבוזרים באמת. מופעל על ידי החלפות אטומיות. ” איך Altcoin.io מחייבת את עצמה, בורסה מבוזרת חדשה שאמורה לצאת לדרך השנה, תוכלו להירשם עכשיו לארנק החלפות האטום שלכם ולקבל הודעה על כניסתו לאוויר. החלפות אטומיות הן דבר שסיקרנו לאחרונה ופותחות עולם חדש לגמרי של חילופי מטבעות קריפטו ללא צורך באמצע.

Shapeshift.io

שינוי צורה ניתן לטעון שה- DEX הפופולרי ביותר שיש, זמין לסוחרים בכל מקום בעולם למעט במדינת ניו יורק ובמה שמכונה “ממלכת הנזיר”, צפון קוריאה..

שינוי צורה

אין דולר או יורו או לירות בשפשיפט; עסקאות פרטיות בלבד של P2P בקריפטו לקריפטו. בעת שימוש בבורסה מבוזרת מסוימת זו, אתה יכול לבחור בין עסקאות “מהירות” בסיסיות או עסקאות “מדויקות” מכווננות יותר..

בחירות המטבעות והאסימונים שלהם משתנות משבוע לשבוע ככל שהנזילות באה והולכת. לרוב, בדרך כלל, הם מלאי בכל פרויקטי הצפנה המובילים. יתר על כן, הם מציגים ברציפות פרויקטים חדשים כאשר פרויקטים חדשים מקבלים נזילות.

שלח את הנכסים הדיגיטליים הרצויים שלך, שלח בחזרה את הקריפטו שבחרת. וואלה.

בצ’אנגלי

צ’אנג’לי הוא עוד אחד מה- DEXs הפופולאריים יותר במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים. המערכת האוטומטית של צ’אנגלי מעניינת בכך שהיא מצטברת את מחירי הנכסים הדיגיטליים בבורסות שונות ואז מפרטת את הממוצע כשיעור העובר לסוחרים בפלטפורמה..

בצ'אנגלי

היבט בולט נוסף לצ’אנגלי? מודל העמלות שלהם הוא פשוט: הם גובים שיעור עמלה של 0.5 אחוז על כל עסקאות שהם מקלים עליהם. עמלה זו נשארת זהה בכל המטבעות הקריפטוגרפיים שלצ’אנגלי יש נזילות.

אפילו יותר מגניב, ל- Changelly יש ממשקי API של סוחרים המאפשרים לאתרים להקל על עסקאות קריפטו באמצעות יישומון קל לשימוש.

גלים DEX

במהלך ההשקה בחודש אפריל 2017, פלטפורמת המטבע הצפוני של Waves הוכרז יצירת ה- Waves DEX כחלק מיוזמתם להפוך “אסימוני בלוקצ’יין מבוזרים … הנסחרים בבורסות ריכוזיות מאוד.”

גלים DEX

ה גלים DEX נותן לך את היתרונות של חילופי ריכוזים ללא אף אחד מהסיכונים; הסיבה לכך היא ש”התאמת הזמנות נעשית בצורה ריכוזית … במונחים של הדיוט – יש שרת התואם להזמנות נכנסות, אך אין לו גישה לכספים שלך. “

בדרך זו באמצעות חילופי הגלים תוכלו לאכול את העוגה שלכם ולאכול אותה גם: הביטחון והפרטיות הניתנים לביזור חדורים במהירות המוצעת על ידי שרת מרכזי.

EtherDelta

* דבר זהירות: EtherDeltלאחרונה נפגעה באופן חריף, אז רק הקפד לבדוק שלוש מדיה חברתית מתוך הרגל קדימה לפני ביצוע פעולה באמצעות ה- DEX.

אתרת דלתא

עם זאת נאמר, EtherDelta מקומה, מכיוון שחלק מהמשתמשים נוהרים לשם כדי להשיג אסימונים מסוג ERC20 מבוססי Ethereum שעדיין לא רשומים במקומות אחרים. למשל, בשבועות האחרונים עסקי EtherDelta נסחרו באסימונים חדשים בבורסה מיד לאחר ICO, ועזרו להקים את השווקים הראשונים של האסימונים האמורים.

