היכרות עם Webcoin: חיבור שיווק דיגיטלי, Blockchain ומטבעות קריפטוגרפיים

Webcoin ICO

Webcoin שואפת “לחלוץ” את תחילת הדיגיטליזציה השיווקית העולמית. בעיקרו של דבר, Webcoin מקשר בין קריפטוגרפיה, טכנולוגיית בלוקצ’יין ושיווק דיגיטלי. זהו אסימון כלי ERC20 המבוסס על Ethereum ומספק מטבע מאוחד לעסקאות ב- פלטפורמת Webhits.io.

אתר Webcoin

מה הבעיות Webcoin פותר?

הצוות שעומד מאחורי Webcoin ו- Webhits.io יצר את הפלטפורמה לטיפול בכמה נושאים חשובים. חשש גדול הוא העלות הגבוהה של שירותי שיווק דיגיטלי, שנראה שעולה מדי שנה. עם פרסום קריפטוגרפי שנאסר בגוגל, טוויטר ופייסבוק, זה הופך להיות מאתגר עוד יותר למצוא פרסום משתלם. עם זאת, Webhits.io תציג פתרונות פרסום דיגיטליים חדשים לתאגידים, חברות בלוקצ’יין, ICO וסטארטאפים. החשוב מכל, הוא יעשה זאת בצורה משתלמת.

יסודות

בנוסף, ישנן בעיות עם גישה מוגבלת לשווקים המתרחבים ברחבי העולם, במיוחד לאזור אסיה-פסיפיק. חברות רב לאומיות רוצות לפנות לשווקים בהודו, סין, דרום קוריאה, סינגפור, מלזיה, הפיליפינים ואינדונזיה. עם זאת, הם מתקשים לפרסם ברשתות החברתיות באסיה. Webhits.io מספקת פלטפורמה חלופית שעובדת עבור שווקים וחברות ברחבי העולם.

בכל הנוגע למשפיעים, קיים חוסר שקיפות שמונע מעסקים קטנים ופרילנסרים לנצל את שירותיהם. בנוסף, למשפיעים ברשתות החברתיות עצמם אין את הכלים הדרושים כדי למקסם את הרווחים שלהם מהעוקבים שיש להם, דבר ש- Webhits.io יפתור באמצעות כרייה חברתית. פרילנסרים יוכלו גם לנצל כמות גדולה יותר של שירותים שהם יכולים לספק, מה שמרחיב את הכנסותיהם.

בעיות

לבסוף, שיטת הכרייה הנוכחית צורכת משאבים רבים, במיוחד חשמל. Webcoin מצטט דו”ח גרדיאן מנובמבר 2017 המראה כי צריכת החשמל המשוערת של רשת הביטקוין היא יותר מ -19 מדינות אירופה, והיא צורכת יותר מחמש פעמים את האנרגיה שחוות הרוח הגדולה ביותר באירופה יכולה לייצר. לעומת זאת, כרייה חברתית משתמשת במשאבים מינימליים ומתרחשת באופן טבעי. אין צורך בחומרה, לא מעבד וגם לא GPU. במקום זאת, כורים חברתיים פשוט מבקרים בקישורים לאתרים ברשתות חברתיות.

מה נמצא במערכת האקולוגית Webhits.io?

בְּתוֹך המערכת האקולוגית Webhits.io, אתה מוצא שלושה מרכיבים עיקריים. פלטפורמת Webhits.io עצמה היא הראשונה מביניהן, פלטפורמת עמית לעמית המבוססת על אינטרסים ופלטפורמת החלפת שירותי רשת. פלטפורמה זו שואפת להוריד משמעותית את העלויות של הפעלת אתר אינטרנט והשתתפות משתמשים ברשתות החברתיות תוך הגדלת ההחזר על ההשקעה עבור מפרסמים. בעיקר, הוא כולל כרייה חברתית, שיש בה פוטנציאל לשנות את האינטראקציות בין קריפטוגרפיה לפרסום.

Webhits

החלק הבא של המערכת האקולוגית הוא קבוצת ICOBay.net, עם יותר מ -1,000 קבוצות ודפי מדיה חברתית בתוספת 54 פלטפורמות מדריך ICO. היא משתמשת באסימון IBT לרכישת שירותי פרסום, ופלטפורמת שירותי שיווק זו תשולב במלואה בפלטפורמת Webhits.io בעתיד..

