Poloniex מוחקת 8 נכסים הכוללים BTCD, VRC: הנה מה שאתה צריך לדעת

סקירת פולוניקס

בורסת המטבעות הפופולרית פולוניקס הודיעה בשבוע שעבר כי תמחק היום שמונה נכסים מהפלטפורמה שלהם. לאחרונה, מספר נכסים נפלו לנגד עיניהם והחילופים ביצעו את פעולות הסריקה הללו שמאלה וימינה. זה קורה בדרך כלל בגלל עניין נמוך בנכס שגורם להיקף נמוך או תמיכה מספקת במפתח. הצטרף אלינו כשאנחנו עוברים על שמונת הנכסים שהורידה פולוניקס בביטול המחיקה האחרון, על מה הם עוסקים ואיפה אתה עדיין יכול למצוא אותם.

סקירת פולוניקס

קרא: מדריך למתחילים לפולוניקס: סקירה מלאה

מטבעות שמוטים של פולוניקס

לרוב חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים יש כללים שקובעים מה הנכס צריך לעשות כדי להישאר בפלטפורמה שלו. לדוגמה, בורסות רבות דורשות נפח מינימלי של סחר יומי. אחרים עשויים לדרוש מחיר מינימלי בסאטושיס או בדולרים. נושא מרכזי נוסף הוא האם הנכס (במיוחד אם מדובר במטבע עם בלוקצ’יין משלו ולא רק אסימון ERC-20) עדיין מפותח באופן פעיל והמהנדסים בבורסה מסוגלים לעבוד איתם על מנת לשמור על דברים. מאובטח ומעודכן. או גרוע מכך, אם מטבע עם בלוקצ’יין משלו חסר מספיק צמתים לתמיכה בעסקאות.

אחת הדוגמאות לכך היא דוגקוין שהושלך מארנק אקסודוס בשנה שעברה בגלל מה שמפתחי הארנק כינו חוסר תמיכה בתכונות קריטיות. צוות אקסודוס אמר:

“לרוע המזל Exodus בנויה על תמיכה משרתי Insight ציבוריים ולדוגקוין אין את העדכונים האחרונים ל- Insight. שאלנו מסביב ונראה שזה לא יקרה בקרוב. “

אותו סוג של דאגה יכול להתעורר בבורסה מכיוון שהוא הרבה יותר סביר להיתקל בבעיות בשל היקף הסחר הגבוה שלו. ללא התייחסות נוספת, בואו ניכנס לשמונת הנכסים שיושמטו מפולוניקס.

ביטקוין דארק – BTCD

ביטקוין דארק הושק כמזלג של ביטקוין שנועד להוסיף תכונות פרטיות שהביטקוין המקורי לא הציע. אולם הפרויקט נגמר בקיטור, ובמקום זאת עבר לפרויקט חדש המכונה קומודו. החלפת מטבעות הועמדה לרשות הבעלים של ביטקוין דארק הצליחו להחליף את ה- BTCD שלהם ל- KMD. כיום פרויקט Bitcoin Dark מת למעשה מכיוון שהקהילה עברה במידה רבה. האתר המקורי של Bitcoin Dark, bitcoindark.com, לא מקוון.

ביטקוין דארק עדיין נסחר, והוא עומד על קצת פחות מ -17 דולר כל אחד, עם כ- 50,000 דולר בהיקף המסחר היומי. על פי coinmarketcap.com, BTCD עדיין זמינה למסחר באמצעות סחר לפי סחר.

סימן ביט – BTM

Bitmark היא מערכת לניהול מוניטין שבה משתמשים יכולים לעקוב אחר מוניטין של אחרים ולדווח עליהם. BTM הוא מטבע עם בלוקצ’יין PoW משלו. מובן כי צוות ביטמרק לא שמח במיוחד לשמוע את הנכס שלהם יוסר בקרוב מפולוניקס. ציוץ זה מחשבון הטוויטר הרשמי של ביטמרק קיבל 3 ציוצים מחדש ו- 5 סימוני “אהבתי” מאז פורסם ב -18 בספטמבר.

@ProjectBitmark קהילה:

אני עובד בנושא זה עם צוות ההנדסה של poloniex, אך אין להם שום דבר לגבי ההחלטות העסקיות … אני קורא לכולם לשלוח דוא”ל:

[email protected]

להילחם כדי לשמור #BTM עַל @Poloniex @circleinvest

– ביטמרק (@ProjectBitmark) 18 בספטמבר 2018

BTM נסחרת תמורת קצת יותר מ- $ 0.02 כל אחד עם כ- 25,000 $ בהיקף יומי. זה עדיין זמין ב- Cryptopia, Trade by Trade ו- Trade Satoshi.