בהתאם לכך, זה בהחלט DEX לפקוח על המשך ההמשך.

IDEX

IDEX, הידוע גם בשם “הבורסה לנכסי Ethereum מבוזרת”, היא התחלה בתחום ה- DEX שזוכה לתשומת לב חיובית לאחרונה.

IDEX

כמו EtherDelta, IDEX מתמקדת אך ורק במסחר P2P של אסימוני ERC20. אתה צריך להפקיד מטבעות גם בבורסה, וזה גם כמו EtherDelta אבל בניגוד לשירותי DEX אחרים כמו Changelly ו- Shapeshift. במובן זה, IDEX נראית ומרגישה כמו חילופי דברים מסורתיים.

בזמן העיתונות היה ל- IDEX בדיוק עבר את $ 1,000,000 דולר ציון דרך נפחי מסחר יומי. זה סימן טוב ככל שהאימוץ מגיע, מה שמרמז כי הבורסה עשויה לצמוח במידה ניכרת בחודשים הקרובים.

בורסת נכסים של BitShares & OpenLedger DEX

המופעל על ידי בלוקצ’יין של BitShares, בורסת הנכסים של BitShares היא בורסת מטבעות מבוזרת נוספת עם מפרט נעלה, שכן העמוד הקדמי של הפלטפורמה מציין כי הבורסה “יכולה להתמודד עם נפח המסחר של נאסד”ק, תוך הסדרת פקודות בשנייה שתגיש אותם.”

BitShares

בנימה דומה, ה- OpenLedger DEX בנוי גם על גבי בלוקצ’יין של BitShares. זה עניין של לתת למשתמשים להשתמש SmartCoins למשוך “ישירות למזומן באמצעות כרטיס חיוב All-in-One או העברת כספים של OpenLedger, כאשר יתווספו [בקרוב] אפשרויות Ripple ו- Paypal.” באמצעות OpenLedger, תוכל לקבל “חשבון” או “חשבונות” כמו מוסדות מיינסטרים.

צד נגדי DEX

ה צד נגדי DEX עובד עם הבלוקצ’יין של ביטקוין כדי להקל על מסחר מבוזר, P2P של מטבעות קריפטוגרפיים.

הצד הנגדי עצמו מחויב כ”פלטפורמה פיננסית “, ו- DEX של הפלטפורמה הוא הרחבה טבעית של המשימה שלה ליצור מערכת אקולוגית של יישומי P2P על גבי הביטקוין..

צד נגדי

מגניב יותר, המערכת האקולוגית של הצד הנגדי מאפשרת ליצור נכסים דיגיטליים חדשים, ונכסים חדשים אלה ניתנים לסחר חופשי ב- DEX של הצד הנגדי. אם אתה שומע אחרים מדברים על “טוקניזציה”, זו הפלטפורמה כמו חילופי המבוזרים של הצד הנגדי שיעזרו להפוך את המגמה הזו לזייטגיסט חברתי..

בעת ביצוע עסקאות P2P מול צד שני, שתי הזמנות רלוונטיות מתואמות על ידי הפרוטוקול הנתון.

CryptoBridge

ל- CryptoBridge דינמיקה ייחודית באמת בכל מה שקשור ל- DEX. הסיבה לכך היא שבעלי BridgeCoin מתמריצים בכך שהם מתוגמלים בקיצוץ אדיר בדמי המסחר של בורסת Cryptobridge..

לפי הקריפטברידג ‘ פוסט השקה:

“50% מכלל הרווחים מהבורסה המבוזרת מופצים לבעלי BridgeCoin. BridgeCoin הוא מטבע תואם סקריפט שנוצר ביולי 2017 במטרה לממן את פיתוח הבורסה המבוזרת. “

והאבטחה נשמעת עם CryptoBridge, מכיוון שסוחרים נשארים בשליטה על המפתחות הפרטיים שלהם בכל עת. בשום שלב בשום שלב של שימוש אין לעובדי CryptoBridge גישה לכסף שלך.