לבסוף, Kaaso.com הוא שוק עצמאי עולמי לאלה המספקים ומבקשים שירותי מדיה חברתית, עיצוב, תכנות ובלוקצ’יין. מטרתו של קאסו היא להגדיל את כלכלת הפרילנסרים ולתת לאנשים לעבוד בפרויקטים שמעניינים אותם ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי. יחד עם זאת, היא שואפת לחבר בין חברות בלוקצ’יין, חברות סטארט-אפ וחברות טק בדרך פשוטה למצוא פרילנסרים להשלמת משימות. בטווח הארוך זה ישולב גם בפלטפורמת Webhits.io.

מה כדאי לדעת על אסימון Webcoin?

בעת כתיבת שורות אלה, אסימון ה- Webcoin יירשם בבורסות בעוד 118 יום, וייתן לך הרבה זמן עדיין להשקיע בו לפני שהוא יירשם. יש התחייבות מינימלית של 0.1 ETH, ו- 1 ETH שווה ערך ל -2,200 WEB. יש היצע מוגבל כולל של 70 מיליון WEB. עד כה גייס הפרויקט 400 אלף דולר מלמעלה ממאה משקיעים. ל- Webcoin יהיה נזילות סמלית גבוהה ויהיה קל להחלפה באמצעות רישומים במספר פלטפורמות עיקריות. משתמשים יכולים לרכוש באופן מיידי WEB באמצעות חוזים חכמים עם הארנק האישי שלהם. הצוות שעומד מאחורי Webcoin רואה בכך יותר מסתם אסימון שירות טהור שכן הוא ישפיע גם על השוק המסחרי של פרסום דיגיטלי יוקרתי..

אסימון Webcoin

במהלך קהל ההמונים, ישנם 25 מיליון אסימוני WEB זמינים. נכון למועד כתיבת שורות אלה, 24,186,852 WEB נותרו. המכסה הרך מוגדר ל- 600 ETH עם מכסה קשיח של 17,376 ETH.

הכספים שגויסו יכללו הקצאה של 35 אחוזים לפיתוח ו- 25 אחוזים לשיווק. הצוות יקבל 15 אחוז, ואילו עלויות הכרייה והתפקוד יקבלו כל אחד 10 אחוז. 5 האחוזים הנותרים עוברים לשימוש חוקי.

מהם היתרונות של Webcoin?

ישנם יתרונות רבים ל- Webcoin, כולל היבט הכרייה החברתית שהוזכר קודם לכן. בעזרת תכונה זו קל מאוד להרוויח מטבעות תוך שימוש בפלטפורמה. ביצוע דברים כמו תגובה, שיתוף ואהבת תוכן מפרסמים יוביל לתגמולים כספיים, לעודד אינטראקציות נוספות ומעורבות משתמשים לחוויית משתמש מהנה.

מפרסמים ייהנו גם מ- Webcoin מכיוון שהם יוכלו למצוא רשת חברתית ופרסום באינטרנט. Webcoin תציע מיקום שוק תחרותי ותמחור ICO, מה שיעניק למפרסמים יתרון של חיסכון לצד חשיפה משופרת, מה שמוביל להחזר השקעה גדול יותר..

פתרונות

אפילו סוחרים יוכלו להפיק תועלת מ- Webcoin מכיוון ש- Cryptocurrency זה יופיע בבורסות הגדולות. בדרך זו, כורים יכולים לפדות רווחים בקלות ולמפרסמים יש שיטה פשוטה לרכישת Webcoin לשימוש לרכישת שירותים בפלטפורמה..

אילו בורסות יהיו עם Webcoin?

לאחר השלמת מכירת ההמונים, Webcoin יירשם בבורסות רבות. חילופי אישור כוללים BitPaction, WANDX, Crex24, CoinBene, CFinex, OpenLedger ו- IDEX. Webcoin גם מנהל משא ומתן פעיל עם כמה עשרות בורסות אחרות כדי לרשום את האסימון.

מה הפוטנציאל של Webcoin?

מכיוון ש- Webcoin שואף לחולל מהפכה בענפי הפרסום והקריפטו, הצוות רואה פוטנציאל פרויקט גבוה מאוד של מעל טריליון דולר, הערכת שווי תעשיות אלה..

סיכום

ל- Webcoin פוטנציאל רב והוא חלק ממערכת אקולוגית חצי מבוססת, דבר שיכול לתת לו יתרון. עם זאת, הפרויקט עדיין נמצא בפיתוח וקרנות ICO יתרמו להמשך ההתקדמות. עם זאת, לאחר השלמתם, ל- Webcoin אכן יש פוטנציאל לספק יתרונות לכל המעורבים, החל ממפרסמים ועד עסקים ועד פרילנסרים ועד משפיעים על מדיה חברתית..

קישורים שימושיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me