איינשטיין – EMC2

איינשטיין הוא פרויקט קריפטוגרפי שמטרתו לספק מימון למיזמי מחקר מדעיים. זה מתבצע על ידי גיוס מס תגמול חסום ומאוחסן בקרן שניתן לפרוע לפרויקטים שאושרו. הקבוצה שעומדת מאחוריה מתכננת להשיק בסופו של דבר כרטיס אשראי שיוציא יחידות EMC2 ישירות.

EMC2 נסחרת כיום תמורת 0.07 דולר כל אחד בנפח יומי של קצת פחות מ -4 מיליון דולר. זה עדיין זמין למסחר ב- Upbit, Bittrex ו- Cryptopia. הרוב המכריע של היקף הסחר שלה הוא באמצעות Upbit.

GridCoin – GRC

GridCoin הוא המטבע הקריפטוגרפי הנבחר עבור מחשוב מבוזר בהתנדבות. הרעיון הוא שמשתתפי הרשת מספקים את כוח המחשוב שלהם לפרויקטים של מחקר מדעי ורפואי ומתוגמלים ב- GRC. לפרויקט זה יש קווי דמיון עם פרויקטים אחרים של מחשוב מבוזר כגון מטבע קיור (CURE).

GRC נסחרת כעת תמורת קצת יותר מ- $ 0.01 כל אחד, עם נפח יומי של 17,000 $. זה עדיין זמין למסחר ב- Bittrex, Trade by Trade, C-CEX, SouthXchange ו- OpenLedger DEX.

NeosCoin – NEOS

באמצעות שורת התגים “האינטרנט שלך”, הקבוצה שואפת להציע שירותי אירוח אתרים מבוזרים בהם מי שתורם תוכן יזכה לתגמול על כך. על פי נתוני הסינכרון, מנהל בערוץ הרשמי Neos Telegram המונה מעט פחות מ -500 חברים, הקבוצה קיבלה את ההודעה הבאה מפולוניקס בנוגע למחיקה:

“תודה שהתחברת אלינו לגבי מעמד Neos בפולוניקס. אנו מצטערים ליידע אותך כי צוות רישום הנכסים שלנו קבע כי Neos לא עמד בדרישותינו לרישום בבורסת Poloniex. עם התבגרות פולוניקס שילבנו תהליך ביקורת הבודק את כל הרישומים בבורסה שלנו. “

המסר המשיך בציטוט מה שהם מכנים מסגרת נכסים שקובע את זכאות הרישום. על פי נתוני הסינכרון, NeosCoin נמחקה ממחיקה בגלל בעיות נפח.

NEOS נסחרת במחיר של 0.42 דולר כל אחד, בהיקף יומי של 40,000 דולר. זה עדיין זמין למסחר ב- Bittrex ו- Trade By Trade.

PotCoin – POT

PotCoin הוא מטבע קריפטוגרפי שהוכיח את המוקד, שהיה ממוקד לתעשיית המריחואנה החוקית ההולכת וגדלה. מספר ידוענים נראו תומכים בה, כולל שחקן הכדורסל המקצועי דניס רודמן.

POT נסחר תמורת 0.025 דולר כל אחד, עם נפח יומי של קצת יותר מ- 60,000 דולר. זה עדיין זמין למסחר בביטרקס, Trade By Trade, Cryptopia, Bleutrade, CoinExchange ו- Tux Exchange..

וריקואין – VRC

Vericoin הוא מטבע קריפטוגרפי ההוכחה ההימורי ההוכחה וההוכחה לעבודה שניתן לכרות רק עם מעבדים. Vericoin הוא ייחודי בכך שבעצם שני מטבעות עובדים יחד – Vericoin ו- Verium.

VRC נסחרת במחיר של 0.11 דולר כל אחד, בהיקף יומי של 115,000 דולר. זה עדיין זמין למסחר ב- CoinEgg, Upbit, Bittrex, Livecoin, Cryptopia ו- Bleutrade.

ביטקוין פלוס – XBC

ביטקוין פלוס הוא מזלג ביטקוין בעל זמן חסימה של דקה והוא מאובטח באמצעות הוכחת יתד. יש לה גם היצע כולל נמוך בהרבה, עם מיליון XBC בלבד שייווצר אי פעם. הפרויקט נועד גם לתמוך בתכונות פרטיות באמצעות יישום רשת TOR. בתגובה למחיקה, לחשבון הטוויטר הרשמי היה לומר:

לכל אלה שתוהים איפה הם יכולים לסחור ב- XBC כרגע אחרי ההלם poloniex אתה עדיין יכול להשתמש #cryptopia #tradesatoshi @cryptopia @TradeSatoshi וכו ‘בדוק תמיד https://t.co/OTD79ajiND #coinmarketcap @coinmarketcap לשווקים האחרונים.

– BITCOINPLUS (XBC) (@BitcoinPlusOrg) 22 בספטמבר 2018

XBC נסחרת תמורת 5.23 דולר כל אחד, עם נפח יומי של 17,200 דולר. זה עדיין זמין למסחר ב- Cryptopia, CoinExchange, Trade Satoshi ו- Trade By Trade.