ביסק

אמנם כל חילופי המבוזרים הם פרטיים, ביסק נכנס ל- all-in בכל הנוגע למיתוג עצמו כמי שמכוון לפרטיות.

ביסק

כפי שמסביר אתר רשת ביסק:

“ביסק מיועד למי שלא רוצה להפסיק שליטה או פרטיות לרשות מרכזית על מנת לסחור עם אנשים אחרים. אנו רואים בעסקאות פיננסיות סוג של נאום פרטי שיש להגן עליו מפני פיקוח על ידי בנקים, ממשלות ומוסדות אחרים. “

ועם ממשק אסתטי, סוחרים יאהבו את מה שהם רואים עם ביסק. אם ה- DEX הזה יותר זהה או שמציע חוויה חדשה, תוכלו להחליט.

נווה מדבר DEX

אתה יכול רק להתממשק עם ה- נווה מדבר DEX דרך חשבון הרחבה של MetaMask, או באמצעות שימוש בפייתון, סולידיות או web3, כך שלא תוכלו פשוט להמשיך ולהתחיל לסחור. נדרשת עבודת רגליים מסוימת.

הפרויקט מסביר את עצמו כ”מאגר נזילות בבלוקצ’יין את’ריום. [יליד אואזיס] חוזים חכמים של שוק פשוט והתאמת שוק מספקים חילופי אטומים חסרי אמון של אסימוני ERC20 ללא סיכון נגדי של צד שלישי. “

ה- Oasis DEX מצטרף למגמה הולכת וגוברת בבורסות המתאימות במיוחד להקל על עסקאות בין אסימוני ERC20 מבוססי את’ריום..

החלף אוויר

שימוש במה שמכונה “פרוטוקול החלפה” החלף אוויר דומה לאואזיס ואחרים בכך שהיא מתמקדת בהנחיית עסקאות ERC20. בקצב זה, את’ריום יצטרך להשתנות במהירות.

בכל מקרה, AirSwap מציע חוויה מותאמת לסוחרים, בכך שהוא אתר AirSwap מסביר כי “רבים מתכניות הבורסה הקיימות סובלות מתנאי חזית ותחרות. AirSwap נבנה מתוך הגינות ומעקף את הבעיות הללו. “

בשלב זה, אם כן, עסקיהם של DEX המתמקדים באסימני ERC20 הופכים לכאורה למעט רוויים. זה קפיטליזם מבחינתך, אבל AirSwap תצטרך לממש את הבטחותיה במהירות כדי להשיג קרקע רצינית על מתחרותיה. והפרויקט בהחלט יכול לעשות זאת בגיבוי מצד גורו הבלוקצ’יין ConsenSys.

אזכורים נכבדים: רשת קיבר ופרוטוקול בנקור

רשת קיבר מכוונת להיות “הדור הבא של הבורסות המבוזרות”. מדובר ב- ERC20 DEX שכבר בשידור חי ברשת הבדיקות Ropsten של Ethereum. הרשת תשתמש בחוזים חכמים כדי להקל על עסקאות.

מדריך רשת קיבר

ואז יש את פרוטוקול בנקור. Bancor הולכת להיות פלטפורמה נוספת שעליה ניתן לסחור באסימונים שנוצרו על ידי משתמשים, ולכן מדובר בפרויקט חילופי מבוזר נוסף שעליו לפקוח מקרוב כאשר הוא מבצע התפתחויות נוספות בשבועות הבאים.

דבר אחד ברור: אסימונים בהחלט באופנה כרגע.

מבט קדימה: פרויקט 0x (ZRX)

פרויקט 0x מהווה מחליף משחק בכל הנוגע לבורסות מבוזרות בעתיד.

הסיבה לכך היא ש- Project 0x הוא פרוטוקול ללא הרשאה המאפשר למפתחים לבנות מרכזיות מבוזרות משלהם להחלפת אסימונים. במובן זה, זה לא בלתי סביר לחשוב ש- ZRX יעזור ל- DEX להתרבות.

איך זה יעבוד? “ממסרים” יהיו אחראים על אירוח ספרי הזמנות מחוץ לרשת. ממסרים אלה יקבלו תשלום באסימון ERC20 ZRX.

ZRX יהיה קריטי, אם כן, מכיוון שהוא ישמש לניהול ממשל ועמלות בפרוטוקול 0x. וגורם מבטיח נוסף לפרויקט 0x הוא שאחד מיועציו של הפרויקט הוא עובד מטבע הבייס לשעבר ופלאקצ’יין קפיטל הווה הנוכחי קרלסון אולף-ווי..

אז כמחולל של DEX, כל המערכת האקולוגית של Project0x יכולה באמת להתפוצץ בפופולריות בעתיד. שוב, הכל תלוי אם אתריום יוכל להתמקד כראוי בבוא העת. אין שום סיבה לחשוב שאת’ריום יתמודד על קיר כשמדובר בקנה מידה, אך פרויקטים עשויים לקפוץ לפני כן. בינתיים זה לא נראה ככה.

מסתכל קדימה: החלפות אטומיות

החלפות אטומיות מכונות בדרך כלל כ”עתיד המסחר בקריפטו “. ולמרות שהחלפות אטומיות אינן DEX בעצמם, הן יכולות לאפשר ל- DEX לבצע ביצועים יעילים אף יותר ממה שעושים כעת.

החלפות אטומיות

החלפות כאלה מאפשרות למשתמשים להשתמש בפונקציות hash כדי להחליף באופן מיידי מטבעות קריפטוגרפיים תואמים בין רשתות חסימות. הזכרנו קודם כיצד DEX הם DEX מכיוון שהם מסתמכים על מערכות אוטומטיות. ובכן, בעתיד, האוטומציה בבורסות מבוזרות עשויה להסתמך על טכנולוגיית חילופי אטומים.

אם ברצונך לברר מידע נוסף על ההשלכות המשתפלות של חילופי אטומים, עיין במדריך העמוק שלנו בנושא הטכנולוגיה כאן..

סיכום

עליכם לזכור כי ב- DEX יש להם את היתרונות והחסרונות שלהם בדיוק כמו כל דבר אחר. ראשית, חילופי מבוזרים עומדים בפני נושאים כמו:

  • חוסר נזילות
  • תמיכת לקוחות חסרה
  • מוגבל לתכונות בסיסיות ברוב המקרים

אך עבור אנשים רבים, נושאים אלו אינם נתקלים או אינם מהווים בעיה. וככל ש- DEX אלה משתפרים ומשתפרים, כך גם יותר ויותר סוחרים יפנו לבורסות מבוזרות עבור ההטבות והיתרונות שחברות ריכוזיות אינן יכולות להציע..

עסקאות חסרות אמון הן עניין גדול בהצפנה, והן יהיו עסקאות גדולות עוד יותר בעתיד. DEXs אלה הם איך שנראה עתיד המסחר האנושי, והחלק המסודר מכולם הוא שיש לנו את ההזדמנות “להיכנס בקומת הקרקע” ולנסות אותם לפני שמטבעות קריפטוגרפיים באמת נכנסים למיינסטרים.

בפעם הבאה שאתה להשיג את גירוד המסחר, שקול לנסות חילופי מבוזרים כמו צ’אנג’לי או שאפשיפט ולא את המטרה הרגילה והמרכזית שלך. כדאי לתלות את ה- DEX, ואולי פשוט תגלה שאתה אוהב את הדינמיקה שלו יותר ממה שאתה רגיל באופן מסורתי. סיכוני פריצה מקלים ופרטיות מוגברת תמיד נחמדים, נכון.